Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@element

nie, przy swojej aktualnej promocji będzie można pozostać i teraz i przy przedlużaniu umowy

 

no to nie WYCOFUJECIE kanalow z oferty TYLKO je przetasowujecie na KORZYSC abonenta wiec to jest roznica USUNAC kanal ktory mam w lojalce a przebudowac oferte :)

cos bylo w PAKU platnym a teraz np bedzie w KOMFORCIE tak jak to zrobiliscie z filmbox HD o to mi mniej wiecej biega w Twojej interpretacji ZMIAN

 

no i pamietajmy ze jesli ktos jest na lojalce wiazacej to w NOWA promocje ktora moze np byc tansza nie WSKOCZY bo nigdy tak nie bylo ...

 

doskonalym i RACJONALNYM bylby pomysl INEI na dystrybucje wsrod abonentow dekoderow tylko HD , jako nowoczesna siec kablowa powiedzmy :)

ZROBIC wielka akcje wsrod klientow z dekoderami SD dac na to promocje upust cenowy by klient chetnie przyszedl i wymienil sd na HD

 

wtedy bylibyscie pierwsza kablowka ktora pozbylaby sie DUBLOWANYCH kanalow SD-hd wiele ich jest ,chocby stajnia kanalow TVN sd i odpowiedniki HD

 

ale i tu pewnie odezwie sie madry ze pewnie macie umowy z nadawca by BRAC kanal SD i do tego taniej dostajecie HD ... i ze to nieoplacalne i zbyt kosztowne ...

 

no ale pomysl jakoby REALNY ... inny operator BEDZIE TYLKO w emisji CYFRFOWEJ bez analogu ... to dopiero krok do przodu ...

mysle ze wiele potencjalnych REALNYCH pomyslow nie wykorzystaliscie i dajecie sie gonic w tym kablowym swiecie INNYM , czasami nie wystarczy brzydkow mowiac doic klienta z kasy ale i wpasc na innowacyjny pomysl by WYPROMOMAC swa marke INEA na cos o czym ludzie beda mowic nie zle nie z furia na twarzy ale bedzie to cos co bede mogl polecic sasiadowi ktory sie wprowadzi do bloku i mysli nad wyborem operatora tv ...

 

no dobra pogadalem sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta inea jest coś wogóle warta?Mam na myśli internet

Bo pisałem dziś na chat i ani cennika nie wiedza w mojej miejscowości,ani na jaki okres umowa itd

Pisze mi gościu że może podać mi nr tel do przedstawiciela handlowego w moim mieści,normalnie śmiech na sali :jupi::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male lokalizacje badz nowe obiekty tak maja ze " MAJA SWOICH przedstawicieli " wiec jakby OKEY

 

rewolucja hmmm w INEI hmmm no bym sie zastanowil :D

 

internet daje rade , gdyby nie moje a raczej INEI problemy techniczne to zlego bym nie powiedzial ... ale ... bujam sie z rzecznikiem klienta bo JEST goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skylla1

Będzie więcej za mniej :) Będą też pewne nowości (choć głównej atrakcji nie udało się do wejścia nowej oferty niestety dopiąć, ale co się odwlecze...), część kanałów też w nowej ofercie odpadnie. Szczegóły tuż tuż, jeszcze odrobina cierpliwości - najpierw muszą się dowiedzieć o niej wszyscy wewnętrznie :)

 

"mniej za więcej" = "mniej" kanałów "za więcej" kasy? czy "mniej" kasy "za więcej" kanałów?

A jakie kanały odpadną i czy w związku z tym będzie możliwość wypowiedzenia umów?

Przykładowo zmiana kanału z ESPN Sport Classic na Fightbox odbyła się bez zapowiedzi a znacznie zmienił się profil kanału.

Czy podobnie będzie i tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolowanie promocji to takie troche wymuszanie , a co jesli ktos zechce zrezygnowac a tu mu sie sama promocja przedluzy ... a INEA nie informuje ze np za miesiac konczy sie lojalka i ze przedluzy sie ona na kolejne 6 promocyjnych miesiecy ... Nie kazdy musi pamietac ze konczy sie dana umowa a INEA to wykorzystuje troche niedozwolona praktyka . Na uczciwie powinniscie wysylac klientowi PISMO badz informacje droga EMAIL !! wystarczy chciec a nie urzadzac łapanke bo ktos czegos nieswiadomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepiej niż kiedyś... kończyła się promocja i wskakiwałeś na cennik bez promocji... przychodziło do zapłaty co miesiąc i zdziwiony :censored: biegiem do BOK-u po nową promocje...

...teraz przynajmniej masz gwarancje tej samej ceny... choć fakt że "nowe" często lepsze promocję cię ominą...

 

Było by miło informować o końcu promocji :brawo: a tak trzeba samemu się orientować w temacie... co i kiedy się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna niedozwolona praktyka. Zresztą inne firmy też tak robią.

Argument, że to "łapanka" i nie każdy pamięta to już jest żenujący. No ludzie! Dorośli jesteście, czy ciągle macie kilka lat? Podpisujecie umowę, zgadzacie się na jej warunki; musicie pamiętać co, jak i kiedy. Jak nie podoba się to zagłosujcie portfelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...