Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

aż się specjalnie zarejestrowałem żeby to napisać, bo szlag mnie trafia

co to jest za oferta? co oni tam w tej inei mają w głowach?

jeśli ktoś chce szybki internet (promocyjny cennik, bo ceny "standardowe" są bzdurne i raczej zaporowe - podawane tylko po to by przekonać klienta, że TYLKO branie neta z promocji ma sens) to musi wybrać pomiędzy 50 a 250 mega??? a gdzie inne prędkości? gdzie 75mega ? 100 mega? 150mega? jakiekolwiek ZRÓŻNICOWANIE oferty???

a co z pakietami tv? przecież to wszystko powinno dążyć do umożliwienia klientowi DOSTOSOWANIA jego pakietów do potrzeb. na przykład ci co lubią filmy i muzykę by sobie dobierali pakiety z filmami i muzyką, ci co lubią przyrodę by dobierali pakiety z przyrodniczymi kanałami itp.

BRAK MOŻLIWOŚCI WYBORU MNIEJSZYCH PAKIETÓW TO JEST POWRÓT TO PRZESZŁOŚCI!!!! :censored:

to nie jest nowoczesna oferta

 

inea pojawila się rok temu na moim osiedlu i chciałem zmienić operatora na inee, ale z taką ofertą to ja podziękuję.

i usunięcie tylko wszystkich kanałów BBC i innych... NO ŚMIECH NA SALI!

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

moja sąsiadka idzie zaraz ze mną podpisać nowa umowę z INEA. Mam jej pomóc wybrać. Czy cenniki i regulaminy w Internecie są tożsame z tymi które podpisze dziś w BOK? Bo część informacji podawana tutaj na forum z konta oficjalnego nijak się nie ma do zawartości cennika. Nie wspomnę o opisach pakietów na stronie www, bo te to już w ogóle są chyba od innego operatora :)) Gdzie mogę zatem znależć wykaz kanałów obowiązujący dziś przy podpisywaniu umowy dla każdego pakietu?

 

I żeby była jasność, świadomy jestem że konsultant z konta oficjalnego niewiele może za ten cyrk, który nastąpił. Współczuję, rozumiem, ale też taka praca by znosić nasze oburzenie :) My piszemy zatem tutaj, a Inea pisze do kierownika o premię :)

 

Na drugi raz proszę od mnie napisać przed wprowadzeniem nowej oferty, to w 3 dni Wam opracuję info na stronie i sprawdzę poprawność cenników w ramach barteru :)

Takie wpadki będą Was kosztowały sporo nie tylko w reputacji.

 

Ja dla potrzeb sąsiadki zapytam:

czy opis że multiroom HD w 4-paku w najmocniejszej opcji jest za 0 złotych to jedynie uzewnętrznienie marzeń osobistych administratora strony czy też cennik nie zawiera jeszcze tego opustu w swych zapisach?

 

 

pierwszy dekoder jest za 0 zl , drugi do MR za 9.90

czyli 1 PVR w umowie

2 za 0 zl

3 za 9.90

 

fakt, dopisane juz jest.

dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozmawiałem niedawno z infolinją i poruszyłem temat BBC Knowledge (do jakiego pakietu docelowo trafi) i dowiedziałem się, że z oferty ma zniknąć (podobno na jakiś czas) cała paczka BBC, bo nie mogą się z ceną dogadać.

Mam nadzieję, że to nie okaże się prawdą, bo te kanały przeważyły w wybraniu przez nas inei i pakietu max kilka lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem droga inea strzeliła sobie ta "petarda'' w stope. Śmiech na sali połowa kanałów niedostępna dla nowych osób porazka. Domyśllam sie że starsi użytkownicy maja pozostawiają ofertę żeby nie zrywać umowy przed czasem ale i tak przyjdzie moment że będziemy zmuszeni skorzystać z nowej oferty. Jedno wielkie nieporozumienie jak można było tak dac d....y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem napisać, ale mnie uprzedzono a propos zróżnicowania oferty na prędkości internetu... O ile nic się nie zmieni na stronie, to rozstrzał między 50 a 250 a po środku nic, jest delikatnie mówiąc mało przychylny klientowi, jeśli wręcz nie postawiony pod ścianą.

Również proszę o sprecyzowanie ceny za 100 Mb, skoro NOWY może przyjść i o taką przepustowość poprosić.

 

Kolejna sprawa - mocno denerwujące jest, że INEA nie jest przygotowana do końca ze swoją stroną internetową i 100% przekazaniem nowej oferty, natomiast słyszymy, że zmiany są cały czas wprowadzane... Powinno być tak, że nowa oferta jest KOMPLETNIE przedstawiona, a nie że oferta jest wdrożona w życie, a na stronie są rozbieżności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFERTA PETARDA w moim przekonaniu

wybuchła WAM W RĘKACH

A ja uważam, że to raczej OFERTA NIWEYPAŁ jest i to nie pierwszy w Inei!!

 

 

niestety inea sie panoszy dyktuje warunki bo ma coraz to NIESTETY wiekszy monopol na rynku i nie ma alternatywy , i nikt sie temu nie przyglada ... z sil wyzszych

 

a pamietacie jak walczyliscie o TVP HD w nzszym pakiecie ... TERAZ go nie ma wogole w OFERCIE nowej ???

 

szok :)

Podobnie jak paczki bbc... Tak więc nowa ofarta to kasacja kanałów pod przykrywką nowych, niekorzystnych pakietów.... Nowi abonenci nawet nie zobaczą, czego nie dostaną bo kanały zostały usunięte ze strony. Pytanie tylko co z nami...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W - dotychczasowe pakiety będzie można zachowywać w takim kształcie jak funkcjonują w tej chwili. W nowej ofercie są następujące pakiety i to one będą rozwijane:

Oszczędny

Oszczędny HD

Standard

Standard HD

Standard HD + PVR

Super HD

Super HD + PVR

Ekskluzywny

 

Dlaczego nie potraficie sobie wyobrazić sytuacji z sąsiadem korzystającym ze starego pakietu i sobą w nowych? Przecież teraz też to tak funkcjonowało. Zresztą, jest bardzo powszechna sytuacja u operatorów telekomunikacyjnych. Z czasem większość Abonentów z pewnością przejdzie na nowe pakiety. A argument z tym, że w starych pakietach było więcej jest nietrafiony, bo w podobnych cenach było mniej.

 

@skylla1

 

Źle widzisz. Zawiera całą paczkę Sport Ekstra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W - dotychczasowe pakiety będzie można zachowywać w takim kształcie jak funkcjonują w tej chwili. W nowej ofercie są następujące pakiety i to one będą rozwijane:

Oszczędny

Oszczędny HD

Standard

Standard HD

Standard HD + PVR

Super HD

Super HD + PVR

Ekskluzywny

 

Dlaczego nie potraficie sobie wyobrazić sytuacji z sąsiadem korzystającym ze starego pakietu i sobą w nowych? Przecież teraz też to tak funkcjonowało. Zresztą, jest bardzo powszechna sytuacja u operatorów telekomunikacyjnych. Z czasem większość Abonentów z pewnością przejdzie na nowe pakiety. A argument z tym, że w starych pakietach było więcej jest nietrafiony, bo w podobnych cenach było mniej.

 

@skylla1

 

Źle widzisz. Zawiera całą paczkę Sport Ekstra HD.

 

Tego się obawiałem!!! Tylko nowe pakiety będą rozwijane, więc starzy abonenci prędzej czy później zmuszeni zostaną do zmiany na nowe, mniej korzystne. A paczka bbc ma jednak zniknąć, taką odpowiedź na czacie strony uzyskałem!!! I pomyśleć, że od ponad miesiąca byliśmy informowanie o tym wielkim dniu i korzystnych zmianach... A tu znika mnóstwo kanałów, a nowe tylko dla nowych pakietów za jakiś czas! DLACZEGO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal paranoja

 

to stary klient bedzie w dekoderze miec np TVP HD i bedzie go miec bo przedluzy sobie umowe na kolejne 6 miesiecy majac to samo i placac to samo a nowy NIGDY go nie ujrzy

 

coraz wiecej gwozdzi do wlasnej trumny sobie wbija INEA

 

INEA nie mow ze NOWI ZYSKUJA bo nie zyskuja

nie wiedza co traca z poprzednia oferta wiec my jak STARZY widzimy i porownujemy

24,90 wiecej to wiecej i juz , a kanaly w HD ktore byly i sa w sd to nie NOWOSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl a jak wygląda kwestia modernizacji sieci - czy planowane jest wprowadzanie światłowodów (GPON) do lokalizacji w których obecnie jest już sieć RF/DOCSIS (tak by klienci zainteresowani pakietem 250mbitów mogli migrować do nowej prędkości)? Czy też na razie na światłowody mogą liczyć wyłącznie nowo podłączane lokalizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że Super HD nie zawiera praktycznie żadnych kanałów sportowych w HD i to tak podstawowych jak Eurosport HD i Polsat Sport HD?

Ja z kolei nie widze w tym pakiecie polsat sport news. Ale to chyba błąd jakiś, bo ten kanał jest za free przez antenę zwykłą.

Polsat Sport HD jest od standard HD, więc tu nietrafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znika, bo jeśli zależy Ci na paczce BBC to możesz ją cały czas mieć.

jeszcze raz:

mając Komfort + Sport i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 39 kanałów w tym 16 HD , tracisz 1

mając Komfort + Film i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 38 kanałów w tym 15 HD, tracisz 4

mając Komfort + Rozrywka i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 33 kanały w tym 15 HD, tracisz 8

mając Komfort + Sport HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 36 kanały w tym 12 HD, tracisz 0

mając Komfort + Natura HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 38 kanały w tym 13 HD, tracisz 0

 

Jasne, fajnie byłoby odpalić w takiej samej cenie Super HD, z kilkunastoma kanałami HD i nie tylko więcej (niż w konfiguracji Komfort + tematyczny) bez odrzucania żadnych kanałów, ale jest to kosztowo niemożliwe. Nowe pakiety będą rozwijane i to już bardzo niedługo, o czym pisaliśmy wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znika, bo jeśli zależy Ci na paczce BBC to możesz ją cały czas mieć.

jeszcze raz:

mając Komfort + Sport i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 39 kanałów w tym 16 HD , tracisz 1

mając Komfort + Film i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 38 kanałów w tym 15 HD, tracisz 4

mając Komfort + Rozrywka i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 33 kanały w tym 15 HD, tracisz 8

mając Komfort + Sport HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 36 kanały w tym 12 HD, tracisz 0

mając Komfort + Natura HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 38 kanały w tym 13 HD, tracisz 0

 

Jasne, fajnie byłoby odpalić w takiej samej cenie Super HD, z kilkunastoma kanałami HD i nie tylko więcej (niż w konfiguracji Komfort + tematyczny) bez odrzucania żadnych kanałów, ale jest to kosztowo niemożliwe. Nowe pakiety będą rozwijane i to już bardzo niedługo, o czym pisaliśmy wcześniej).

 

ale chyba sam czujesz, że likwidowanie małych pakietów TEMATYCZNYCH to jest głupota! to właśnie takie PAKIETY TEMATYCZNE jak MUZYKA czy PRZYRODA czy inne podobne powinny być dodawane by dać klientowi WYBÓR!!!

innymi słowy: macie wielkie szczęście że w wielkopolsce nie działa UPC - a może po prostu korzystacie z tej przewagi przygotowując tak NIEKORZYSTNE oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znika, bo jeśli zależy Ci na paczce BBC to możesz ją cały czas mieć.

jeszcze raz:

mając Komfort + Sport i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 39 kanałów w tym 16 HD , tracisz 1

mając Komfort + Film i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 38 kanałów w tym 15 HD, tracisz 4

mając Komfort + Rozrywka i przechodząc na Super HD dopłacasz 10zł i zyskujesz 33 kanały w tym 15 HD, tracisz 8

mając Komfort + Sport HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 36 kanały w tym 12 HD, tracisz 0

mając Komfort + Natura HD i przechodząc na Super HD dopłacasz 5zł i zyskujesz 38 kanały w tym 13 HD, tracisz 0

 

Jasne, fajnie byłoby odpalić w takiej samej cenie Super HD, z kilkunastoma kanałami HD i nie tylko więcej (niż w konfiguracji Komfort + tematyczny) bez odrzucania żadnych kanałów, ale jest to kosztowo niemożliwe. Nowe pakiety będą rozwijane i to już bardzo niedługo, o czym pisaliśmy wcześniej).

 

To ktoś mnie źle poinformował na waszym czacie, że bbc lifestyle, knowledge itp mają zniknąć, zresztą nie ma ich na stronie, więc uwierzyłem. Mam nadzieje, że rzeczywiście nic nie zniknie, dziwne za to że nie ma tych kanałów w nowych paczkach.

Jeszcze jedna kwestia do wyliczenia inea.pl. Mając inea komfort plus inea max ile muszę dopłacić, żeby mieć więcej kanałów? Jak dla mnie baaaardzo dużo, bo jedynie pakiet ekskluzywny ma więcej. Więc jak już wyliczamy to może wszystkie opcje a nie tylko te korzystne dla Was, ok? I miło,że nie myślicie o starych abonentach i nie będziecie dodawać nowych kanałów do ich starych pakietów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...