Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Inea teraz ma co innego na głowie niż dodawanie nowych kanałów do oferty.

 

Swoją drogą mogli by coś w końcu dodać. w niższych pakietach - nie mówimy o kanałach z DVB-T ale jest jeszcze jakaś możliwość dodania nowych kanałów do oferty!

Dodatkowe kanały w ramach oferty INEA MAX na nic szczególnego liczyć nie można za kwotę prawie 95 zł już coś powinno być wartościowe, a tu zrobiła się kicha.

 

Przy zakupie lub zmianie usług do 33 kanałów w HD w prezencie przez 3 miesiące

 

Czyli tak czy inaczej zwiększenie kosztów :(:(

 

Szkoda że włączane są duble kanałów SD i HD i do tego jeszcze lądują w MAX HD :lol2:

 

Sprawa TVP HD w cenie tego pakietu również jest trochę dziwna - kanał zrobił się z prawie samymi serialami - ja mam nadzieję że TVP zmieni profil kanału na któryś z przyszłych NOWYCH kanałów A u nas kanał traktowany jako PREMIUM :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im wygodniej może i ładniej. Przynajmniej ja mam zajęcie "charytatywne" z listami kanałów naszej INEI - możesz pobierać https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... WVITHBGTHc staram się poprawiać na bieżąco, ale każda sugestia czy chęć pomocy mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam w INEA usługi TV (pakiet "Oszczędny") oraz internet (Progress 10 Mb). Sygnał analogowy. Kabel ze skrzynki INEA dochodzi w mieszkaniu do puszki, w której przygotowane są 2 kable antenowe. Jeden z nich jest podłączony i tym kablem idzie sygnał do jednego telewizora oraz modemu Cisco. Drugi kabel jest na razie niepodłączony.

W mieszkaniu mam 2 telewizory i chciałbym rozdzielić sygnał na 2 TV.

Ostatnio kupiłem rozdzielnik Hama (2 way splitter, 44123, 5-860 MHz) i podłączyłem go, jednak na dotychczasowym TV pojawiło się śnieżenie. Internet działał, jednak nie sprawdzałem jego jakości i szybkości.

Oddam ten rozdzielnik do sklepu i chciałbym kupić jakiś inny. Kiedyś ktoś powiedział mi, że w celu rozdzielenia sygnału, którym idzie tv i internet, należy kupić rozdzielnik z czymś, niestety nie pamiętam z czym. :-)

 

Co możecie polecić? Chciałbym, aby obraz w obu TV był ładny i aby łącze internetowe nie traciło na jakości.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im wygodniej może i ładniej.

To powiedz jeszcze, albo może raczej INEA.pl w jaki sposób można tam w miarę szybko znaleźć jakikolwiek interesujący nas program i stwierdzić do jakiego pakietu należy? Mam się wpatrywać w każdą miniaturkę po kolei próbując doczytać lub skojarzyć jaki prezentuje kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każda firma zajmująca się sprzedażą usług ma swoją wewnętrzną stronę dostępną tylko dla pracowników - dostępną odpowiednim loginem i hasłem.

 

Tak aby w miarę szybko mógł odpowiedzieć na pytania, chociaż jeśli pisze na np. tym forum to ma trochę czasu na znalezienie odpowiednich informacji.

Ale ostatnio albo ma urlop, albo się ktoś zdenerwował w firmie :oops: Bo coś nie ma za często odpowiedzi na zapytania.

 

Tak czy inaczej dobrze że nawet taka INEA wpadła na pomysł aby występować na forum w imieniu firmy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa TVP HD w cenie tego pakietu również jest trochę dziwna - kanał zrobił się z prawie samymi serialami - ja mam nadzieję że TVP zmieni profil kanału na któryś z przyszłych NOWYCH kanałów A u nas kanał traktowany jako PREMIUM :lol2:

 

Tu jest też kwestia jak samo TVP traktuje ten kanał..

 

na stronie http://www.inea.pl pojawiły sie loga kanałów TVP 1 HD i TVP 2 HD po prawie 6 miesiącach szybki zapłon inea :lol2: w wykazie jest jeszcze logo JETi X play i polsat futbol co za bałagan panuje na tej stronie

 

Poprawiamy to co tam się nie zgadza, więc to też wyprostujemy :)

 

Co do kanałów, to w tej chwili żadnych newsów...no prawie, bo może to nie regularne kanały, ale bardzo fajne treści:

 

W INEA VOD znajdziecie teraz w kategorii Za darmo materiały z :

 

Planete+HD

 

PLA.png

 

MiniMini+HD

 

logotypMM.png

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa TVP HD w cenie tego pakietu również jest trochę dziwna - kanał zrobił się z prawie samymi serialami - ja mam nadzieję że TVP zmieni profil kanału na któryś z przyszłych NOWYCH kanałów A u nas kanał traktowany jako PREMIUM :lol2:

 

Tu jest też kwestia jak samo TVP traktuje ten kanał.

 

.........

 

 

 

 

Ale Inea wcale nie musi kasować za ten kanał aż takiej kasy :(

Brak możliwości dodania tego kanału w innym pakiecie jest trochę dziwna, nie mówiąc o pakiecie INEA MAX HD za 24,90 to DUŻO ZA DUŻO.

 

Ale cóż, szkoda :read: Nowe kanały - duble HD które także lądują w pakiecie za 24,90 oczywiście dodatkowo, kanały z DVB-T (do których nie potrzebna sieć kablowa), trochę mało jak na 2012 rok.Ale jak pamiętam to Inea co kilka lat dodaje więcej kanałów, później długooo prawie nic. Albo tylko kanały PREMIUM :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale nadawcy nie udostępniają nam 'dubli' w prezencie, za free. Gdyby tak było to Wasze pretensje byłyby uzasadnione. Nam też czasami opadają ręce, jak nadawca uruchamia wersję HD dotychczasowego kanału i żąda dużych kwot , mimo że de facto kosztuje go to grosze. Traktują je zwykle jako dodatkowy zarobek i czasami udaje się nam uzyskać korzystne warunki (patrz paczka TVN), ale często niestety pola manewru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej rozwój naszej sieci niestety jeśli chodzi o usługi TV staną w miejscu. Za to zwiększanie zasięgu się powiększa. COŚ ZA COŚ.

 

Póki co musimy korzystać tylko z tego co mamy.

 

Chyba ze coś nam INEA zaoferuje??? Jest trochę jeszcze do zaoferowania!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax HD Cena: 20.00 zł to normalne złodziejstwo nieda sie zrobić jakieś normalnej zwykłej ceny 2 kanały cena dubeltowa KIeDy w SIecI InEa bedą takie kanały jak MGM HD , BBC HD, Wojna i pokój HD , FOX HD, Fox Live HD, BBC Knowlede HD .Na stronie inea są cały czas błedy w wykazie programów w zakładce Pakiety tematyczne w pakiecie Inea MAx jest logo kino polska a niema Bielsatu o braku loga tele 5 Hd i fasonone HD juz niewspomne dlaczego takie elementy niesą poprawiane systematycznie :read: mam 1 pytanie do inea czy kanał BBC Knowlede moze trafic jeszcze do jakiegoś pakiety czy nie i dlaczego niemoze ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole dekoder technisata obsluguje tylko mpeg-2. Po co robia dekodery, ktore nie obsluguja tv naziemnej...

To zależy jaki masz dekoder. Ja mam Technisata HD.

 

W Polsce "chyba" żadna sieć kablowa nie posiada dekoderów które mogły by odbierać i DVB-C i DVB-T wolą dodać wszystkie kanały do swojej sieci. (w Inei brakuje tylko ATM ROZRYWKA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...