Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A co do otwartych okienek to na pewno nie nadawcą kanałów zależy tylko operatorowi - a nóż ktoś się skusi!!!!!!

 

Krótko podsumowując na oknach otwartych zależy i operatorowi i nadawcom.

 

No proszę mnie przekonać do zmiany mojego obecnego pakietu????

 

Różnica w cenie w tym przypadku to przede wszystkim internet mobilny. Jeśli nie uważasz, ze warto go w pakiecie mieć, a ponadto ubytek kanałów jest dla Ciebie dotkliwy to faktycznie dotychczasowa oferta jest korzystniejsza i możesz przy niej pozostać. Na ten moment pozostaje nam mieć nadzieję, że rozwój oferty będzie na tyle przekonujący, że wkrótce zmienisz zdanie.

 

Mam obecnie Pakiet Komfort HD i INEA max HD. Zmiana na Super HD jest prawie do przyjęcia. Poza może brakiem 3 dość ważnych kanałów HD o których już była mowa. Nie rozumiem jednak zupełnie braku profesjonalizmu w przedstawieniu jakie kanały są w jakim pakiecie. W super HD było najpierw 25, potem 27 a teraz 29 kanałów HD. ( w opisie jest 31). INEAPL - wiem, że nie Ty to idiotyczne (obrazkowe) i niedokładne!! zestawienie robisz. Skomentuj to chociaż i powiedz ile dni jeszcze potrzeba żeby to sprostować. Nie zgadza się ani suma wszystkich kanałów ani kanałów HD. Powiedz też jak długo zajmie jeszcze INEI wprowadzenie kanału TVN 24 HD. U wszystkich innych operatorów w Poznaniu kanał ten już jest. Jeśli on miał być dopełnieniem do 30 lub 31 - to chociaż napiszcie.

 

Jeśli chodzi o wykaz - ATM Rozrywka jest w tej chwili formalnie w emisji promocyjnej, stąd nie znajduje się w wykazie, podobnie rzecz się ma z TV Asta HD.

CN/TCM oraz TeleTOON+/HYPER+ liczone są jako dwa różne pasma. Euronews jest dwukrotnie, bo jest w dwóch różnych wersjach, z różnymi ścieżkami językowymi.

 

Zgadza się, że w poniedziałek było małe zamieszanie w wykazie, bo wymagał on całkowitego przemodelowania, ale teraz jest wszystko w porządku.

 

Co do kanału TVN24HD nie jestem w stanie podać żadnych szczegółów. Na ukończeniu są prace poszerzające listę kanałów, ale kiedy to nastąpi i co dokładnie będzie w tym 'rzucie' nie jestem w stanie w tej chwili określić.

 

INEA.pl wiem, że nie ty wymyśliłeś tę nową ofertę i nie ty możesz ją zmienić, ale napisz nam proszę, czy już do ciebie dotarło jak słabo została przyjęta przez świadomych klientów z tego forum ( 1 zadowolony na paręnaście stron dyskusji), czy to przekazałeś szefostwu i kiedy najwcześniej zamierzacie się poprawić?

 

Piszesz o parunastu stronach, ale użytkownicy przewijają się Ci sami, więc weź to też pod uwagę :)

 

Tak, reakcje zarejestrowane, generalnie można się było spodziewać, że przyjęcie tutaj zmian będzie bardziej krytyczne, niż 'średnia'. Natomiast część z Waszych uwag, jako osób bardzo zaangażowanych, jest bardzo cenna i jest poważnie rozważana. Szczególnie te uwagi porównujące z konkurencją, czy z poprzednimi pakietami są ciekawe i analizowane. Możecie być o to spokojni.

 

Jednak bardzo uprzejmie dziekuje INEAPL za pomoc , prywatny kontakt tu na forum i wysluchiwanie moich emocji zwiazanych z tym nieszczesciem , mam nadzieje ze kolejny raz nie bedziemy musieli tyle emocji i stresu wdawac ja jako klient inea jako firma ...

 

Świetnie, że już wszystko działa. Po to nasza obecność tutaj (i nie tylko tutaj), żeby na takie sytuacje reagować.

 

Pewnie się tłumaczy. Za mocno się zaangażował na forum.

 

Przynajmniej mamy tutaj przedstawiciela firmy.

 

Spokojnie, ostatnie dni były faktycznie wyczerpujące, ale tak samo i wy się mocno zaangażowaliście :)

 

to dobrym pomysłem DROGA Ineo byłoby dać w tym pakiecie za symboliczną 1 zł. np. PS3 , TV, tablet lub cokolwiek, jak ma to miejsce u operatorów sieci komórkowych.

 

Ciekawy pomysł - zarejestrowaliśmy :)

 

inea ma w ofercie DISCOVERY CHANNEL HD ??? ktory od dzis dopiero jest w POLSCE ??? cos tu nie kumam

nie widze discovery HD SHOWCASE , ktos cos wczesniej pisal ze SHOWCASE zmienil nazwe ... ale nigdzie o tym nie pisza , od dzis w POLSCE dostepny jest podstawowy DISCVERY CHANNEL hd ... wiec ineapl JEST chyba blad na stronie , bo showcase nadal nadaje i nazwy nie zmienil

 

no i nadal nie umiem sobie wytlumaczyc jaki jest sens NADAWANIA usunietych kanalow dla starych i NIENADAWANIE ich dla NOWYCH decydujacych sie na oferte

jaki to ma sens , i tak placi inea za to ze UDOSTEPNIA tvp hd abonentom starym ... jakies racjonalne wyjasnienie czy ktos zwariowal :D

 

info o Discovery Channel HD pojawi się dziś.

 

I nie, nikt nie zwariował. Umowy z nadawcami są bardzo różne, czasami jest tak jak napisał skylla1 odpłatność jest od odbiorców danego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas oczywiście zamiana na tym samym kanale i dla wszystkich Abonentów odbierających dotychczas Discovery HD Showcase.

Jeszcze do końca nie wiemy, od której, bo trochę co innego jest w tym komunikacie prasowym (21:00), a co innego w komunikacie technicznym dla nas (00:00) :) Ale ścieżką będzie ta sama więc jak wystartuje to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Discovery Hd to kopia kanału discovery to oznacza tak naprawdę, ze o 1 kanał mniej

 

To w takim razie skąd oburzenie o wyłączenie National Geographic Channel w HD skoro czy SD czy HD ? ;-)

 

Nie byłoby oburzenia gdybyście zamiast bardzo dobrego programu w HD wyłączyli (w reklamowanym i sprzedawanym jako HD pakiecie) jego beznadziejnej jakosci wersję SD. I tak się powinno stać z wszystkimi dublami skoro nawet pakiet oszczędny jest HD. Byłoby to pewnie pozytywnie odebrane. Ja kilka miesięcy, do końca umowy, poczekam na przywrócenie (nawet płatne) usuniętych kanałów HD.

 

A wracając do Discovery to do tej pory były to dwa kanały nie pokrywające się w pełni oferta programową. Zgadzam się więc z andim że faktycznie tracimy jeden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Wiem że tutaj jest pisane w większości o TV, przeczytałem kilka wątków, niestety o moim problemie z INEA nic nie znalazłem.

 

Mój problem objawia się tym iż prawie co wieczór nie działa internet przez kilka/kilkanaście minut, a później otwiera strony wolniej niż na modemie 56k... Pojawia się komunikat że upłynął limit czasu połączenia... Sprawdzałem pingami, gubi pakiety, nieraz 2 z 4, nieraz 3 z 4... Ale znowu nie każdy serwis, dzisiaj np. nie działała poczta i allegro, a rano tylko allegro. Są też inne strony, ale po co je wymieniać.

 

Więc drogi przedstawicielu INEI, co mi doradzisz? Internet 50MB, modem CISCO, podłączony osobny modem WI-FI, komp. Asus Nv61, WIN 7, w systemie nic nie zmieniane, po prostu raz działa, raz nie. Do tego ciężko osiągnąć deklarowaną wartość internetu 50MB... max narazie poszło 28 tylko...

 

Pozdrawiam,

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie zacytowac slowa Jacka "Czyli następuje wycofanie kanału Discovery Showcase HD z Polski i z oferty polskich operatorów. Powstaje więc pytanie, co z umowami abonenckimi?

Operator ma prawo zastąpić likwidowany/usuwany kanał innym o podobnej tematyce, co nie pozwala abonentowi zerwać umowy na czas określony. Gdyby na miejsce usuwanej pozycji nie weszło nic nowego lub kanał o innej tematyce, można zerwać umowę. Ale - u części operatorów był już dostępny kanał Discovery Channel w wersji SD, a teraz na miejsce Discovery Showcase HD zostanie wprowadzona wersja HD wcześniej dostępnego kanału. Tym samym w praktyce mamy do czynienia z usunięciem kanału - bo wprowadzenie wersji HD tego, co już było w wersji SD nie jest zaoferowaniem nowego kanału o podobnej tematyce! Ciekawe, jak wybrną z tego operatorzy i co na to UOKiK? " Co na to odpowie INEA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę.

Czy Inea mogłaby ograniczyć reklamowanie nowych promocji tylko do strony głównej. To irytujące, że ciągle muszę zamykać te reklamy. Wchodzą na pakiety. Reklama zasłania całą ofertę. Zamykam. Wchodzą na internet. Powtórka. Wchodzę na TV. Powtórka. Chcecie zniechęcić klientów do wchodzenia w ogóle waszą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...