Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W polowie maja chcialem skorzystac z uslugi multiroom w inea przyszedl przedstawiciel podpisalem nowa umowe na pakiet hd pvr gdyz mowil ze wtedy za multi bedzie 5zl mies í wcisnal mi ta promocje max hd 3miechy za frico a potem moge zrezygnowac . Problem jednak na tym ze przy zmianie pakietu moj stary dekoder technisata sd potraktowali za multi i do pakietu wydali mi dekoder adb pvr. Da sie cos z tym zrobic? Teraz przez te ich ustalenie bede placil 39zj multi (19 zl multi sd+ 20zl wiecej za pakiet) moim zdaniem przy zmianie pakietu skoro chce multi hd powinni wymienić mi dekoder technisata i dac 2 pvr. A tak wogole to prawda ze tyle zrzera on Pradu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crazy: jesli chcesz mieć multiroom za 5 zł, to tylko łącznie z pakietem Wygodny PVR- masz to napisane w regulaminie promocji (jest na stronce: http://inea.pl/cms/att/promocja/TV/czer ... 6_2011.pdf ). Skoro coś podpisujesz, a zapewne podpisałeś umowę na pakiet i multiroom, to znaczy że przyjąłeś do wiadomości to co tam jest napisane. Trzeba czytać co się podpisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do eboa i dopiero od czerwca bede miec po 5zl. Koszmar 150zl co miesiac na inea heh. Tak pytalem sie o prad bo z tego co czytam wasze wypowiedzi to mieliscie po 50zl wiecej a to duzo jak na sam dekoder. A tak wogole to czemu multiroom hd jest tanszy od sd???? szkoda ze ta promocja to tylko n a miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam modemy cisco przy tym szybszym internecie. Jak widać nie jestem pierwszą osobą, której padają i ma z nimi problemy. U znajomego net często rozłącza nawet na dłuższy czas, są problemy z transferem, czasem potrafi "zaskoczyć" z prędkością podobną do linii telefonicznej TP sprzed kilkunastu lat :) U mnie Thomson bez zarzutu, od jesieni ani jednego rozłączenia czy awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ktoś do mnie dzwonił z numery 61 222 11 91 i informował, że ma "dobrą wiadomość" iż za 69.90zł, które obecnie płacę za 25Mbit teraz można mieć 50Mbit ... chciał się dziś umówić na podpisanie aneksu ... nawet podjechać chciał ... powiedziałem, że sam się udam do salonu ...

Jeśli to ma znaczenie - jest to Konin.

Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...