Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@INEApl: dlaczego w usłudze Multiroom nie można mieć dwóch dodatkowych dekoderów? Co mam zrobić, jeżeli mam 3 telewizory a multiroom mogę tylko raz wykupić? Opcja z dodatkowym gniazdem abonenckim i płacenie kolejnego pełnego abonamentu się nie opłaca. Dobrze, że umowa już się kończy lepszym rozwiązaniem będzie Cyfra+ i spliter, którym będę mógł rozdzielić sygnał na kilka telewizorów.

Masz analog nawet i na 100 telewizorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl: dlaczego w usłudze Multiroom nie można mieć dwóch dodatkowych dekoderów? Co mam zrobić, jeżeli mam 3 telewizory a multiroom mogę tylko raz wykupić? Opcja z dodatkowym gniazdem abonenckim i płacenie kolejnego pełnego abonamentu się nie opłaca. Dobrze, że umowa już się kończy lepszym rozwiązaniem będzie Cyfra+ i spliter, którym będę mógł rozdzielić sygnał na kilka telewizorów.

 

Pracujemy nad taką opcją, sprawdzamy czy technicznie nie ma przeszkód, ale chcemy taką możliwość wprowadzić do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z INEA.

 

Mieszkam na Grunwaldzie. Od kilku dni podczas ściągania jakiegoś większego pliku zrywa połączenie, a na modemie zaczynają migać diody DS US ONLINE. Po chwili łączy się samo ponownie. I Tak kilka/naście razy w ciągu dnia.

 

Dzisiaj był u mnie technik i wymienił modem , sprawdził cała instalacje jak również siłę sygnału(wzorowa).

 

Niestety problem nadal występuje. Reset modemu ani autokonfiguracją nie pomagają.

 

Po dzisiejszej wizycie technika wiem ze u mnie w domu wszystko jest w najlepszym porządku.

 

Z przykrością stwierdzam że podejście operatorów z LIVECHAT-a do mojego problemu jest co najmniej niepoważne. Wyczuwam że sądzą oni iż szukam problemu na siłę. Ale nie będę udawał że jest dobrze jak nie jest...

 

Czy ktoś jeszcze ma tego typu problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem kilka dni temu

modem wciaz sie wylogowywał , diody US DS mrugaly jak chcialy , jak juz zalapalo ONLINE dioda zapalila sie to byl problem z DNS

i tak wkolko ,

zadzwonilem wyregulowali cos na " stacji " i niby dziala ALE tak wspominasz podczas pobierania sporej ilosci plikow INTERNET sie rozlacza , przynajmniej po WIFI tak mam , po kablu jest OK

 

zresetowalem modem po interwencji i jak narazie DZIALA

zglaszaj wciaz problem

ONI w LOGU historii modemu widza kiedy sie wylogowywal kiedy byl restart robiony modemu

bij na alarm o technikow do upadlego a jak nie dziala wciaz PISZ REKLAMACJE !!!

na slowo reklamacja trzesa spodniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony: "Oferta HD w INEA nigdy nie była tak atrakcyjna! W nowej promocji HD jest teraz w cenie telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości (SD)."

Zapomnieli tylko dodać, że to wyrównanie cen nastąpiło przez podniesienie ceny SD a nie obniżenie HD oraz że podstawowa oferta HD jest zabójczo atrakcyjna i zawiera 1 program wart jakiekolwiek uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dns problem nie tylko ja mialem , juz wyregulowali SZUMY na laczu i wszystko dziala dobrze :) 100MB smiga na calego , ale heh ACTA ... reszte wiecie sami :)

a co do WIELKIEJ rewolucji HD w INEA to masz racje od stycznia PODNIESLI cene KOMFPRT SD do CENY KOMFORT hd i spiewaja ze CENA ta SAMA ... no coz kazdy chwyt dobry byle nie ponizej pasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew.

 

Ja mam internet stacjonarny w kablówce INEA. Modem SBV5121e.

 

A co na to przedstawiciel INEA? Często macie tego typu zgłoszenia?

 

Nie odnotowujemy wielu zgłoszeń o podobnym charakterze, a więc musiały to być przejściowe problemy, które czasem się zdarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Chciałbym zapytać o faktyczną funkcjonalność portu USB w dekoderze z opcją nagrywania.

Do czego służy tak właściwie ten port i co można tam podpiąć? W informacji prasowej doczytałem tylko, że dysk zewnętrzny w celu uaktywnienia funkcji Timeshift. Ale czy jest to wymagane, skoro jest już wbudowany dysk w urządzenie?

 

Druga kwestia to problemy z kanałami z grupy TVN, na dekoderze Technisat występowały przerwy w odbiorze audio/video na kilka sekund co jakiś czas. Ktoś miał podobny problem? Czy zmiana na nowy dekoder ADB może przynieść jego rozwiązanie?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie obowiązkowe bezpiecznego internetu inea to już szczyt (przy zwiększaniu neta z 25 na 50Mb w tej samej cenie)

nawet nie ratuje powiedzenie że człowiek korzysta z linuxa i że mu to niepotrzebne albo że korzysta z dobrego antywirusa/firewalla/spyware... ehh i najgorsze że trzeba 7dni czekać by z tego zrezygnować bo szybciej się nie da... no i słowa pani:

"Proszę pana bez tego nie da się podpisać aneksu"

śmiech

ale cóż...

 

PS pytanie do znawców tematu: Dlaczego filmy z YT jadą z cache inei a nie bezpośrednio z YT - szczególnie te dłuższe/lub w HD

POZdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawanie obowiązkowe bezpiecznego internetu inea to już szczyt (przy zwiększaniu neta z 25 na 50Mb w tej samej cenie)

 

Prawda, to jest jeden z warunków promocyjnej oferty w zakresie dostępu do internetu. Natomiast jak sam zauważyłeś, można z niego zrezygnować.

 

Przy okazji milsza informacja - od jutra do wszystkich pakietów cyfrowej TV dochodzą dwa nowe kanały:

- TTV

- Polsat Sport News

408082_362048887156326_202184096476140_1372918_1581283945_n.jpg

 

Z pakietów tematycznych HD do WYGODNEGO HD i PVR / KOMFORT HD i PVR przesunięte zostały natomiast:

- Polsat Sport HD

- Filmbox HD

 

404544_362066107154604_202184096476140_1372939_1755670765_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli POLSAT SPORT HD i FILMBOX HD bedzie bez dodatkowych oplat w komfort hd/PVR ???

 

szok co za zmiany

 

w sumie filmboxy maja nizszy popyt ogladalnosci za dodatkowa kase jako paczka FILMBOX

 

JAK DADZA kiedys mozliwosc korzystania w MULTIROOM z drugiego PVR to moze do nich wroce , poki co przygladam sie z boku jako abonent- nieuzytkownik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...