Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie Pakiet Komfort HD i INEA max HD. Zmiana na Super HD jest prawie do przyjęcia. Poza może brakiem 3 dość ważnych kanałów HD o których już była mowa. Nie rozumiem jednak zupełnie braku profesjonalizmu w przedstawieniu jakie kanały są w jakim pakiecie. W super HD było najpierw 25, potem 27 a teraz 29 kanałów HD. ( w opisie jest 31). INEAPL - wiem, że nie Ty to idiotyczne (obrazkowe) i niedokładne!! zestawienie robisz. Skomentuj to chociaż i powiedz ile dni jeszcze potrzeba żeby to sprostować. Nie zgadza się ani suma wszystkich kanałów ani kanałów HD. Powiedz też jak długo zajmie jeszcze INEI wprowadzenie kanału TVN 24 HD. U wszystkich innych operatorów w Poznaniu kanał ten już jest. Jeśli on miał być dopełnieniem do 30 lub 31 - to chociaż napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w eboa nadal jest tylko stara oferta - ot profesjonalna zmiana oferty od 14.01

Stara oferta w eBoa jest temu, bo nie aktywowałeś nowej w BOK. By mieć nową trzeba podpisać aneks do umowy, jak tego nie zrobisz, to cały czas będziesz miał w eBoa możliwość aktywacji pakietów istniejących przed 14stycznia2012

Ale jeśli ktoś ma na czas nieokreślony to chyba nie będą mogli zablokować? Chociaż pewnie znajdą jakiś haczyk....

Dopóki nie podpiszesz aneksu nic ci nie zrobią. Mogą w przyszłości namawiać byś przeszedł na petardową ofertę w zamian np przez miesiąc dostaniesz gratis HBO lub superHD - podobnie teraz namawiano by z Komfort/Wygodny przejść na KomfortHD/WygodnyHD - przez kilka miesięcy dostawało się maxaHD, ale wyższą o 5zł opłatę płacić się będzie cały czas - cena się nie zmieni nawet jak powrócisz do Podstawowego SD.

 

@INEApl

Czy jeśli z SuperHD przejdzie się na PodstawowyHD jest pobierana opłata za przejście z pakietu wyższego na niższy (analogiczna jak z Komfort/Wygodny na oszczędny)? Jak się rezygnowało z dodatkowych pakietów (tematycznych i premium) tej dodatkowej nie było, tyle że teraz SuperHD jest podstawowym pakietem oferty, a nie dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że wystarczy do nowej oferty dodać dwa pakiety MAX i MAX HD, w których znalazłyby się usunięte kanały (lub chociaż te najczęściej wymieniane) i wszyscy byliby zadowoleni bo mogliby dokupić to co mieli teraz.

Co na to INEApl?

 

Nie po to były wprowadzane zmiany, że je teraz nagle cofać, więc może w przyszłości coś takiego się pojawi, ale nie bliskiej.

 

Wydaje mi się, że lepiej jest "nagle cofać" nieudaną ofertę niż tracić klientów, ale jak widać nie zależy wam na utrzymaniu tych obecnych. Przykre jest to, że wiele osób, do których zadzwonicie otrzyma informacje, że po przejściu na nowe warunki w zasadzie nic nie straci a jedynie zyska. Przez telefon nie da się wszystkiego zweryfikować i gdyby nie to, że jestem dociekliwy pewnie już byście mnie petardą trafili. Umowa kończy mi się za pół roku i jeżeli faktycznie do tego czasu nic się nie zmieni i będziecie olewać dotychczasowych klientów (szczególnie tych z pakietami Max lub Ekskluzywnymi) to pewnie zmienię operatora na innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa konczy sie w lutym jesli niecofniecie inea usuniecia kanałów bbc i tvp hd i NGW HD I NG HD na wielkanoc biore NC+ umowy nowej smiesznej gdzie dodali smieszne 5 kanłów a zabrali 31 podpisywac niemam zamiaru podpisywac a to ze starej juz niechcecie rozwijac to skandal place 140 zl za sama tv i niedostane ani 1 nowego kanału [beep]two. jak widze czerwona plansze na kanałach fightbox hd filmbox action ,nickelodeon hd z napisem brak dostepu krew mnie zalewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowita racja shider. Inea traktuje wszystkich swoich klientów jak [beep]ów. Już się zaczęło wydzwanianie do abonentów z niby to super promocjami i ekstra pakietami i wciskanie głupot typu "ile to będzie miał pan więcej za 5 zł". Nie pozostało nic, jak czekać teraz z niecierpliwością na fuzję n i C+, bo Inea ma na moim osiedlu monopol :twisted:

ineatp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko się rozegra jak połączy się Cyfra + z N.

Polsat cyfrowy za 89.90 ma w ofercie całą swoją zawartość pakietu.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=9

 

Przed chwilą miałem telefon od przedstawicielki INEI z nową SUPER HD ofertą, ale po wysłuchaniu informacji i po kilku pytaniach Pani niestety spasowała, nawet nie próbowała namówić mnie na nową ofertę.

Mój wniosek jest taki że długo o ile nie będzie więcej kanałów w ofercie ta oferta nie przebije starych pakietów - kto może zostanie przy starych pakietach. Chyba że komuś kończy się umowa.

 

Część abonentów która ma antenę satelitarną lub możliwość jej zainstalowania przejdzie na platformy.

Dodając fakt że trzeba by skorzystać z dwóch platform i biorąc pod uwagę konieczność używania dwóch dekoderów to jest jedyny mankament,

 

Za pakiet

 

- Polsat cyfrowy Premium 89.90 zł.

- Cyfra + CANAL + START HD 39.00 zł

RAZEM wychodzi 128.90 zł.

 

Brakuje kilku kanałów, ale jest też dużo więcej. I też są promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.pl wiem, że nie ty wymyśliłeś tę nową ofertę i nie ty możesz ją zmienić, ale napisz nam proszę, czy już do ciebie dotarło jak słabo została przyjęta przez świadomych klientów z tego forum ( 1 zadowolony na paręnaście stron dyskusji), czy to przekazałeś szefostwu i kiedy najwcześniej zamierzacie się poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma INEAPL akurat na forum ... :(

 

dzis oficjalnie INFORMUJE po roku czasu INEA wymienila okablowanie w moim miejscu zamieszkania ... rok reklamacji awarii skarg telefonow

nie bede sie wywodzil ze to tamto ... aby sie upewnic ze " za kilka dni tygodni sygnal " padnie i zachwalic ze ja i inii lokatorzy sie doczekalismy ...

 

Jednak bardzo uprzejmie dziekuje INEAPL za pomoc , prywatny kontakt tu na forum i wysluchiwanie moich emocji zwiazanych z tym nieszczesciem , mam nadzieje ze kolejny raz nie bedziemy musieli tyle emocji i stresu wdawac ja jako klient inea jako firma ...

 

O petardzie juz nie wspomne , jak i ja tak inni nie ZOSTAWILI suchej nitki na NOWOSCI jaka zaoferowaliscie ... nic tylko uciekac od waszej oferty TV ... po tylunastu latach , jedynie co to postaram sie korzystac z oferty internetowej jezeli faktycznie nie pojawi sie ponownie awaria ktora wlasnie usuneliscie ... wspolczuje ze musisz sie tlumaczyc z tego na co INEAPL nie masz wplywu , taki lajf ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.pl wiem, że nie ty wymyśliłeś tę nową ofertę i nie ty możesz ją zmienić, ale napisz nam proszę, czy już do ciebie dotarło jak słabo została przyjęta przez świadomych klientów z tego forum ( 1 zadowolony na paręnaście stron dyskusji), czy to przekazałeś szefostwu i kiedy najwcześniej zamierzacie się poprawić?

Na tych zadowolonych z oferty Inei to patrzyłbym raczej z przymrużeniem oka. Są to ludzie, którzy mają zaledwie po kilka postów na koncie i zazwyczaj wszystko w ofercie operatora im pasuje. Już przewinęło się kilku takich przez to forum. Pracownicy Inei prawdopodobnie. Lepiej nie zwracać na ich "zadowolenie" uwagi!

ineatp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem nad przejściem na ten pakiet co masz Andi ale po tych zmianach to nie ma takiej opcji....pamietam jak sie cieszylem ze moja stara kablowke zastapi coś lepszeg (czyt Inea) ale to co teraz zrobili to bez komentarza zostwie.

Niech sobie pisze Inea.pl co chce, prawda jest taka że to jest dobra mina do złej gry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni pisac masz full oferte ale do czasu a potem plac i placz ten fightbox jest gorszy od ESPN caly czas amerykanska sieczka nawet niewiadomo kiedy te walki byly na ESPN byly historyczne mecze ale bylo wiadomo z jakich lat INEA PL proponuje aby zrobic na powrót paczke filmbox platny oddzielnie i kolejna petarda wystrzeli oferta stanieje o kolejne kilkanascie zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcieli coś zmienić to było trzeba było zrobić jeszcze jeden pakiet i ewentualnie o kilka złotych podnieść INEA MAX i zmienić go na MAX HD wraz z nowymi kanałami i wtedy byłby wybór, a nie wybór jest jeden właściwy dla sprzedającego!!!!

 

I wtedy oferta "mogła" by być PETARDĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał widzisz my to wiemy ..... INEA nie .... Ja też uważam, że mogli ew.podnieść o kilka no powiedzmy kilkanaście złotych i umożliwić "starym" być dalej i mieć to co mają + nowości. Np. stworzyć pakiet ekskluzywny + albo ekskluzywny max obojętnie jak go nazwać. Przecież na pewno znalazło by się wielu klientów, którzy by to wzięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Pakiet Komfort HD i INEA max HD. Zmiana na Super HD jest prawie do przyjęcia. Poza może brakiem 3 dość ważnych kanałów HD o których już była mowa. Nie rozumiem jednak zupełnie braku profesjonalizmu w przedstawieniu jakie kanały są w jakim pakiecie. W super HD było najpierw 25, potem 27 a teraz 29 kanałów HD. ( w opisie jest 31). INEAPL - wiem, że nie Ty to idiotyczne (obrazkowe) i niedokładne!! zestawienie robisz. Skomentuj to chociaż i powiedz ile dni jeszcze potrzeba żeby to sprostować. Nie zgadza się ani suma wszystkich kanałów ani kanałów HD. Powiedz też jak długo zajmie jeszcze INEI wprowadzenie kanału TVN 24 HD. U wszystkich innych operatorów w Poznaniu kanał ten już jest. Jeśli on miał być dopełnieniem do 30 lub 31 - to chociaż napiszcie.

 

Ja pofatygowałem się do BOA po ulotke z wykazem programów bo na stronie był bałagan dopóki michalx1974 nie uzupełnił swojego pliku.

W super HD/PVR znajduje się 30 kanałów HD (przynajmniej tak wynika z ulotki która nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego)

 

Droga INEO .........

Jestem klientem od paru lat i obecnie moje opłaty są następujące: tv ekskluzywny 149,90 internet 100 Mb/s 69,90 telefon 10 000 min 20,10 zł modem WIFI 1 zł oraz multiroom HD * 3 15 zł razem płacę regularnie co miesiąc 255,90 zł

 

jeśl nawet mógłbym teraz przejść na nową ofertę (moja obecna jest na czas określony do końca 2013) to wybieram 4-pak ?

 

tv ekskluzywny 189,90 zł internet 100 Mb/s (bo innego nie będę u mnie miał) 30,00 zł telefon 10 000 min 15,00 zł mobilny 2GB 25 zł + multiroom HD * 3 29,70 zł czyli łącznie 289,60 zł

 

zysk: dostanę kilka nowych kanałów wątpliwej jakości programowej ....

strata: trzydzieści kilka kanałów w tym TVP HD, National Geographic HD, paczka BBC, umowa na 24 miesiące ........

 

No proszę mnie przekonać do zmiany mojego obecnego pakietu????

 

Podobnie do Ciebie płacę trochę mniej bo ok 200 zł./mc

Jeśli mamy przejść na nowe warunki i płacić ok.290 zł. jak andi x 24 miesiące ~~ 7 000 zł. [ - odpowiedzcie sobie sami ile trzeba :censored: w pracy, aby to opłacić :wink: (taki żart, oczywiście każdy decyduje sam czy go stać)]

 

to dobrym pomysłem DROGA Ineo byłoby dać w tym pakiecie za symboliczną 1 zł. np. PS3 , TV, tablet lub cokolwiek, jak ma to miejsce u operatorów sieci komórkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jest INEA oni predzej cos zabiara i kaza doplacic niz cos dadza no chyba ze kanal z reklamami za ktory ktos im extra placi. Ja juz decyzje podjolem czekam do konca cyrografu i antena sat wraca nie pozwole by mnie traktowac jak [beep]a nie po to place miesiecznie prawie 300 ,a swoja droga chyba to co wyprawiaja podpada pod urzad antymonopolowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy nie jest aż tak ŹLE.

W pakiecie opłaca się dopłacić te 5 zł żeby mieć pewne programy, dawniej musiałbym brać max hd, który był droższy.

Oczywiście nie oznacza to, że jestem w pełni zadowolony.

Kompletnie nie rozumiem czemu wyleciało TVP HD, nie podoba mi się "upraszczanie" oferty telewizyjnej w postaci likwidacji pakietów tematycznych (jak to dobrze, że nigdy nie zrezygnowałem z "bajki") i reklamowanie tych wirtualnych 250 mbps z taką pompą.

Oczywiście to tylko z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea ma w ofercie DISCOVERY CHANNEL HD ??? ktory od dzis dopiero jest w POLSCE ??? cos tu nie kumam

nie widze discovery HD SHOWCASE , ktos cos wczesniej pisal ze SHOWCASE zmienil nazwe ... ale nigdzie o tym nie pisza , od dzis w POLSCE dostepny jest podstawowy DISCVERY CHANNEL hd ... wiec ineapl JEST chyba blad na stronie , bo showcase nadal nadaje i nazwy nie zmienil

 

no i nadal nie umiem sobie wytlumaczyc jaki jest sens NADAWANIA usunietych kanalow dla starych i NIENADAWANIE ich dla NOWYCH decydujacych sie na oferte

jaki to ma sens , i tak placi inea za to ze UDOSTEPNIA tvp hd abonentom starym ... jakies racjonalne wyjasnienie czy ktos zwariowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...