Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie i o to nasze ,, WIĘCEJ ZA MNIEJ" :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

:censored:

Po raz ostatni dałem się zrobić.....uwierzyłem temu kolesiowi co tu wypisuje jako Inea.pl że będą ,,miłe zmiany,, ale zapomniał dodać że dla Inea bo więcej siana jak zawsze chcą od abonenta...Strona Inea.pl jedno konsultanci jedno , jeden wielki [beep] jednym słowem tragedia... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka najpilniejszych wyjaśnień, bo widać duże zamieszanie i pojawiają się nieprawdziwe informacje.

Na stronie też, jak widzicie wszystko jeszcze się dopieszcza więc odrobina cierpliwości, mogą się miejscami pojawiać nieścisłości - działamy.

 

co z osobami co maja pakiet max i max hd? Automatycznie wlaczy sie ten nowy? Czy poprostu tamten zniknie i bedzie trzeba aktywowac? Jak to bedzie wygladac?

 

Nic nie zniknie. Możesz pozostać przy tym co masz, a nawet przedłużyć takie pakiety. Nowa oferta jest dla nowych klientów oraz dla tych, którzy będą chcieli z niej skorzystać.

 

Jak osiągane jest to niepogarszanie się jakości usług? Jakaś dodatkowa, wydzielona przepustowość dla korzystających z Hotspot INEA?

 

Po pierwsze - do wdrożenia tej opcji jeszcze sporo czasu.

Po drugie - nie wpływa to w ŻADEN sposób na jakość korzystania z internetu przez Abonenta. Jest to zupełnie niezależne.

Podobne rozwiązanie wprowadziła już jakiś czas temu Netia.

 

Super HD PVR kosztuje osobno 94.90 zł.

W pakiecie oczywiście inna cena.

czyli 79.90 + 15 z PVR

CZYLI cena ze starego komfortu hd pvr podskoczyla az o 24.90 jak napisalem ... ale dodali kanaly hd od canal+ ale tez I kilka zniknelo z tego pakietu i wskoczylo w EKSKLUZYWNY tylko

 

Super HD to bardziej stary MAX niż Komfort, więc trochę się mylisz.

 

Inea to ja wasz ulubieniec z forum. Kolejne pytanie podchwytliwe : dlaczego sama telewizja Super HD kosztuje 79,90zł - zestaw w cenniku nr 6 a w niektórych pakietach 99,90 - zestawy nr 24 i 27 cennika. Z innymi pakietami podobne numery. Czy to sposób Inea na rzekomo tani internet - w innym wypadku nie uda się uzyskać tych "rewelacyjnych" cen.

 

Nie przesadzaj, mamy tutaj innych ulubieńców :) Odpowiedź jest prosta - inna jest cena stand alone, inna pakietowa. Na cenę ostateczną pakietu to specjalnie nie wpływa prawda? A rozbicie musi być.

 

Eurosport 2 w ekskluzywnym? kogoś tu nieżle pojechało z tym układem :lol:

 

 

Czy dekoder w takim razie kosztuje 50 zł?

 

Nie, Eurosport 2 w HD jest w Super HD oraz w pakiecie Sport Ekstra HD (o który można rozszerzyć pakiet Standard).

 

Co do pakietów - na stronie jest błąd, nie widać tego co jest w dymku, czyli że jest tam jeszcze Canal+HD

 

Pytanie do @INEA.pl

Czy pakiet internetowy 250mbitów jest dostępny tylko tam gdzie jest internet w technologii światłowodowej (GPON)? Tam gdzie jest modem kablowy (DOCSIS) nadal maksymalną prędkością pakietu pozostaje 100mbitów?

 

Tak, tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.PL . czekam na wyjasnienia , nadal wciaz znow NIE MAM INTERNETU i TV , czy naprawde WASZYM zamiarem jest zawsze pod gorke klientowi >??? CZEKAM NA INFORMACJE !!!!! i nie chce slyszec ze technik znow przyjechal i wymienil 2 kabelki w skrzynkce rozdzielczej bo za TYDZIEN znow bedzie ten sam problem i caly BLOK bedzie bez dostepu do uslug , czy to TAK TRUDNO zrozumiec ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly poprawilem juz

 

ale nadal nie wiem o co tobie chodzi :)

 

nie ma juz pakietow max i max HD chyba ze ...

 

pytasz czy jesli masz ten pakiet i czy np dojdzie nowy kanal HD to czy ty go bedziesz miec w ofercie starej ... nowej teraz

 

racjonalnie myslac chyba TAK... ale

moga tez WRZUCAC kanaly do EKSKLUZYWNEGO jak to zrobili teraz JESLI to tez ZAUWAZYLES

 

i tu jest pies pogrzebany jesli beda stosowac te praktyke dolaczania NOWYCH kanalow do tego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważcie że że na tej liście są jeszcze niedociągnięcia.

Swoją drogą szybko zmienili stronę. Poprzednio było to dużo później.

Przez to jest jeszcze wiele niedociągnięć. Musimy poczekać aż się coś wyjaśni, i nowe kanały się pojawią. Póki co zmian ja nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super HD PVR kosztuje osobno 94.90 zł.

W pakiecie oczywiście inna cena.

czyli 79.90 + 15 z PVR

CZYLI cena ze starego komfortu hd pvr podskoczyla az o 24.90 jak napisalem ... ale dodali kanaly hd od canal+ ale tez I kilka zniknelo z tego pakietu i wskoczylo w EKSKLUZYWNY tylko

Super HD to bardziej stary MAX niż Komfort, więc trochę się mylisz.

 

 

Nie, Eurosport 2 w HD jest w Super HD oraz w pakiecie Sport Ekstra HD (o który można rozszerzyć pakiet Standard).

 

Co do pakietów - na stronie jest błąd, nie widać tego co jest w dymku, czyli że jest tam jeszcze Canal+HD

Pytanie do @INEA.pl

Czy pakiet internetowy 250mbitów jest dostępny tylko tam gdzie jest internet w technologii światłowodowej (GPON)? Tam gdzie jest modem kablowy (DOCSIS) nadal maksymalną prędkością pakietu pozostaje 100mbitów?

 

Tak, tak to wygląda.

a wiec ... kolega PYTAL o kanal eurosport 2 NIE HD tylko sd , i wykaz mowi ze nie ma go w SUPER hd/pvr tylko jest w EKSKLUZYWNYM ?? żenada

 

nowy SUPER hd/PVR to nie jakby stary komfort plus MAX skoro przezuceniu z MAX do komfort i tak jest mniej kanalow , a reszte daliscie do EKSKLUZYWNEGO z tego polaczenia wiec CZARY mary INEAPL :)

 

 

nowe paki tv +net 250Mb , czy DOCSIS osiaga te plany , skoro nie to jak w umowie to wyglada gwarantujecie 100 a w umowe piszecie ze 250Mb ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ineapl, dobra, gdzie 100 Mb dla nowych/starych klientów...?

 

100Mb cały czas jest, tyle że jako opcja, bo domyślnie 'pierwszym wyborem' w tej samej cenie jest 250Mb świadczone tak, gdzie to możliwe.

 

a wiec ... kolega PYTAL o kanal eurosport 2 NIE HD tylko sd , i wykaz mowi ze nie ma go w SUPER hd/pvr tylko jest w EKSKLUZYWNYM ?? żenada

 

nowy SUPER hd/PVR to nie jakby stary komfort plus MAX skoro przezuceniu z MAX do komfort i tak jest mniej kanalow , a reszte daliscie do EKSKLUZYWNEGO z tego polaczenia wiec CZARY mary INEAPL :)

 

 

nowe paki tv +net 250Mb , czy DOCSIS osiaga te plany , skoro nie to jak w umowie to wyglada gwarantujecie 100 a w umowe piszecie ze 250Mb ??

 

- nie, Eurosportu SD nie ma. Jest w Super HD lub w pakiecie Sport Ekstra HD

- nie rozumiem, nie potrafię się odnieść

- tam gdzie mamy światłowody oferujemy prędkość do 250Mb, tam gdzie nie jest to możliwe do 100Mb/s

 

Też rozmawiałem niedawno z infolinją i poruszyłem temat BBC Knowledge (do jakiego pakietu docelowo trafi) i dowiedziałem się, że z oferty ma zniknąć (podobno na jakiś czas) cała paczka BBC, bo nie mogą się z ceną dogadać.

 

Część kanałów wypada z nowej oferty (oby czasowo), ale dla Abonentów posiadających je w obecnych pakietach zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...