Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem właśnie na infolinie w sprawie tego internetu 50 mega w cenie 25 i Pan z którym rozmawiałem powiedział mi że jest coś takiego, ale tylko dla nowych abonentów którzy do końca czerwca podpiszą umowę. Ja mam 25 mega od grudnia i nie ma teraz możliwości żebym przedłużył umowę i dostał 50 mega za 69,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinie w sprawie tego internetu 50 mega w cenie 25 i Pan z którym rozmawiałem powiedział mi że jest coś takiego, ale tylko dla nowych abonentów którzy do końca czerwca podpiszą umowę. Ja mam 25 mega od grudnia i nie ma teraz możliwości żebym przedłużył umowę i dostał 50 mega za 69,90.

 

Noir idź do biura tam na pewno zrobisz taką zmianę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypychacie do boku a jak pisalem, bylem tam kilakrotnie i rozmawialem z roznymi pracownikami boku i wszyscy mowia,

 

ze promocja dotyczy osob podpisujacych nowa , badz odnawiajacych umowe /bo tak im wypada w miesiacu czerwcu/.

 

a moze tym ktorym sie to udalo wyniklo z "niewiedzy" pracownika boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tym ktorym sie to udalo wyniklo z "niewiedzy" pracownika boku

Ale w takim wypadku nie wiem, czy system im by to przepuścił. Do tego do mnie dzwonili, konsultant nawet chciał się umówić na wizytę ... sam już nie wiem ...

W środę w Poznaniu przejdzie się w związku z tym przyspieszeniem moja narzeczona - zobaczymy co się stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałem umowę na internet i otrzymałem 50Mb za 69,90zł. Taka promocja chyba skierowana jest dla nowych i obecnych klientw którzy przedłużają umowę. Jeśli Inea robi taką promocję to coś mi się wydaje ,że niedługo pojawi się konkurencja w kablówce. Oby tak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przedłużałeś bo pewnie ci się teraz w czerwcu umowa kończyła?

Zoren przedłużał, ale mi umowa kończyłaby się w grudniu, a i tak dostałem 50Mbit w cenie 25Mbit (w grudniu miałem 6Mbit na 25Mbit) ... tak co pół roku średnio zmieniam bo mi coś przyspieszają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedłem dzisiaj sam z ciekawości do boku na oświecenia i dowiedziałem się że z 50Mb za 69,90zł może skorzystać osoba która ma umowę na samego neta (bez telefonu) i że jest to promocja dla nowych klientów jak i również dla obecnych ale jest warunek że dla tych co mają neta obecnie za 69,90 albo taniej jak ktoś ma jakąś promocję i płaci więcej np. 89,90zł za 50Mb to nie może z tej nowej skorzystać :D więc jak nie płacicie więcej niż 69,90zł to możecie skorzystać z tej promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Owsianej odprawili moją narzeczoną z kwitkiem ... oni mają [beep] straszny i sami nie wiedzą co się dzieje... chyba dziś zadzwonię i ich zje... zbesztam ...

Żeby na infolinii mówić jedno, w biurze w Koninie co innego, w dwóch biurach w Poznaniu też sprzeczne informacje (na Owsianej inne, na Oświecenia inne i inne niż to z Konina - 3 wersje!) a do tego jeszcze konsultanci, którzy sami proponują taką zmianę (do mnie tak dzwonił jeden) + to, że podskoczą z umową do domu w dogodnej godzinie ...

Dżisas ... gorsze niż decyzje wydawane w skarbówce ... by się zdecydowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa skończyła się w czerwcu dla tego dostałem 50Mb za 69,90zł., ale poinformowałem znajomego i jemu umowa kończy się z dniem 30 października 2011r., odwiedził biuro i bez problemu dostał 50Mb za 69,90zł. pod takim warunkiem że przedłużył tą umowę o kolejne 12 miesięcy.

Mam pytanie dla użytkowników sieci Wifi. Korzystam z rutera TP-link (po kablu 100Mb, wifi standard "G" 54Mb w teorii, jak wiadomo transfer osiągany to 2,5MB/s czyli wykorzystywało w pełni łącze 25Mb, na 50Mb musi być standard "n" ,aby wykorzystał w pełni łącze)

Korzystam teraz z prędkości 50Mb. Gdy "po kablu" transfer wynosi powyżej 5,5MB/s ,nie mogę zalogować się w ustawienia rutera, ani połączyć z siecią wifi poprzez telefon ,czy laptop.

Gdy zmniejszę transfer po kablu do 5,3MB/s to już mogę połączyć się telefonem ,laptopem do sieci bezprzewodowej. Ustawienia rutera również się ładują.

Czy ktoś orientuje się w czym może tkwić problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podpięty router, dokładnie to TP-Link TL-WR340G. Po przyjściu z biura zresetowałem tylko modem i wszystko śmiga jak należy. Na stacjonarce połączonej kablem jest 5,5 MB/s, a na laptopie przez wifi niestety 2,5 MB/s bo router w standardzie g, ale nie było żadnych problemów, nic nie musiałem przestawiać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podpięty router, dokładnie to TP-Link TL-WR340G. Po przyjściu z biura zresetowałem tylko modem i wszystko śmiga jak należy. Na stacjonarce połączonej kablem jest 5,5 MB/s, a na laptopie przez wifi niestety 2,5 MB/s bo router w standardzie g, ale nie było żadnych problemów, nic nie musiałem przestawiać itp.

 

To nie masz problemu ,gdy po kablu transfer przekracza 5,5MB/s to w tym samym czasie możesz połączyć się przez wifi, lub wejść do ustawień rutera przez przeglądarkę po kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuściłem na stacjonarce po kablu plik testowy ze strony Inei (icpnet.pl/plik.dat), prędkość była 5,5-5,7 MB/s. Do ustawień routera w tym samym czasie udało mi się wejść ale ładował stronę dobre pół minuty, a nie jak normalnie od razu. Na laptopie po wifi przeglądarka w tym czasie śmiga normalnie i mogłem spokojnie wyświetlać strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko ostatnio sobie zaszalalem i wlaczylem w inei poprzez eboa pakiecik maks na 3 miesiace tak poprostu z cikawosci na probe , no ale oczywiscie ze względu na tresc niektore programy (playboy hustler ,spice) mozna aktywowac tylko poprzez telefon do inei (no bo jak juz placic ta okreslona sumke to dlaczego nie miec tez fikolkow hehehe maniakiem tego nie jestem ale rzucic okiem czasami mozna heheh ) otoz teraz pytanko ile oni maja casu na aktywacje tych kanalow ? bo minelo pare godzin i nic ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...