Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

nadal paranoja

 

to stary klient bedzie w dekoderze miec np TVP HD i bedzie go miec bo przedluzy sobie umowe na kolejne 6 miesiecy majac to samo i placac to samo a nowy NIGDY go nie ujrzy

 

coraz wiecej gwozdzi do wlasnej trumny sobie wbija INEA

 

INEA nie mow ze NOWI ZYSKUJA bo nie zyskuja

nie wiedza co traca z poprzednia oferta wiec my jak STARZY widzimy i porownujemy

24,90 wiecej to wiecej i juz , a kanaly w HD ktore byly i sa w sd to nie NOWOSC

 

Za to nowy będzie mieć Nickelodeon HD czy inny FilmboxAction, którego stary Abonent nie ujrzy.

W ogóle śmieszne jest najpierw posługiwanie się argumentem, że dziwne jest utrzymywanie dwóch różnych ofert, a teraz nagle, że nowy sobie nie porówna. Chyba właśnie w takiej sytuacji będzie mógł łatwiej się przekonać prawda?

 

Witam.

Mam pytanie odnośnie 4 PAK'a z SUPER HD za 149,90zł.

1. Rozumiem, że można wybrać ten pakiet z dekoderem bez nagrywarki i wtedy zapłacę tylko 149,90zł, tak?

2. Czy wybierając ten pakiet będzie pobierana opłata za Wifi i jeśli tak to w jakiej kwocie?

 

1, jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to TAK :)

2. nie, modem z WiFi jest już tu wliczony

 

Jeszcze jedna kwestia do wyliczenia inea.pl. Mając inea komfort plus inea max ile muszę dopłacić, żeby mieć więcej kanałów? Jak dla mnie baaaardzo dużo, bo jedynie pakiet ekskluzywny ma więcej. Więc jak już wyliczamy to może wszystkie opcje a nie tylko te korzystne dla Was, ok? I miło,że nie myślicie o starych abonentach i nie będziecie dodawać nowych kanałów do ich starych pakietów :(

 

Licząc na szybko przy dopłacie 5zł za HBO Ekstra w tym pakiecie dochodzi 17 kanałów w tym 15HD, odpada 23, więc faktycznie wychodzi tu minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim,

 

Na szczęście jeśli chodzi o internet stacjonarny (50Mbit/s) i mobilny (1GB) nadal jest fajny pakiet w cenie 49,90zł. Więcej danych na załączonym obrazku.

 

http://bayimg.com/PaigpAAEJ

 

Zgadzam się z przedmówcami, że likwidacja "małych" pakietów TV to chyba słaby pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny i przemily INEAPL wierzymy ci na slowo i wierzymy ze musisz bronic firmy i jej godnosci , ale coz petarda petardą i niestety eksplodowala jak WSZYSCY WIDZIMY :)

 

pytanie techniczne w dekoderze NADAL bedzie pelna lista z kanalami tymi skasowanymi tak

czyli NOWY nabytek abonenta bedzie tez widzial kanaly ktorych nie ujrzy zanim sobie nie ulozy listy ulubionych i bedzie je miec zablokowane czy jak te APETYCZNA kwestie rozwiazecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl

 

Witam,

Mam pytanie odnośnie Internetu - konkretnie wysokości uploadu.

Otóż w mojej opinii (zapewnie nie tylko ja mam takie zdanie) prędkość wysyłania na poziomie 4Mb/s jest niska. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę prędkość pobierania, np. 250Mb/s.

Wrzucanie kilkuminutowego filmu w jakości HD na Youtube'a zajmuje bardzo dużo czasu.

Czy jest jakaś szansa na większy upload?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAŁY W OFERCIE INEA OD 14.01.2013
Z wykazu jaki dostałem w BOA kanały usunięte z oferty :
[b]1.	BBC KNOWLEDGE
2.	TVP HD
3.	FOX LIFE
4.	AXN CRIME
5.	AXN SC – FI
6.	CBS ACTION
7.	CBS DRAMA
8.	BBC LIFESTYLE
9.	WEDDING TV
10.	BOOMERANG
11.	KIDS.CO
12.	POLSAT JIM JAM
13.	NICKELODEON wersja SD
14.	BABY TV
15.	EUROSPORT 2 wersja SD
16.	POLSAT SPORT EXTRA wersja SD
17.	N SPORT wersja SD
18.	FIGHTBOX wersja SD
19.	EXTREME SPORT CHANNEL
20.	NATIONAL GEOGRAPHIC HD
21.	NATIONAL GEO WILD HD
22.	VIASAT EXPLORER
23.	VIASAT HISTORY
24.	RTL 2
25.	SUPER RTL
26.	CNBC
27.	PIERVYJ KANAL
28.	TVE
29.	FASHION ONE wersja SD
30.	HUSTLER
31.	VIASAT SPICE
32.	TELE 5 HD brak w wykazie ?????
33.	ATM ROZRYWKA brak w wykazie ?????[/b]

Dochodzą nowe kanały:
[b]1.	FILMBOX ACTION
2.	NICKELODEON HD
3.	FIGHTBOX HD
4.	PRIVATE SPICE[/b]
Z tego wychodzi że nasza  Inea  obniżyła o około 0.60 zł z jeden kanał. W moim przypadku Pakiet INEA MAX zabierając kanały SD albo dodając duble w wersji HD

 

Ogólnie oferta miała być lepsza, jest ....... :censored:

Można oczywiście pozostać przy obecnej ofercie, tylko w BOA nie potrafili określić jak długo może tak czas długo trwać.

Ciekawe że kanały wartościowe VISASAT EXPLORER, VIASAT HISTORY, BBC KNOWLEDGE, AXN CRIME, AXN SCI - FI, CBS CATION, CBS DRAMA,TVP HD, i kanały dziecięce chyba musiały podnieść ceny żeby wypaść z oferty.

Usunięcie Nat Geo w wersji HD w takim razie jest bardzo dziwne.

 

To jest wynik konsekwencji nie słuchania abonentów, tylko swojego JA.

Tyle się pisało i komu to było, szkoda zachodu. A wystarczyło rozesłać do abonentów ankiety pocztą i zapytać większą grupę abonentów. A tak znowu kicha.

 

Nie było podwyżki - za to jest oferta SUPER HD za 79.90 jest wyśrubowana !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea brak kanalow bbc i tvp hd oraz mowienie ze nikoledion hd i jakis badziewny kanal z paczki filmbox jest lepsze to strzal petardy w noge

Wole top gear jak ta oferte dzisiejsza czy ja jako ze posiadam inea max hd i inea max bede mial tego nica hd? Czy nie

 

stare pakiety wg INEAPL nie beda wzbogacane o NOWE kanaly

 

jesli bedziesz miec podpisana lojalka na NOWE pakety w WYZSZYCH cenach wtedy gdy cos dorzuca moze do Twojgo pakietu , bo moze wrzuca do EKSKLUZYWNEGO :) bo tak tez moze byc :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAŁY W OFERCIE INEA OD 14.01.2013
Z wykazu jaki dostałem w BOA kanały usunięte z oferty :
[b]1.	BBC KNOWLEDGE
2.	TVP HD
3.	FOX LIFE
4.	AXN CRIME
5.	AXN SC – FI
6.	CBS ACTION
7.	CBS DRAMA
8.	BBC LIFESTYLE
9.	WEDDING TV
10.	BOOMERANG
11.	KIDS.CO
12.	POLSAT JIM JAM
13.	NICKELODEON wersja SD
14.	BABY TV
15.	EUROSPORT 2 wersja SD
16.	POLSAT SPORT EXTRA wersja SD
17.	N SPORT wersja SD
18.	FIGHTBOX wersja SD
19.	EXTREME SPORT CHANNEL
20.	NATIONAL GEOGRAPHIC HD
21.	NATIONAL GEO WILD HD
22.	VIASAT EXPLORER
23.	VIASAT HISTORY
24.	RTL 2
25.	SUPER RTL
26.	CNBC
27.	PIERVYJ KANAL
28.	TVE
29.	FASHION ONE wersja SD
30.	HUSTLER
31.	VIASAT SPICE
32.	TELE 5 HD brak w wykazie ?????
33.	ATM ROZRYWKA brak w wykazie ?????[/b]

Dochodzą nowe kanały:
[b]1.	FILMBOX ACTION
2.	NICKELODEON HD
3.	FIGHTBOX HD
4.	PRIVATE SPICE[/b]
Z tego wychodzi że nasza  Inea  obniżyła o około 0.60 zł z jeden kanał. W moim przypadku Pakiet INEA MAX zabierając kanały SD albo dodając duble w wersji HD

 

Ogólnie oferta miała być lepsza, jest ....... :censored:

Można oczywiście pozostać przy obecnej ofercie, tylko w BOA nie potrafili określić jak długo może tak czas długo trwać.

Ciekawe że kanały wartościowe VISASAT EXPLORER, VIASAT HISTORY, BBC KNOWLEDGE, AXN CRIME, AXN SCI - FI, CBS CATION, CBS DRAMA,TVP HD, i kanały dziecięce chyba musiały podnieść ceny żeby wypaść z oferty.

Usunięcie Nat Geo w wersji HD w takim razie jest bardzo dziwne.

 

To jest wynik konsekwencji nie słuchania abonentów, tylko swojego JA.

Tyle się pisało i komu to było, szkoda zachodu. A wystarczyło rozesłać do abonentów ankiety pocztą i zapytać większą grupę abonentów. A tak znowu kicha.

 

Nie było podwyżki - za to jest oferta SUPER HD za 79.90 jest wyśrubowana !!!!!!!

To jakiś żart ??!!! I oni to nazywają lepszą ofertą??? Ciekawe ile my będziemy mogli zatrzymać nasze pakiety, pewnie niezbyt długo coś mi się wydaje, bo trzymanie tylu kanałów tylko dla części abonentów i nie oferowanie innym, nie może być opłacalne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym byl NOWYM klientem i podali by mi wykaz kanalow w BOK to bym sie zasmial od ucha do ucha pytajac o KANALY ktore sa u konkurencji a INEA je usunela ...

 

i znow bedzie spora lista kanalow ktorych WCIAZ NIE BEDZIE W INEI a teraz sie wydluzy o kanaly ktore byly i zniknely

 

polityka dziwna WG INEA

taka siec JAMBOX ma niemalze FULL oferte kanalow z rynku tv fakt za nie za mala kase ale to JEST wybor miec WSZYSTKO z rynku w jednym dekoderze i do tego z multiroom

 

SUMUJAC , operator INEA z nowym rokiem wpadl na szatanski pomysl nalapania NOWYCH klientow wysokim kosztem , niestety koszty poniesie operator bo KLIENT JEST WYMAGAJACY i na taka oferte odwroci sie i nie wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali juz te nowosci bo dekoder tego niewidzi ja na to nowe badziewie nieprzejde bo zniknie mi tvp hd i bbc o hastlerze niewspomne

 

Nie ma jeszcze na dekoderach.

Może niech zrobią za każdy dodatkowy kanał po 0,50 zł i każdy sam zdecyduje co chce oglądać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl

 

Witam,

Mam pytanie odnośnie Internetu - konkretnie wysokości uploadu.

Otóż w mojej opinii (zapewnie nie tylko ja mam takie zdanie) prędkość wysyłania na poziomie 4Mb/s jest niska. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę prędkość pobierania, np. 250Mb/s.

Wrzucanie kilkuminutowego filmu w jakości HD na Youtube'a zajmuje bardzo dużo czasu.

Czy jest jakaś szansa na większy upload?

 

Pozdrawiam

 

Zadzwoń jak będziesz klientem biznesowym z KASĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...