Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

przed chwilą uzyskałem odpowiedź że inea nie planuje wprowadzenia tego programu ze względu na nikłe zainteresowanie i powtórki, więc prawdopodobnie nic w tym kierunku nie jest robione

musielibyśmy się jakoś zorganizować żeby jakiekolwiek działania miały sens

 

W tym problem, że teraz kiedy ruszyła liga polska na C+S2 jest blisko 75% spotkań na żywo z lig zagranicznych, jak choćby ostatnie Ahtletico Madryt - Barcelona (4:3), czy Inter - Roma (3:3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to obchodzi INEe, że są kibice, którzy chcą oglądać C+sport2? złapała abonentów na to co daje i ma w nosie wszystko, począwszy od zaników dźwięku i obrazu na kanałach SD i HD a kończywszy na "super nic nie wiedzących" konsultantach na infolinii i na chacie.

Czy u Was poziom nadawanych programów oscyluje w granicach 40-45%?Jakość jest 100%!!! i coraz częściej zaniki dźwięku i obrazu, nawet po kilka [5-8] sekund !!! normalnie można się :censored: ,

dekoder cyfrowy [mam od 08.2008] też zaczyna "świrować" np. oglądam tvp1, chce zobaczyć EPG i surprice mam EPG ale innego programu, duszę guzik następny program a dekoder "skacze" po kanałach systemem "jeden do przodu, dwa do tyłu" - baterie w pilocie wymieniałem!!!

normalnie ręce opadają i w czwartek jadę to :censored: wymienić albo rozwiązuje umowę, ciekawe co powiedzą na zaniki obrazu i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiem tak, ja mam nawet poziom w granicy 39% a jakość 100 i nic mi nie przerywa. Mogę sądzić że to wina pewnie HDMI u Ciebie.

Co do epg to na nowym HD tunerze faktycznie dziwnie chodzi i działa z opóźnieniem.Ale nie mam takich problemów. Stary Technisat działał poprawnie tyle że ja miałem ten pierwszy model z spłaszczonym przodem. (technisat poziom pokazuje o jakieś 10% większy od adb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tepsa kiedys miala wszystkich w d..., teraz wszyscy maja w d.. tepse. Droga inea zmiwncennik i obsluge zanim zmienia ciebie na innych operatorow. Duzy wzrost sprzedazy HD (wlasciwie to tylko pakietu podstawowego HD za 5 zł.) to efekt tak dlugo oczekiwanej wprowadzenia tej oferty przez INEA. Ludzie docenia technologie HD i uciekna gdzie taniej, zrozumia za jaka jakosc (SD) placili tak duza kase oraz dostana za podobna kase HD u innych operatorow. Ceny HD w INEA sa najwyzsze w Polsce. Znacie drozsze od INEA (oczywiscie z takimi dennymi programami jak w INEA)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam do telewizji HD, lecz to co przeczytałem w ostatnich paru dniach niestety mnie zniechęca. INEA jest zdecydowanie droższa niż platformy cyfrowe, ilość kasy którą trzeba wydać, żeby mieć choćby liche 2-3 kanały HD jest potworna. Nie mówiąc już o ilości transmisji i innych audycji nadawanych przez poszczególnych nadawców. na tychże kanałach niby-HD Jakość sygnału HD sądząc z Waszych opinii też jest nieakceptowalna (zaniki wizji i fonii, o których piszecie).

 

Niestety moim zdaniem oferta INEI w najbliższym czasie się nie poprawi - skoro INEA pisze na www, że jest wielki popyt na HD, dekodery HD się skończyły, a nowe dopłyną w maju/czerwcu (są nawet na nie zapisy jak za komuny!), to mamy jak w banku, że nie będzie lepiej, przynajmniej do lata. Po co robić nowe promocje/oferty na HD, której i tak nie można sobie zainstalować? Na pewno nie po to, aby obecnym abonentom musieć obniżyć stawki.

 

Jak na razie to za ponad stówę miesięcznie mogę sobie zamówić ledwo 4-5 kanałów HD od czerwca 2009. Na tychże kanałach obejrzę sobie powtórki turniejów piłki ręcznej sprzed paru miesięcy (TVP HD), mecze ligi mistrzów z tygodniowym opóźnieniem (TVP HD), żona obejrzy jeden serial w HD (TVP HD), ja kilka meczów polskiej ligi w niby-HD 720i (Canal+ Sport HD), raz na miesiąc mecz polskiej reprezentacji (TVP HD), może jakiś Wimbledon w HD (EUROSPORT HD). Jeśli coś ciekawego poleci na kanałach HD, to raz że nie wiadomo, czy to naprawdę HD, dwa czy to jest na żywo czy odgrzewany mecz sprzed tygodnia a trzy - czy zdzierżę przerwy w fonii/wizji. Te wszystkie kanały HD to powinny zmienić nazwę na CANAL+ HD READY, TVN HD READY, TVP HD READY i tak dalej. Logo HD powinno przysługiwać tylko programom nadającym cały dzień w HD.

 

Trochę inaczej sobie wyobrażałem telewizję przyszłości jeszcze kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badzio1977 w tym sęk, że ja nie mam dekodera HD, tylko zwykły cyfrowy, nie mam zamiaru płacić takich horrendalnych kwot za HD, np. promocyjna cena TVP HD tylko 8 PLN = zdzierstwo [stosunkowo mała ilość nowych rzeczy w stosunku do powtórek] tym bardziej że ja mam to za free z nadajnika DVB-T w Śremie.

Wczoraj mnie normalnie szlak trafiał gdy oglądałem AXN i co chwilę musiałem czytać z ruchu warg aktorów !!! gorzej jak zanikał obraz ;(

 

a co do tepsy to dziwne, że wszyscy mają ją w d..., ale kogo się nie pytasz to ma neo w tp!!! ;)

na palcach jednej ręki mogę policzyć znajomych, którzy mają internet z netii, kablówki lub od innego operatora niż tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badzio1977 w tym sęk, że ja nie mam dekodera HD, tylko zwykły cyfrowy, nie mam zamiaru płacić takich horrendalnych kwot za HD, np. promocyjna cena TVP HD tylko 8 PLN = zdzierstwo [stosunkowo mała ilość nowych rzeczy w stosunku do powtórek] tym bardziej że ja mam to za free z nadajnika DVB-T w Śremie.

 

Ja też i całe szczęście, że nie poleciałem odrazu po ten dekoder, bo nie miałem czasu ufffff całe szczęście.

Bo bym sobie teraz pluł w twarz.

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko_KKS,

no i ja też miałem ten stary przez prawie 2 lata (brałem jeszcze w orginalnym pudełku technisata) i nie mialem zadnych problemów tak jak i teraz nie mam z tunerem ADB. Ja mam kablówkę od City-netu widać sobie lepiej radzą niż inni operatorzy Inei.

Fakt że 8 zeta to nie dam TVPHD. Jak ruszy oficjalnie mpeg4 w Polsce to ten kanał będzie za darmo bo kto im zapłaci za coś co może mieć darmowe a do tego czasu będziemy musieli czekać i narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko odnośnie firmy Inea w Poznaniu, wykupiłem kilka dni temu pakiet cyfrowy i w związku z tym proszę o porady jak rozdzielić sygnał telewizyjny (pakiet cyfrowy) na 3 telewizory w domu? Czy jest jakieś skuteczne rozwiązanie, czy niestety pozostaje mi oglądać cyfrówkę tylko na 1 tv tym z dekoderem, a na pozostałych 2 tv analogową tv?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztomasz

z tego co wiem testy już się skończyły, poza tym były w godzinach od 8-15 od pon-pt, więc nie miałem problemu i oglądam za free zamiast wydawać 17 pln by mieć z inei TVP HD i TVP Sport !!!

 

galileo

jedynie pozostaje po kanale A/V oglądanie na innym TV, ale to tylko ten kanał co jest wybrany na dekoderze [żeby nie ciągnąć kabli po mieszkaniu, można zastosować zestaw do bezprzewodowego przesyłu sygnału firmy TEVION MD 81999/81833 - np. na allegro ok.80 pln] więc może zaistnieć konflikt interesów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że nie ma w ofercie C+ Sport 2 to jeden wielki skandal. Nie nazwałbym tego inaczej jak oszustwem, gdyż oferta pod szumną nazwą Cyfrowy Pakiet Premium CANAL+ sugeruje klientowi, że otrzymuje on pełnowartościowy pakiet tak jak formułuje go nadawca i jest dostępny na platformie czy w innych kablówkach. Dalej piszą, że klient otrzymuje C+ Sport, a nie piszą, że oferta jest okrojona i nie zawiera C+ Sport 2, a to powinni wyraźnie napisać. Nie wiem czy przy takiej formule oferty INEA nie nagina przepisów ze względu na niepełnowartościowy produkt i wprowadzanie w błąd. Kompetentnie też pewnie wypowiedziałyby się UKE lub UOKiK, lecz trzeba by napisać do nich jakąś skargę.

Swoją drogą dziwię się trochę nadawcy, że siedzi cicho i nie naciska na INEĘ bo to przecież też w jego interesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wolą dołączać kolejne kanały, których nie ogląda kompletnie nikt, niż oferować uczciwą paczkę Canal+. No ale mamy przecież ponad 100 kanałów i to się liczy, a nie to, że do oglądania nadaje się mniej niż połowa. Gdyby choć można było wybierać sobie kanały dowolnie, a nie te idiotyczne paczki za 9zł, w których 1-2 są sensowne a reszta na nic. No ale w HD opłata za każdy pojedynczy kanał ok 8 zł to jest dopiero skandal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska właśnie wracam do domu odpalam tv i co się pojawia info że 7 kanałów nie nadaje i czy usunąć z listy.

Za szybko kliknąłem i wyskoczyłem z tego, ale z tego co widze nie ma tvn religia, domo, tvn lingua, tvn hd to tak na szybko co przeleciałem po kanałach.

Macie to samo :?:

Na tych kanałach mam jakość 45 siłe 0.

Ciekawe czy to awaria czy je wycieli bez zapowiedzi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKTYCZNIE ... podane stacje wyskoczyly do usuniecia ,,,

a dzis caly dzien TVN hd zacina sie jak NIGDY w zyciu ...

 

a wczoraj faktycznie SPICE nie kodowali do samego konca :D hehe

 

 

ODLICZAM tylko dni kiedy koncze przygode z INEA i zabieram sie za oferte CYFRY !!!!

Po prostu to co wyprawiaja PROSI O pomste do PIEKLA !!

 

SZOK AND SZOŁ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padły wszystkie kanały które są nadawane na:

 

Częstotliwość 466.005 kHz

Symbol rate 6,875 kBd

Modulacja QAM128

Spektrum nieodwrócone

 

Acha poziom sygnału u mnie szaleje od od czerwonego do zielonego, jakość nadal zero.

 

Padł też test2, polsat sport hd. :?

 

EDIT 23:30

 

Puściłem wyszukiwanie kanałów i o dziwo wszystkie kanały wróciły.

Ciekawe wcześniej to nie podziałało.

 

:roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przeciez jak sie PUSCI wyszukiwanie kanalow na nowo to

 

- kasuje wszystkie listy ulubionych , i ustawia kanaly wg swojej kolejnosci ... OPLACALO sie ??

 

mnie szlag trafil jak wlasnie sie okazalo ze KASUJE wszystkie listy ... kilka godzin sortowania i ukladania idzie w ŁEB

 

i przy okazji KLANIA sie wlasnie poprawka SOFTU ktory jest mega na MAX niedopracowany ...

ot tak wcisneli nam ODGRZANEGO kotleta ... ktorego smak musimy sami kosztowac :(

 

 

bo naprawde wiele podstawowych funkcji BRAKUJE w tym dekoderze

 

PRAWDA PANOWIE I PANIE ??? !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...