Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tak u mnie na polsat sport hd tez sa problemy.

 

przeciez to niedorzeczne

a jak sie tv zepsuje i trzeba kupic nowy to co dekoder nie zadziala

ZABAWNE :)

 

Wiesz nigdy nic nie wiadomo, może po wymianie tv trzeba będzi iść do boa po "czysty" dekoder i zgrać go z nowym telewizorem? Tak tylko gdybam, przydałby się komentarz inea.pl

 

------------------------

wysłano z Iphone 4S

To byłby chyba fenomen na skalę światową, psuje mi się tv i miałbym się prosić operatora o nową skrzynkę :lol2:

Pierwsze o co bym poprosił to o natychmiastowe rozwiązanie umowy i niech mnie później sądzą, szerokiej drogi bo nie zobaczyliby ani złotówki. Co ich obchodzi, że dekoder ląduje pokój obok pod drugim Tv, albo nawet na balkonie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu sobie gadu gadu o ofercie programowej i ciaglych problemach technicznych a inea podobno dzsiaj nad ranem wyslala do dekoderow ADB nowy soft ktory raz na zawsze ma rozwiazac problem dlawienia sie dekoderow( pikselozy na kanlach hd ) no zobaczymy czy faktycznie cos sie poprawi . ja generalnie zauwazylem ze jakby programy w HD byly ciut inne nie mniej ostre ale jakby bardziej wygladzone (sam nie wiem jakby to okreslic ) tak jakby w tv wlaczylo sie jakas madra funkcje slow motion itp itd heheheh . czy ktos z inei mzoe potwierdzic ze ten nowy soft zostal faktycznie wyslany ?

Tak był wysłany soft z dniem 14.03.2011 dla dekoderów ADB 5810CDX (PVR).

 

Czyli masz farta :)

Mam nadzieję,że kolega z INEA.pl zabierze głos w dyskusji na temat nowego firmware?

Nowy soft do ADB jest a co z technisatami HD?

Upgrade dekoderów Technisat HD4 nie jest przewidywany w najbliższym czasie.

 

Kurde a mi pokazuje 317GB, czyli wygląda na to, że INEA rozprowadzała dwa rodzaje dekoderów? I teraz przy nowym sofcie odblokowali dyski z 500 GB?

Od jakiegos czasu sa wydawane dwa rodzaje dekoderów z twardymi dyskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ot tak nie wymienia CI pvr na inny , z wiekszym dyskiem

musialby byc wadliwy , sprawiac problem , w pozku jak przynosilem dekoder to PANI sprawdzala na miejscu , fakt byl wadliwy wymienila na nowy

 

nagran NIE mozna przeniesc z dekodera na dekoder

kanaly HD hmmm chyba nie w INEI i nie za DARMO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozpoznać ten dekoder z dyskiem 500gb jesli wymienie go z 320gb jest jakaś widoczna róznica na opakowaniu czy coś? w 2 pokojuobecny dekoder 320 GB niechce działać przez kabel HDMI wiec ide go oddać cały czas na wyświetlaczu w dekoderze widoczny jest napis HOCP i brak obrazu na tv dodam jeszcze ze od początku jak miałem ten dekoder na kanale euronews jest czerwona plansza z kod błedu 5 obraz leci w tle poprawy przy nowym sofcie niezobaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolejny poznański operator włączył: http://www.eastwest.com.pl/aktualnosci/ ... -east-west

Jak widać można się porozumieć, jak dwie strony chcą. INEA nie potrafi się dogadać bo prawdopodobnie jak na wszystkim chciałaby zarabiać, od nadawcy pewnie chcieliby dostać za pół darmo a od abonentów kasować !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ...

INEA byle , jest i bedzie droga i skąpą kablowka ktora niestety doi abonentow ile sil

 

niedosyc ze maja monopol w sieci to naprawde nie umieja negocjowac warunkow dodania nowych kanalow do oferty

wystarczy porownac nawet takie maloznane kablowki i spojrzec co oni wynegocjowane maja w pakietach w ofercie

przyklad east west kanal BBC lifestyle

w INEA trzeba kupic dodatkowa paczke kanalow by ogladac chocby ten kanal .. juz chyba konczyc nie musze wywodu prawda ...

nie mowiac juz o kanalach HD w pakiecie podstawowym

 

a my placimy haraczyk naszej inei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskakuje mnie ze wsrod WAS nie ma duzego "parcia" na npremium , gdyby inea zastosowala wariant obecny w innych sieciach czyli wlaczyla npremium 3 i npremium 4 to mielibysmy dostep do nowych filmow z paramouta ,dreamworka , foxa ,monolithu za naprawde rozsadna cene ok 6, 7 zl npremium 3 i 4 moglby byc dlatego tak tanie poniewaz pozbawione sa sportu (obecny w 1 i 2 ) sadze ze te kanaly wcale nie znikna po polaczeniu enki z cyfra i juz wielki czas by pojawily sie w inei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...