Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie na jakiej zasadzie działa multiroom -

po cyfrze został mi "zielony" wire link który obsluguje również conax'a wiec powinno pójść

czy moze sie myle

btw

miałem internet podpisalem w piatek umowe na 4-pakiet czy ktos wie kiedy zwyczajowo włączają czy bez "ponaglenia" bok sie nie obejdzie bo jeszcze ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem internet podpisalem w piatek umowe na 4-pakiet czy ktos wie kiedy zwyczajowo włączają czy bez "ponaglenia" bok sie nie obejdzie bo jeszcze ciemno...

 

Podrzuć proszę dane abonenckie na PW to zobaczymy co się da zrobić.

 

INEA.PL. Pytanie odnosnie okna otwartego: Jest zapewne duże grono posiadaczy w tym ja pakietu Super HD. Czy dla nas uszykowano jakąś niespodzianke ? Skoro mamy maxa to moze upust w rachunku miesiecznym albo okno otwarte ktoregos kanalu z paczki Cinemax lub HBO. Prosze o ustosunkowanie sie do mojego pytania.

 

Pakiety Super HD mają dostęp w ramach okien otwartych do treści w kanałach premium. Są to jednak akcje organizowane przez nadawców - zdarzają się odkodowane całe weekendy w CANAL+ czy HBO, zdarzają się pojedyncze odkodowane pozycje. W najbliższym czasie na przykład będzie to premiera nowego sezonu Gry o tron.

 

Jeśli chodzi o treści On Demand, to powinny wkrótce dojść kolejne pakiety programów z kanałów tematycznych nc+. Miało się to stać jeszcze w lutym, ale znów fuzja nieco pokrzyżowała nam szyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam sprawę do przedstawiciela Inea na tym forum.

Jestem Waszym abonentem od kilku lat i na początku kwietnia kończy mi się umowa (pakiet komfort PVR +internet 100mb.). Chciałem wziąć podobny pakiet ( tj. super HD + internet 25-mb) ale zależy mi koniecznie na tym żeby mieć dekoder z nagrywarką a Pani u Was w biurze powiedziała mi że muszę mój dekoder oddać i dostanę zwykły...

Dodam że mam u Was także wykupiony canal + i chciałem dokupić HBO ale widzę że poważnych abonentów płacących po 200zł miesięcznie za Wasze usługi nie traktujecie poważnie...

Co wam szkodzi zostawić mi ten dekoder PVR? A może muszę porozmawiać z jakimś waszym "managerem" władnym żeby mi odpuścić tą wymianę dekodera???

Czy muszę postawić sprawę na ostrzu noża i powiedzieć dekored zostaje albo wypowiadam umowę? Da się coś z tym zrobić? Dekoder PVR to niesamowita wygoda, przyzwyczaiłem się do niego...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na terenie Śremu istnieją warunki techniczne aby mieć internet 250Mbps ?

 

W tej chwili nie ma do tego niezbędnej infrastruktury.

 

jakie pakiety programowe? DLACZEGO INEA W HBO ON DEMAND NIE UDOSTEPNIA WSZYSTKICH POZYCJI JAKIE HBO TAM DAJE NP SPARTAKUSA

 

Pytanie nie do nas, to HBO decyduje co udostępnia.

 

Witam

Mam sprawę do przedstawiciela Inea na tym forum.

Jestem Waszym abonentem od kilku lat i na początku kwietnia kończy mi się umowa (pakiet komfort PVR +internet 100mb.). Chciałem wziąć podobny pakiet ( tj. super HD + internet 25-mb) ale zależy mi koniecznie na tym żeby mieć dekoder z nagrywarką a Pani u Was w biurze powiedziała mi że muszę mój dekoder oddać i dostanę zwykły...

Dodam że mam u Was także wykupiony canal + i chciałem dokupić HBO ale widzę że poważnych abonentów płacących po 200zł miesięcznie za Wasze usługi nie traktujecie poważnie...

Co wam szkodzi zostawić mi ten dekoder PVR? A może muszę porozmawiać z jakimś waszym "managerem" władnym żeby mi odpuścić tą wymianę dekodera???

Czy muszę postawić sprawę na ostrzu noża i powiedzieć dekored zostaje albo wypowiadam umowę? Da się coś z tym zrobić? Dekoder PVR to niesamowita wygoda, przyzwyczaiłem się do niego...:)

 

Tak jak wyjaśnił playboy - Dekoder PVR to nie jest kwestia tego, że to inna skrzynka, ale też od niego zależna jest usługa. Jeśli decydujesz się na pakiet bez PVR, to dekodera podlega wymianie.

 

@Inea.pl

Czy nowy odcinek gry o tron na hbo będzie odkodowany jedynie dla posiadaczy pakietu super hd? Czy dla "starych abonentów" również? Np. dla posiadaczy pakietu max?

 

Będzie dostępny dla wszystkich posiadających dostęp do VOD.

 

Miała byc promocja na canal+ w tym tygodniu a tu sie dowiaduje ze promocja dopiero od 8 kwietnia na canal + wszystko kuleje tempo w jakim jest coś wprowadzane ślimaczy sie :?

 

Nie, miały być podane ceny w tym tygodniu.

 

inea.pl miałaś W tym tygodniu podać ceny promocyjne na canal + ? czekamy ! czy może niema maco czekać ! :read:

 

Jest piątek, piątek należy chyba jeszcze do tego tygodnia prawda? Z takimi pretensjami mógłbyś się zgłosić w poniedziałek, ale nie będziesz mieć okazji bo ceny promocyjne są zgodnie z wcześniejszą obietnicą. Ruszamy z nimi 8.04:

CANAL+ Silver = 29,00zł (standardowo 49,00zł)

CANAL+ Gold = 39,00zł (standardowo 59,00zł)

CANAL+ Platinum = 49,00zł (standardowo 69,00zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl to jak będzie cenowo wyglądał teraz pakiet super hd pvr z internetem i telefonem + platinum cyfra+ ??

 

I jak to wygląda z meczami ligi mistrzów? Kiedyś były one na nsport a reszta meczy na npremium czy u Was będą dodatkowo uruchamiane programy na czas trwania kilku meczy w tym samym czasie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl to jak będzie cenowo wyglądał teraz pakiet super hd + cyfra + platinum ??

 

Pozdrawiam

 

A mógłbyś sprecyzować co masz na myśli? pakiet super hd wiadomo, platinium (pakiet wszystkich "nowych" C+) a cyfra??????

 

Edytowałem bo źle napisałem. Chodzi mi o 4-pak tak jak jest dotychczas superhd pvr ale z najlepszą opcją canal+ czyli premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie 5pak czy moge aktywowac HBO OD i GO jesli tak to jaki wiaze sie z tym koszt bo za chiny nie moge tego ogarnac

 

Twoje pytanie, pojawiło się w trakcie pisania poprzedniego posta, żadnego zbywania nie ma.

W Twojej sytuacji jest tak, że musiałbyś podpisać nową umowę na 4-PAK oraz HBO, żeby aktywować HBO OD i HBO GO.

 

INEApl to jak będzie cenowo wyglądał teraz pakiet super hd pvr z internetem i telefonem + platinum cyfra+ ??

 

 

W związku ze zmianą oferty CANAL+ Paków, 4-paki posiadające C+ od 1.04 do 08.04 będą niedostępne w sprzedaży. Ceny pakietów po tym dniu podamy wkrótce.

 

CZYLI PO ZAKONCZENIU PROOCJI BEDE MIAL CENE JAK CI W PROMOCJI.

 

Po zakończeniu swojej dotychczasowej promocji wskakujesz na STANDARDOWĄ cenę, ale nie obecną, tylko tę, którą masz w swojej umowie na CANAL+ PAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak? Czyli obecni abonenci będą mieli C+ dożywotnio za 39 zł a nowi za 69 zł?

 

Obecnych Abonentów posiadających pakiet kanałów CANAL+ obowiązuje

- cena promocyjna do końca okresu promocyjnego

- cena standardowa w danej umowie po zakończeniu okresu promocyjnego (jest ona zróżnicowana w zależności od momentu podpisywania umowy)

 

Nowych klientów będzie obowiązywać tak samo:

- cena promocyjna na czas trwania umowy promocyjnej (ceny zostaną podane jakoś w przyszłym tygodniu)

- cena standardowa po zakończeniu trwania tej umowy

 

O dożywotności tutaj nie mówmy, brzydko kojarzące się słowo :)

 

 

danielek, to oficjalny wpis przedstawiciela INEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...