Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

wow, czyli moim delikatnym kosztem inea wydziela sobie jakies tam procenty lacza i wzmacnia sobie sile sygnalu kosztem abonenta ... no prosze do czego to doszlo , a jakbym w lokalizacji udostepnil hasla do wifi to byscie mnie po takich kosztach porobili ze glowa mala ... nieciekawie sie robi u was INEA nieciekawie , zreszta nadal PROSZE O INTERWENCJE INEA.PL w mojej TECHNICZNEJ sprawie bo robi sie bardzo goraco gdy pomysle ze mam znow z wami WALCZYC , nie mam alternatywy by z was zrezygnowac wiec jestem skazany na wasze uslugi wiec byloby OK gdyby dzialaly one wg regulaminu waszego do ktorego i ja musze sie stosowac i ponosic koszty z tym zwiazane , REKLAMACJA ktora przyjeliscie na TAK nie zamknela mi ust i nie ukoila nerowow zwiazanych z AWARIAMI , zreszta nie tylko mi w mojej lokalizacji ...

 

nowosci hmmm wasze na plusie , zabraliscie wiele kanalow z komfort hd by przezucic je do EKSKLUZYWNEGO ... no wow na calego

dodanie kilku kanalow hd kosztem innych no no poszalała INEA :)

teraz komfort pvr 69.90

 

po renowacji z tabelki wynika ze pakiet nazywa sie SUPER HD i trzeba doliczyc 15 zl za PVR bo nie uwzgledniono tej OPCJI w cenniku i wykazie on TABLE

wiec teraz pakiet z PVR kosztuje 79.90 a NAZYWA SIE SUPER HD pvr i cena to UWAGA 94.90 joł ... dobrze odczytalem i ODCZULEM :) promocje ?? jesli nie koniecznie mnie poprawcie :) poprzedni pakiet pvr HD to 69.90 czyli wzrost o 24.90 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za dodanie kanalow z "+" od canal+

 

Multiroom tez poszybowal z cena w KOSMOS , przy opcji full za 189.90 cena byla ok 7 zl teraz 9.90 ...

nie zapomnijcie jednak ze z pewnego zrodla od 1 marca znika z dystrybucji kanala Nsport/HD wiec jak i z waszej oferty , wiec bedzie furtka by uciec od was jesli ktos ma abonowany ten kanal w pakiecie ...

 

 

zyskuje sie biorac tylko i wylacznie FULL za 189.90 gdyz doszly nowe kanaly !!!! haha , i rzekomo podwyzsza sie predosc net do 250Mb ale tez nie dla kazdego i tu tez ukryte gwiazdki z internetem brak 100Mb w ofercie to jaka nazwa bedzie widniala na umowe

 

i jesli teraz place 154.90 za 2pak i liczac i " decydujac" sie na nowa promocje ale NOWA super hd PVR tez wychodzi 154.90 a lojalka wiaze mnie jeszcze 6 miesiecy to mozna czy nie podpisac NOWA PROMOCJE

 

dosyc wywodow reszta LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 79.90 + 15 z PVR

 

CZYLI cena ze starego komfortu hd pvr podskoczyla az o 24.90 jak napisalem ... ale dodali kanaly hd od canal+ ale tez I kilka zniknelo z tego pakietu i wskoczylo w EKSKLUZYWNY tylko ...

 

duzy PLUS za oszczedny HD , oznacza to ze zaprzestaja CHYBA ??? dystrybucje sd dekoderow ZŁOMÓW , albo nie bedzie umow na oszczedny SD z tym zlomdekoderem dekoderem UFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea to ja wasz ulubieniec z forum. Kolejne pytanie podchwytliwe : dlaczego sama telewizja Super HD kosztuje 79,90zł - zestaw w cenniku nr 6 a w niektórych pakietach 99,90 - zestawy nr 24 i 27 cennika. Z innymi pakietami podobne numery. Czy to sposób Inea na rzekomo tani internet - w innym wypadku nie uda się uzyskać tych "rewelacyjnych" cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprytnie ukryli opcje z PVR gdzie trzeba doliczyc 15 zl :) hahaha wiec wychodzi sporo jak opisalem to wczesniej :)

94.90 to nowa cena za PAKIET z PVR

 

2pak tv net wychodzi tak samo jak teraz jest , ale ZYSKUJE SIE ten rzekomy 250Mb NET i kilka kanalow HD wiecej w pakiecie

 

niestety wczesniej biorac pakiet pvr i jakis pakiet np INEA ROZRYWKA zyskalo sie

teraz to strata niestety bo , w pakiecie SUPER HD/pvr nie ma wspomnianych kanalow z tego pakietu a jest dopiero w EKSKLUZYWNYM za 189.90

 

wiec tu mocno przgieli z podzialem kanalow a raczej ich zabraniu i upakowaniu w pakiecie FULL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zdecydował się na zestaw usług 31 (250 mbps, super hd pvr, diamentowa, mobilny 0,5gb) to multiroom hd kosztowałby 20 zł?

ceny multiroom HD zawsze sa od 9.90 bo placisz wiecej jak 129.90

 

1dekoder z umowa

2 dekdoer MR 0 zl

3 dekoder MR 9.90

 

hahah ŻENADA

pakiet za 199.90 ma canal + stad ta cena

 

ale wszedzie ukryty jest PVR z kosztem 15 zl wiec trzeba pamietac ze trzeba go doliczyc jak nie ma w OPISIE pakietu

 

 

chya rozsadnie wyglsda tylko 4pak jak komus zalezy na cenie i kanalach i PVR

 

pozycja 27

Super HD Ultra Fast 250 Mb

Diamentowa

0,5 mobilny

opcjonalny PVR 15 zl

149,90 + 15 = 164.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale "Suma opłat za pakiety standardowe świadczone drogą kablową" to tyczy się wszystkich pakietów (internet, mobilny, telefonia i tv) czy tylko telewizji?

 

EDIT:

Tylko ten pakiet za z Canal+ za 199zł ma mobilny 0,5 gb. Natomiast ten na stronie ma 0,2.

Błąd, albo jakiś inny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc sporo bledow sie wkrada i niejasnosci widze ...

 

coz PRZY mojej awarii i ICH OLEWANIU sprawy od roku czasu nic nie podpisze wiecej z inea na dzien dzisiejszy

dopoki jakosc uslug tv i net nie bedzie taka jaka sobie zycze i place to ADIEU poczekam z lojalka do konca lipca i pozostane tylko z internetem o ile wogole Z ŁASKI swojej podejda do sprawy racjonalnie jesli nie mysle ze UOKiK przebada sprawe od nowa

 

wyobrazsobie ze od tygodnia kolejny problem z tv i netem w mojej lokalizacji

zglaszalem NIKT sie nie odezwal a na INFOLINII mnie juz znaja !!

niedziela padlo wszystko zero nic od rana ,ZGLOSILEM ZADZWONILEM net mam z mobilnego bo jak tu sie kontaktowac pracowac

 

by Cie szlag nie trafil ...mysle ze tez bys ataku zlosci dostawal :)

 

dlatego SCIGAM INEA.PL tu ...

 

NAJBARDZIEJ jednak spodziewalem sie drugiego PVR do multiroom a tu ZONK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl czy możemy prosić o rozpiskę kanałów w poszczególnych pakietach bo to co widzę na stronie to chyba jakiś błąd... Czy kanały TVP HD, National Geographic HD i Discovery Showcase HD dostępne są teraz tylko w pakiecie Ekskluzywnym? Kanał JimJam dla dzieci jest również ekskluzywny? To po prostu błąd na stronie czy całkowicie oszaleliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.PL naprawdę czekałem cierpliwie , pisano ,,poczekajcie zobaczycie" ale za przeproszeniem co wyście odejba......z tymi pakietami to jedno wielkie nieporozumienie!!!! Aby mieć dekoder z nagrywarką to jest jakieś szaleństwo. Co to ma być za pakiet .....Eurosport 2 dostępny tylko w ekskluzywny albo w tym sport extra HD jakaś paranoja. Nie powiem już, że aby oglądać AXN Sci Fi oraz Crime muszę zapłacić 189 zł ??? Czy osoba układająca te pakiety bierze jakiś towar, pali albo pije...??????? Identyczną sytuację mi się udało wyłapać z Rebel Tv oraz Boomerang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.PL Na Waszej stronie w opisie pakietu SUPER HD jest duża nieścisłość. Pakiet ten opisany jest jako "142 programy, w tym 31 HD". Niestety doliczyłem się tylko 24 programów HD. Gdzie ta reszta? Poza tym idiotyczny sposób opisu kanałów poprzez ich loga skutecznie utrudnia ich policzenie. Spróbuj sam to przeliczyć, to zorientujesz się o co chodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiś logiczny wykaz kanałów ?? gdzie bbc knowlede tylko w ekskluzywnym to chore? gdzie te nowosci programowe nic niedodali tylo NIck HD i szmiesznego fightbox HD gdzie te zapowiadane nowiści czekałem na BBC HD , FOX SD/Hd, Wojna i pokuj HD, History Hd/Sd, MGM Hd a tu nic tylko bajeczki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...