Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazmy kilka zmian ocenianych jako PLUS hahaha dla klienta...

Kupujemy pakiet SUPER HD/pvr i net 50 lub rzekome 250 , placimy odpowiednio 134.90 lub 154.90 ( pekiety z PVR )

 

patrzymy jakie kanaly mamy w pakach i o to nasz ZDZIWIENIE , nie mamy paczki AXN , MCM , nie ma CBS drama ,

 

wczesniej przed REWOLUCJA wystarczylo kupic pakiet za 14,90 i mamy toco nas interesuje ...

 

po rewolucji

 

musimy wziac EKSKLUZYWNY za 189,90 by miec to co lubimy :) i internet osobno bo tez chcemy miec dostep do WWW za ok 90 zl

bo nie ma paka akurat tak ulozonego wiec PROPONUJA wydanie wiekszej kasy

 

albo innym czarujacym rozwiazaniem jest 4 PAK by miec dostep do tez ulubionych kanalow ktorych nie ma w nizszym paku

ale wtedy ta przyjemnosc kosztuje niemalze 260 zl...

 

 

TU slogan WIECEJ kasy za MNIEJ kanalow pasuje jak ulał ...

mysle ze sie ze mna zgodzicie :) bo jako NOWY klient bym sie mocno trzymal portfela podpisujac z wami umowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na bieżąco przekazujemy - mamy już Twoje dane, poprzednie zgłoszenie jest też już w Dziale Jakości więc sprawa jest już w toku.

 

 

Mam nadzieje ze rozumiesz moje juz siegajace zenitu rozczarowanie z rozgoryczeniem ... i mysle ze reagowalbys podobnie albo i impulsywniej ...

Skoro sprawa jest w toku to serdecznie dziekuje za alert !! , pytanie tylko czy ktos dzis z technikow podjedzie by znow " zalatac sprawe w skrzynce by cos zaskoczylo " zanim calkowicie ja NAPRAWICIE ??

 

Dziekuje za pomoc i informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@element

 

Nie jest tak jak piszesz.

 

Poczekaj jeszcze chwilę, niech wszystkie zmiany na stronie zostaną wprowadzone i wtedy wyciągaj wnioski.

 

Generalnie mając Komfort + Film i teraz przechodząc na Super HD dopłaca się 10zł i traci 4 kanały, ale zyskuje...38 innych, w tym 15HD.

Mając Rozrywkę - +33 i -8.

Mając Sport HD nie traci się żadnego, a dopłacając 5zł zyskuje się 36 w tym 12 HD.

 

Jak sami widzicie, oferta jest mocną zmianą w podejściu więc i zmiany na stronie chwilę zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZABRALI Boomerang , AXN Crime, AXN Sci Fi, BBC Knowledge ,BBC Lifestyle,FOX Life , NAt Geo Wild HD,National Geographic HD, Viasat Explorer,Viasat History, Hastlera,CBS Action,CBS Europa, CBS Drama,MCM POP, MCM TOP,RTL 2,Baby TV, extrem sport,Kids Co, JimJam,TVE, Super RTL, TVP HD,weding tv, a dodadzą Nickelodeon Hd , Film BOXaction FightBoXHD :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały myk polega na tym, że nie jest to automatyczna zmiana - więc jeśli komuś obecny układ odpowiada, będzie mógł przy nim pozostać. To powinno zadowolić tych, którym zależy na jakimś programie, który się w nowej ofercie nie zmieścił. Dla nowych Abonentów Super HD jest naszym zdaniem bardzo korzystne - zresztą na tle konkurencji oferta prezentuje się naprawdę dobrze (może wrzucimy wykresy).

 

A uwagi o niewielu nowościach - mieliśmy nadzieję zmieścić się w czasie z dodatkowymi kanałami filmowymi - nie udało się, ale co się odwlecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumujac NOWY podpisuje umowe na super hd bez wymienionych kanalow w pakiecie CZY te kanaly wycofano z oferty

 

AXN Crime, AXN Sci Fi, BBC Knowledge ,BBC Lifestyle,FOX Life , NAt Geo Wild HD,National Geographic HD, Viasat Explorer,Viasat History, Hastlera,CBS Action,CBS Europa, CBS Drama,MCM POP, MCM TOP,RTL 2,Baby TV, extrem sport,Kids Co, JimJam,TVE, Super RTL, TVP HD, a dodadzą Nickelodeon Hd , Film BOXaction FightBoXHD

 

ale klikajac zakladke ekskluzywny ONE te kanaly sa , to jak wycofaliscie je czy sa nadal w ofercie FULL

 

NOWY pakiet super hd korzystny ?? zabrano tyle kanalow i trzeba placic 25 zl wiecej , boje sie waszych pomyslow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze sodomia i gomonia, koniec swiata, apokalipsa

 

inea to wyjatkowy balagniarz, prowizorka pelna geba

 

zamiast przygotowac wszystko, sprawdzic /pownni byc tacy ludzie w inei/

 

i podac do wiadomosci abonentow to kolejnosc jakas dowolna

 

smiechu warte,

 

cos widac, cos za mgielka, jeszcze nie teraz, za chwile

 

 

 

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@playboy

Nie rozumiem - to przechodząc z Komfort PVR czy z Max?

 

@element

Jeszcze nie są wprowadzone wszystkie zmiany na stronie, kanałów tych nie będzie w nowych pakietach, będą dostępne tylko dla Abonentów mających je w tej chwili w paczkach tematycznych.

 

@skylla1

Postaramy się dodać przejrzyste graficzne info co się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po jakie cuda płacę 84,90 za Canal+ i komfort jak u nas od dawna nic ciekawego nie ma.

 

Teraz sam pakiet Canal + HD kosztuje 46 zł.? Nie ma żadnej promocji? Do tej pory płaciłem 34 zł.,a umowa z canal + kończy mi się 31 stycznia. - pierwszy wybuch nowej oferty

 

Do tego błędne informacje na stronie np. zamieszanie z eurosport 2 HD w pakiecie SUPER HD itp.

 

PRZYGOTOWUJECIE SIĘ DO NOWEJ OFERTY OD MIESIĄCA I W DNIU WIELKIEJ PREZENTACJI JEST BAŁAGAN Z KANAŁAMI ?

 

 

Podsumowując mój dotychczasowy pakiet: 2pak (129zł.)+dodatki

Komfort PVR + multiroom HD + canal+ HD + pakiet sport SD + internet 100Mb

59,9 + 9,9 + 34 zł. + 14,9 zł. + 70 zł. = ok 190 zł.

 

Nowy pakiet: 2 pak (139zł.)+dodatki

Super HD + PVR + multi room HD + canal+ HD + pakiet sport HD + internet 100/250Mb

69,9(koszt pakietu/2uslugi) + 15zł. + 19,9zł + 46zł. +0zł. (bo wliczony w nowy Super HD+)+ 70zł.

= ok 220zl.

 

Tak to wygląda u mnie. Płacąc ok 30zł. więcej otrzymuje:

- internet 250Mb zamiast 100Mb (jeśli jest dostępny u mnie niestety nie) i wciąż 4 Mb na wysyłkę

- pakiet SPORT HD zamiast SD

- kilka dodatkowych programów (które w moim przypadku nie są mi potrzebne do życia)

 

Minusy oferty:

- dodatek typu PVR i multiroom HD wypadają niekorzystnie

- droższy C+ HD

 

Ogólnie możecie napisać Inea daje dużo programów w tym xx w jakości HD itd. - zgadza się :brawo: , jednak:

- płacimy za to WIĘCEJ,

- wciąż nie mogę dostosować oferty programowej pod swoje indywidualne wymagania!

- 200zł./mc za media to jednak trochę jest...

 

OFERTA PETARDA w moim przekonaniu wybuchła WAM W RĘKACH :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaspar - może liczyć na 100mbitów (jeśli nie ma możliwości technicznych na 250mbitów) ale w tej samej cenie co za 250mbitów czyli za 99,90 PLN . Jeśli się mylę to proszę @INEA.pl o wyprowadzenie mnie z błędu.

 

Mam natomiast do @INEA.pl inne pytanie - czy w związku z dodaniem do oferty pakietu 250mbitów planowana jest modernizacja sieci i wprowadzenie światłowodów do istniejących lokalizacji gdzie obecnie jest wyłącznie sieć RF/DOCSIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

moja sąsiadka idzie zaraz ze mną podpisać nowa umowę z INEA. Mam jej pomóc wybrać. Czy cenniki i regulaminy w Internecie są tożsame z tymi które podpisze dziś w BOK? Bo część informacji podawana tutaj na forum z konta oficjalnego nijak się nie ma do zawartości cennika. Nie wspomnę o opisach pakietów na stronie www, bo te to już w ogóle są chyba od innego operatora :)) Gdzie mogę zatem znależć wykaz kanałów obowiązujący dziś przy podpisywaniu umowy dla każdego pakietu?

 

I żeby była jasność, świadomy jestem że konsultant z konta oficjalnego niewiele może za ten cyrk, który nastąpił. Współczuję, rozumiem, ale też taka praca by znosić nasze oburzenie :) My piszemy zatem tutaj, a Inea pisze do kierownika o premię :)

 

Na drugi raz proszę od mnie napisać przed wprowadzeniem nowej oferty, to w 3 dni Wam opracuję info na stronie i sprawdzę poprawność cenników w ramach barteru :)

Takie wpadki będą Was kosztowały sporo nie tylko w reputacji.

 

Ja dla potrzeb sąsiadki zapytam:

czy opis że multiroom HD w 4-paku w najmocniejszej opcji jest za 0 złotych to jedynie uzewnętrznienie marzeń osobistych administratora strony czy też cennik nie zawiera jeszcze tego opustu w swych zapisach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow to jak to sobie wyobrazacie 2 grupy abonentow NOWI i STARZY , starzy maja wiecej na starych zasadach a nowi drozej i mniej na nowych zasadach ??

 

ja bede miec tvp HD a obok sasiad ktory tez was oglada nie bedzie go miec wogole :)

przeciez to irracjonalne :)

 

Zgadza się w 100 procentach! Z drugiej strony mimo, że starzy abonenci będą mieć więcej to boję się, że nowe kanały wprowadzane w przyszłości mogą ich częściowo lub całkowicie pominąć i w ten sposób "zmuszeni" zostaniemy do zmiany pakietów na nowe. I za jakiś czas nie będzie już starych abonentów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

moja sąsiadka idzie zaraz ze mną podpisać nowa umowę z INEA. Mam jej pomóc wybrać. Czy cenniki i regulaminy w Internecie są tożsame z tymi które podpisze dziś w BOK? Bo część informacji podawana tutaj na forum z konta oficjalnego nijak się nie ma do zawartości cennika. Nie wspomnę o opisach pakietów na stronie www, bo te to już w ogóle są chyba od innego operatora :)) Gdzie mogę zatem znależć wykaz kanałów obowiązujący dziś przy podpisywaniu umowy dla każdego pakietu?

 

I żeby była jasność, świadomy jestem że konsultant z konta oficjalnego niewiele może za ten cyrk, który nastąpił. Współczuję, rozumiem, ale też taka praca by znosić nasze oburzenie :) My piszemy zatem tutaj, a Inea pisze do kierownika o premię :)

 

Na drugi raz proszę od mnie napisać przed wprowadzeniem nowej oferty, to w 3 dni Wam opracuję info na stronie i sprawdzę poprawność cenników w ramach barteru :)

Takie wpadki będą Was kosztowały sporo nie tylko w reputacji.

 

Ja dla potrzeb sąsiadki zapytam:

czy opis że multiroom HD w 4-paku w najmocniejszej opcji jest za 0 złotych to jedynie uzewnętrznienie marzeń osobistych administratora strony czy też cennik nie zawiera jeszcze tego opustu w swych zapisach?

 

 

pierwszy dekoder jest za 0 zl , drugi do MR za 9.90

czyli 1 PVR w umowie

2 za 0 zl

3 za 9.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...