Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na info z DTV odnośnie TVN24 HD.

 

mekong, Losan

 

Generalnie, to jest tak, że Euronews jest dostępny w ofercie INEA z kilkoma językami, między innymi z francuskim. Jednak żeby mieć wszystkie to trzeba mieć wykupiony pakiet INEA MAX.

W wersji podstawowej jest tylko język angielski. Pytanie czy nie ma jakiś ustawień domyślnych w tv, które mogłyby przeskakiwać na inną (niedostępną) ścieżkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz MR INEA poplynal po calosci ...

 

niekodowany kanal z satelity EURONEWS ma otwarty dostep do wielu jezykow dla kazdego a INEA uzaleznia nas abonentow nawet od JEZYKA dostepnego na tym kanale i kaze wybierac pakiet MAX by miec informacyjny kanal w dodatkowych wersjach jezykowych !!!!!!

 

 

jak bardzo wasza [beep]osc moze jeszcze nie znac granic

 

WOW 2012 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.PL mam pytanie. Otóż dziadkowie posiadają w domu dwa telewizory jeden kineskopowy drugi LCD LG 26LD350 i pakiet Komfort. Dziadek załatwił sobie dekoder SD, więc działają mu wszystkie programy. Babcia potrzebowałaby najlepiej moduł CAM, bo telewizor jest do niego przystosowany, a lepiej mieć jednego pilota niż dwa. Czy cena wypożyczenia modułu CAM jest taka sama jak dekodera SD? Jeżeli nie, to czy gdyby podstawowy dekoder wymienić na moduł CAM, a drugi zostawić SD, to czy będzie się płacić za drugi tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mekong, Losan

 

[...} podstawowej jest tylko język angielski. Pytanie czy nie ma jakiś ustawień domyślnych w tv, które mogłyby przeskakiwać na inną (niedostępną) ścieżkę?

 

Bardzo dziękuję INEA! Faktycznie, w ustawieniach TV trzeba ustawić jako drugorzędny język angielski - i teraz wszystko jest OK. Domyślnie ustawiony był polski jako podstawowy i dodatkowy.

Do pawel41: w menu TV - System/Język/Preferencje/Dodatkowy język dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwila, ale chyba nasza odpowiedź się pojawiła? Jeśli chodzi o to co i jak ustawić w poszczególnych TV to już niestety pomóc nie jesteśmy w stanie - nie mamy na stanie wszystkich dostępnych w PL modeli obsługujących moduły CAM.

 

@madrecki

 

WiFi za free jest w promocji dla studentów i przy 3-pakach. W pozostałych przypadkach to 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Inei. Czy coś się zmieniło w Waszej polityce i oferujecie sam Internet bez zmuszania klientów do zakupu pakietu telewizyjnego?

 

A jeśli nie, czy nie obawiacie się kar od UKE? Tak jak dostała dawna TP za zmuszanie do kupowania Neostrady z telefonem stacjonarnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć, czy usługę Multiroom HD można zrobić bezprzewodowo? Mam dwa telewizory, jeden posiada wbudowane wifi. Jest może opcja, żeby podłączyć jeden dekoder do routera za pomocą kabla UTP + po HDMI do telewizora a żeby drugi dekoder odbierał sygnał bezprzewodowo? Do drugiego dekodera jako odbiornik wifi mogę podpiąć drugi router lub połączyć za pomocą kabla UTP do telewizora?

Jest coś takiego możliwe, czy przekombinowałem?

Jak napisałem coś niejasno to postaram się to jakoś przekształcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kaplica. Jest jeszcze jedna opcja. W każdym z pokoi, w których jest telewizor mam gniazdko internet/tv. Da radę podłączyć dekoder do gniazdka, tak żeby na każdym telewizorze był obraz HD? Bo coś ktoś kiedyś mi mówił, że w jednym gnieździe będzie sygnał cyfrowy a w drugim analog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykupując od was internet, będę miał zmiennie ip?

Jeśli nie czy będzie to możliwe przy ipv6?

Kolejne pytanie czy przy pakiecie 100Mb/s będzie możliwość zwiększenia UPLOADU z 4Mb/s na np 50? Czy nie? Zależy mi na up bo te 4 to strasznie mało.

Inea nigdy nie zwiększy uploadu, bo woli być lata świetlne za murzynami. Oni wolą się wyróżniać inaczej. Natomiast co do twoich 4 Mb/s jaki teraz masz to się i tak ciesz, bo jakiś czas temu przy wizycie w biurze INEI słyszałem, że już teraz nie ma Uploadu 4 Mb/s przy opcji 100 MB/s teraz jest 3 MB/s Uploadu. :brawo::crazy: dla INEI, róbcie tak dalej a konkurencja was zje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...