Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Na czacie dowiedziałem się że kanały zostają wyłączone ze względu na małe zainteresowanie.

 

Nam? tzn.komu? bo mi na pewno Biesat nie jest potrzebny, a swoją drogą (też dostałem dzisiaj to pismo) INEA sprawia kolejny zawód !!!! Zresztą nie po raz pierwszy

 

Taki prezent na gwiazdkę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na małe zainteresowanie???? Ciekawe w jaki sposób to weryfikowali? Co abonenci do nich pisali z prośbą o wyłączenie? Co za bzdury na tym czacie podają. Z tego co wiem to na czacie podaje się raczej jakie abonenci by chcieli programy.

Wczoraj na FB podali, że C+Gol HD i C+Weekend HD wkrótce mają się pojawić, podobno Orange Sport na początku roku 2012? Co więcej chcą poszerzyć pakiet analogowy o kanały dostępne drogą cyfrową w DVB-T, czyli min.Polsat Sport News, TV6, Puls2, TVP Historia? (ale to chyba będzie im nakazywać Ustawa?, więc bez łaski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie,posiadam router Cisco w inei,prędkość mam 2 mg,i jest problem,po skonfigurowaniu internet działa bezprzewodowo tylko na jednym laptopie szybko a na drugim bardzo wolno,zaznacze że przed podłączeniem tego drugiego laptopa internet też był wolny,pomóżcie

dzwoń pod 61 222-22-22, i zgłoś im problem, powinni Ci pomóc, jeśli to problem z konfiguracją?

 

Przy okazji zrobiłem pewne porównanie oferty programowej dwóch największych poznańskich operatorów kablowych:

 

INEA

 

Filmbox

Filmbox Family

Filmbox Extra

Filmbox HD

TVS HD

Kids Co

Baby tv

Czwórka radio z wizją HD

Edusat

Mango 24

Anonse

Dom i Biuro

Super RTL

N-TV

N24

Sixx

CNBC

AlJazeera

Russia Today

Piervyj Kanal

VOD Info

 

TESAT

Tesat Cyfrowy

ONTV

ONTVplus

Superstacja

TVK Winogrady

RTR Planeta

Rossija 24

MyZen.tv HD

BBC HD

Universal Channel

13th Street

Sportklub

Sportklub+

MTV Europe

Sat1

Tesat Promo

Canal+ Gol HD

Canal+ Weekend HD

nFilm HD

nFilm 2 HD

MGM HD

Discovery Historia

History Channel

History HD

Sky News

Fox Life HD

Movies 24

Sci Fi Channel

TCM

ESPN America

Orange Sport

Duck TV

Disney Junior

Cartoon Network

VH1 Classics

C-Music

Trace Urban

Blue Hustler

Private Spice

Daring TV

 

Podałem kanały, które są u jednego a nie ma u drugiego operatora, pozostałe niewymienione są u obu operatorów. Jak widać oferta Tesatu jest zdecydowania bogatsza, brakuje w niej jedynie pakietu Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w East&West:

 

W dniu dzisiejszym oferta programów HD została wzbogacona o nowe pozycje.

Do pakietu Start wprowadzone zostały:

PLANETE+ HD - częstotliwość 234 MHZ; modulacja QAM 256

MiniMini+ HD - częstotliwość 234 MHZ; modulacja QAM 256

DOMO+ HD - częstotliwość 234 MHZ; modulacja QAM 256

teleTOON+ / HYPER+ HD - częstotliwość 250 MHZ; modulacja QAM 256

 

Do końca miesiąca dostępne w tym pakiecie będą również:

kuchnia+ HD - częstotliwość 234 MHZ; modulacja QAM 256

ale kino+ HD - częstotliwość 250 MHZ; modulacja QAM 256

 

W pakiecie CANAL+ HD pojawiły się także nowe programy:

CANAL+ GOL HD - częstotliwość 250 MHZ; modulacja QAM 256

CANAL+ WEEKEND HD - częstotliwość 250 MHZ; modulacja QAM 256.

 

Przypominamy, że z nowych propozycji programowych mogą korzystać osoby posiadające dekodery HD.

 

Ręce opadają jak patrzy się na poczynania złodziejskiej Ineii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza INEA się rozwija

 

Obsługa coraz większej liczby Abonentów wymaga od nas ciągłego rozwoju :) W związku z czym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. reklamacji i wniosków, który wzmocni nasz zespół.
info za http://www.facebook.com/INEA

 

....... :brawo: Jak tak to coś mi się wydaje że szykują coś dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny poznański operator kablowy, włącza programy HD

http://eastwest.com.pl/aktualnosci/31-p ... ej-ofercie

 

East & West dołącza dzisiaj kolejne stacje HD: TVN7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD

połączyłem sie dzisiaj z naszym fantastycznym czatem, tak tylko z ciekawości czy nadal zatrudniają tam ........ (bez obrazy) i o to co się dowiedziałem

 

xxx yyy 11/25/2011 7:30:18 PM

 

Imię i Nazwisko : xxx yyy

 

 

xxx yyy 11/25/2011 7:30:25 PM

 

dobry wieczór

xxx yyy 11/25/2011 7:30:59 PM

 

czy w najbliższym czasie, myślę tu (do końca roku) możemy spodziewać się poszerzenia oferty o nowe kanały TV?

Dyspozytor3 11/25/2011 7:35:08 PM

 

Witam

 

Dyspozytor3 11/25/2011 7:35:31 PM

 

Jakimi kanałami jest pan zainteresowany ?

 

xxx yyy 11/25/2011 7:36:10 PM

 

np. c+gol HD, c+weekend HD, orange sport, polsat sport news?

 

Dyspozytor3 11/25/2011 7:41:12 PM

 

Na chwilę obecna nie planujemu uruchomienia wyżej wymienionych kanałów w pierwszej połowie przyszłego roku , co do późniejszych zmian nie posiadam żadnych informacji .

 

 

Po prostu ręce opadają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Na FB padają informacje, że najprawdopodoniej Orange Sport będzie od początku roku 2012, że C+ Gol HD i Weekend HD już wkrótce, że Polsat Sport News już lada chwila zasili pakiet analogowy, a sam fakt, że ja zadałem pytanie: czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się poszerzenia oferty TV o nowe kanały, na moje pytanie pracownik INEI odpowiada pytaniem????? a jakimi kanałami jest Pan zainteresowany???? to już świadczy o braku wiedzy i niepoważnym traktowaniu klienta. Łudziłem się, że poziom pracowników na czacie się poprawił. Widzę, że byłem w WIELKIM błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat mają super, w sumie to się dość szybko dowiedziałeś. Mi ostatnio na trzy pytania potrzebowała odpowiedzi 1.10 minut, aż CUD że mnie nie rozłączyli. Zresztą jak piszę na czacie to zastanawia mnie czy w ogóle siedzi tam jakaś istota czy przypadkiem nie rozmawiamy z komputerem, porównajcie sobie jak możecie jakie są odpowiedzi na pytania. Albo mają zestaw odpowiedzi i tylko dopasowują je z pytaniami. oto mój czat ostatnio z ineą:

 

Dyspozytor8 - Podłączony( a ).

Ty napisałeś(aś):

[19] Witam mam pytanie dotyczące oferty tv. W piśmie jakie otrzymałem dziś wynika że znikają kolejne kanały z oferty PRO SIEBEN, KABEL 1, N24, SIXX. Dodane natomiast będą DISNEY JUNIOR i BELSAT.

[19] Czy to jest już koniec niespodzianek trochę mało w zamian za wyłączone kanały, tym bardziej że to będzie już kolejne wyłączone kanały (TW 1, NAT GEO MUSIC) oraz ma zostać wyłączona CZWÓRKA Radio na wizji. Czy oferta dalej będzie ubożała a ceny będą nie zmienne.

[19] Może warto by jedna dostosować do oferty ceny które Inea ma już i TAK WYSOKIE.

[19] Czy może jednak INEA coś doda jeszcze do oferty Skoro w pakiecie wygodnym HD brak np TVP HD ?!!

[19] ????????

[19]

Może warto jakoś ustosunkować się co do wyłączenia kanałów PRO SIEBEN, KABEL 1, N24, SIXX, SAT 1 trochę to dziwne że kanały zostaną wyłączone.

[19] ???

[19] ??????????

Dyspozytor8 napisał(a):

[19] Witam

[19] …………….(Nazwisko osoby z Inei)

Ty napisałeś(aś):

[19] Witam

[19] Witam mam pytanie dotyczące oferty tv. W piśmie jakie otrzymałem dziś wynika że znikają kolejne kanały z oferty PRO SIEBEN, KABEL 1, N24, SIXX. Dodane natomiast będą DISNEY JUNIOR i BELSAT.

[19] Czy to jest już koniec niespodzianek trochę mało w zamian za wyłączone kanały, tym bardziej że to będzie już kolejne wyłączone kanały (TW 1, NAT GEO MUSIC) oraz ma zostać wyłaczona CZWÓRKA Radio na wizji.

[19] Czy oferta dalej będzie ubożała a ceny będą nie zmienne.

[19] Może warto by jedna dostosować do oferty ceny które Inea ma już i TAK WYSOKIE.

[19] Czy może jednak INEA coś doda jeszcze do oferty Skoro w pakiecie wygodnym HD brak np TVP HD ?!!

[19] Może warto jakoś ustosunkować się co do wyłączenia kanałów PRO SIEBEN, KABEL 1, N24, SIXX, SAT 1 trochę to dziwne że kanały zostaną wyłączone

[19] ?

Dyspozytor8 napisał(a):

[19] mam nadzieje, że nie będziemy zmieniać zmiany wynikają z niektóre programy są kasowane ponieważ nie cieszą się zainteresowaniem

[19] aby mieć TVP HD nalezy wykupić pakiet dodatkowy

Ty napisałeś(aś):

[20] Tak tyle że najwyższy z możliwych

[20] platformy cyfrowe i nawet inne kablówki w Poznaniu np Tesat ma w lepszej cenie w pakiecie.

Dyspozytor8 napisał(a):

[20] u nas nie ma takiej mozliwości

Ty napisałeś(aś):

[20] dlaczego nie dba się o abonentów? A takie warianty pakietów nie były konsultowane z abonentami, tylka dla Waszego "widzimisie" Można stworzyć możliwość wyboru a nie tylko iść na łatwiznę.

[20] W tym roku trochę dużo kanału znikło lub zniknie z oferty Inei - chyba od 10 lat najwięcej, tak jeszcze nie było. A ceny dla BOGATYCH.

[20] ?

Dyspozytor8 napisał(a):

[20] proszę o złożenie reklamacji na piśmie lub e- mailem

Ty napisałeś(aś):

[20] to i tak nic nie da - temat jest już wałkowany od poprzedniej zmiany pakietów. Szkoda że tak załatwiacie sprawę.

[20] Dziękuję za wyczerpujące informację przez 70 minut. Brawo. Pozdrawiam

 

Dopiero po 20 minutach jakaś osoba się przedstawiła, więc napisałem jej jeszcze raz pytania.

 

Nie wiem jak Wy ale ja jestem normalnie zdziwiony odpowiedziami, szczególnie z możliwością złożenia reklamacji. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachowuje się właśnie monopolista, totalna ignorancja połączona z bezczelnością "[beep]iarstwa" (pracowników) z INEI, tak niestety należy to określić !!!!! zatrudniane zupełnie przypadkowe osoby z ulicy nie mające bladego pojęcia o tematyce związanej z zakresem firmy w jakiej pracuje. Czy szefostwo INEI kontroluje to co się wyprawia w tej firmie? Wygląda, że nie. Samozadowolenie z osiąganych zysków przesłania sposób traktowania klienta !!!! Mam nadzieję, że w mojej dzielnicy pojawi się chociaż jeden konkurent kablowy, czekam na to z wielkim utęsknieniem. Nie wiem czy zmienię wtedy operatora ale mam nadzieję, że wymusi to na INEI większość dbałość o swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze często formularzem kontaktowym http://inea.pl/kontakt/online/ propozycje kanałów . Dostaje wtedy odpowiedź zwrotny że wysyłają to dalej więc jest krok ku lepszemu . Nie marudze tak jak wy na tym forum tylko podsuwam Im pomysły dotyczące kanałów . Skąd usługodawca według mnie może wiedzieć jaki program chcieli by klienci by również był w ramówce oferty . Napisanie e-maila zajmie Wam chwile a napewno polepszy szanse na kanału - a do tego nic napisanie e-maila nie kosztuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak im napisałem na FB lub mailem to odpowiedź była że pracownicy mają coś innego do pracy niż czytać fora internetowe. Więc sam się przekonasz jak powysyłasz im trochę maili że jedno piszą a drugie sobie myślą.

Szkoda że tak zachowuje się nasz operator. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze często formularzem kontaktowym http://inea.pl/kontakt/online/ propozycje kanałów . Dostaje wtedy odpowiedź zwrotny że wysyłają to dalej więc jest krok ku lepszemu . Nie marudze tak jak wy na tym forum tylko podsuwam Im pomysły dotyczące kanałów . Skąd usługodawca według mnie może wiedzieć jaki program chcieli by klienci by również był w ramówce oferty . Napisanie e-maila zajmie Wam chwile a napewno polepszy szanse na kanału - a do tego nic napisanie e-maila nie kosztuje .

Z całym szacunkiem kolego, co Ty piszesz? Uważasz, że operator nie wie jakie włączyć kanały? hahahahaha, ale się uśmiałem. Prosty przykład od ok.4 może 5 lat wiele osób z tego forum prosi o kanały Sportklub i Sportklub+. Sprawdź proszę na http://www.inea.pl czy znajdziesz te kanały w ofercie?? Według Twojej opinii rozumiem, że o kanał Bielsat upominało się wielu abonentów i dzięki temu pojawi się on w ofercie???? Proponuję Ci cofnąć się kilkadziesiąt stron do tyłu i poczytać więcej o INEI może wtedy zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma jakieś fory i szybko mu odpowiadają.

 

Najlepszym dowodem jest to że wyłączają kanały od 31 grudnia 2011 a na stronie inei ŻADNEJ informacji!!! Może kolega @Skrzypol dopiero chyba zaczyna przygodę z Ineą - wszystko jeszcze przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączonym kanale po TW1 pojawiła się plansza informacyjna (hehehe, szybko, po 2 miesiącach) że w tym miejscu pojawi się TV6.

Tzn,że prawdopodonie będzie również w analogu a że jest to kanał dostępny w DVB-T to powinni dołączyć również w analogu TVP Historia, a w analogu i cyfrze również Polsat Sport News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<

 

Na początek, przez cały grudzień w oknie otwartym, dla wszystkich abonentów cyfrowych:

 

Pakiet Wygodny

 

Pakiet Wygodny HD, HD PVR

 

Od stycznia 2012 program trafi do swoich macierzystych paczek tematycznych – Rozrywka oraz Max

<<, info z chata na dniach mają właczyć TV6 ale dokładnie niewiadomo kiedy pewne ze w tym roku jeszcze ale o innych kanałach cisza :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle abonent teoretycznie płacący najwięcej nie zasługuje na świąteczną niespodziankę. Podobna sytuacja była w zeszłym roku. Na moje pytanie: co dostaną abonenci odbierający pakiet max bądź ekskluzywny, otrzymałem odpowiedź: Ci abonenci mają prezent cały rok w postaci niższej opłaty za cały okres :lol2::lol2::lol2: Powiem, że mnie to tak zatkało, że nie skomentowałem z wrażenia. Coź za łaska, że INEA łaskawie obniży opłatę za cały pakiet o kilka-kilkanaście złotych !!

 

A swoją drogą wracając do prezentów jutro (6 grudnia) nadarza się pierwsza okazja udowodnienia, że abonent dla INEI się liczy i można sprawić mu prezent w postaci jakiegoś porządnego nowego kanału, oby to nie był Bielsat :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...