Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwośc zwiększenia prędkości internetu nie wychodząć z domu?

Na stronie eboa widzę że jest taka opcja. Byłem ciekaw jakie ceny będą mnie obowiązywać więc dzwonie na infolinie, a tam dowiaduje się że to tylko taki bajer bo musze osobiscie przyjechac i podpisac nową umowę!

 

Jeśli jest to prawda, to pytam się: po co to jest? Po co to całe eboa?

Jakos u innych operatorów mozna włączac i wyłączać pakiety telefonicznie, a w Inei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez EBOA istnieje możliwość zmiany pakietu tylko na bazie aktualnie podpisanej promocji. Czyli jeśli klient ma np 25 Mb/s to może zmienić na 50 Mb/s , ale będzie płacił zgodnie z cennikiem swojej promocji, czyli więcej niż gdyby wybrał obecnie obowiązującą ofertę.

Dlatego też zapraszamy do podpisania nowego aneksu, bo cenowo jest to korzystniejsze.

 

EDIT:

Wracając do tematu pikselowania i softu do dekoderów. Najbliższy soft na dekodery ADB PVR przechodzi ostatnią fazę testów. Upgrade planowany jest na marzec. Powinno to rozwiązać sporą część pojawiających się i zgłaszanych tutaj problemów, choć oczywiście część z nich może mieć inne podłoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc do eboa zadałem pytanie w jakiej cenie są prezentowane pakiety dla mojej umowy.

W odpowiedzi usłyszałem że musze podpisać nowa umowe w biurze obsługi.

 

 

Pytanie:

Czy inea przygotowuje coś a propo obecnej promocji dla nowych abonentów 25MB za 39,9zł

O ile sie nie myle obecni w tej cenie mają tyko 1 MB. Myślę że forma aneksu do umowy była by wystarczająca. Szkoda że jej brak.

Według mnie 1 Mb powinien byc dawany gratis do telewizji kablowej. To teraz juz chyba powinien byc taki standard.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc do eboa zadałem pytanie w jakiej cenie są prezentowane pakiety dla mojej umowy.

W odpowiedzi usłyszałem że musze podpisać nowa umowe w biurze obsługi.

 

 

Pytanie:

Czy inea przygotowuje coś a propo obecnej promocji dla nowych abonentów 25MB za 39,9zł

O ile sie nie myle obecni w tej cenie mają tyko 1 MB. Myślę że forma aneksu do umowy była by wystarczająca. Szkoda że jej brak.

Według mnie 1 Mb powinien byc dawany gratis do telewizji kablowej. To teraz juz chyba powinien byc taki standard.

 

Pozdrawiam

 

Standard .. Nie słyszałem jeszcze by u jakiegoś operatora był internet bez limitu danych , bez żadnych opłat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym gratisem to odrobinę przesada :) Ceny jak wiecie są niższe w przypadku pakietów, im wyższy i szerszy pakiet tym cena za pojedynczą usługę korzystniejsza.

 

Jeśli chodzi o obecnych Abonentów to mogą oni korzystać z warunków promocyjnych nowej oferty podpisując nową umowę. Dla osób, którym umowa się kończy będziemy wkrótce mieć program lojalnościowy, który w tej chwili dopracowujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie otóż posiadam telefon stacjonarny w INEA czy jest taka możliwość aby pokazywany był numer telefonu który dzwoni do mnie w danej chwili ?

 

No oczywiście, że jest CLIP. Jednorazowa opłata za włączenie usługi 3,69 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały które znalazły się ofercie "Marzec na obcasach w Inea"

 

WEDDING TV

BBC LIFESTYLE

AXN CRIME

CLUB TV

FASHION TV

ZONE ROMANTICA

 

http://inea.pl/cms/img/u/rotacja/banner ... casach.jpg

 

Według ulotki jaką dziś znalazłem w skrzynce to 01 01.02.2012 do 31.03.2012

 

Może coś jeszcze się doczekamy od Inei?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie otóż posiadam telefon stacjonarny w INEA czy jest taka możliwość aby pokazywany był numer telefonu który dzwoni do mnie w danej chwili ?

Tak jak wcześniej już pisał jeden z forumowiczów: istnieje możliwość włączenia prezentacji numeru rozmówcy (CLIP), usługa ta jest bezpłatna :)

 

Jest może gdzieś dostępny wykaz kanałów sieci analogowej ? Całkiem niedawno była jeszcze taka miła tabelka na stronie, teraz tego nie mogę znaleźć, a przydałaby mi się po zakupie nowego telewizora.

Kanały dostępne w INEA analogowo:

 

Pakiet mini:

1. TVP 1

2. TV Polonia

3. TVP 2

4. WTK

5. TVP

6. Programy lokalne /Telegazety

7. Dom & Biuro TV

8. RTL niemiecki

 

Oszczędny:

9. TV Puls

10. TV 4

11. TVP Kultura

12. Polonia1

13. 4fun.tv

14. TV 5

15. Polsat 2

16. Mango 24

17. iTV polski

18. VOX

19. TVN Siedem

20. BBC World

21. Polsat1

22. Telewizja Trwam

23. Viva Polska

24. TVN1

25. Tele 5

26. Anonse

27. TV6 polski

 

Pakiet komfort/wygodny:

28. MiniMini+

29. Comedy Central Family

30. Zone Reality

31. MTV Polska

32. Discovery Science

33. CNN

34. TVN Turbo

35. AXN

36. Discovery World

37. TVN 24

38. Eurosport

39. Cartoon Network

40. TVN Style

41. Animal Planet

42. TVN Meteo

43. teleTOON+/Hyper

44. Discovery

45. Polsat Sport

46. TLC

47. National Geographic

48. Planete+

49. Polsat News

50. Polsat Cafe

 

 

A ja mam pytanie do Inea - czy będzie dostępny w ofercie kanał MiniMini HD ?...

Cały czas pracujemy nad powiększeniem naszej oferty kanałów HD, jednak nie chcemy ujawniać informacji, które nie są na 100% pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon na info

podaj IDK

haslo z koperty

i Ci wlacza usluge

 

 

moje pytanie co do multiroom

ile dekoderow moze klient wziac do multirom , slogan ze strony przeklamany troche czy jak ?

"Usługa Mutliroom to dodatkowy dostęp na drugim telewizorze za pomocą dodatkowego dekodera SD lub HD do ulubionych programów telewizyjnych w jakości cyfrowej obrazu i dźwięku oferowanych przez INEA. Teraz możesz oglądać różne programy w tym samym czasie nawet na 4 telewizorach! "

 

CZYLI 1 abonament dekoder glowny

i 3 dodatkowe dekodery czy wciaz mozna tylko 2 dekodery przypisac do jednej umowy

 

w regulaminie jest tez zapis

"

Pozostałe

miesiące -

3 Pakiety

Multiroom HD

(abonamnet za

każdy pakiet

Multiroom HD)

 

 

czyli mozna wziac 3 x multiroom i placic 3 oplaty miesieczne za ten wlasnie multiroom ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pakiet nPremium HD nie jest na wyłączność. Wiele sieci kablowych ma go już w ofercie. Wszystkie 4 kanały tak jak pisze paweo79 ma Jambox, wszystkie sieci, które miały w ofercie nFilm HD i nFilm 2 HD, automatycznie mają dostęp do nPremium 3 HD i 4 HD. Mam nadzieję, że INEA też podpisze umowę z ITI Neovision i udostępni po rozsądnej cenie pakiet nPremium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...