Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety czeka mnie przeprowadzka na Strzeszyn. Jedyny internet który tam łapie jest właśnie z INEI.

Strasznie różne opinie słyszałem o WiMaxie od nich, czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami?

Często są jakieś awarie?

Jak duży jest ping(bardzo ważna dla mnie informacja)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po prawie godzinnej konwersacji na czacie z nowych kanałów jakie mają się pojawić uzyskałem tylko TVP SERIALE tylko aby data włączenia kanału do oferty nie była PRIMA APRILISEM od 01.04.2011. W pewnym momencie "czat " zapytał jakby od nowa

W czym mogę pomóc?
nie będę wpisywał całej treści dla dobra osoby która wypisywała, ale po tym nerwy mi puściły. :crazy:

 

Tak czy inaczej jeden kanał nawet gdyby się info potwierdziło to trochę mało :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , równo rok temu zaczeły sie zmiany w ofercie programowej INEA ,wprowadzono nowe kanaly hd jak i zwykle SD ,w sumie wprowadzono do oferty 26 nowych kanalow, wprowadzono niby wyczekiwany dekoder PVR, ujednolicono oferte oakietowa , ale i cenowo rownie mocno zaszaleli = PODWYZKA , moze i w tym roku od 1 kwietnia znow beda zmiany ale na lepsze czego Wam życze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz inną alternatywę to bierz wszystko tylko nie INEA . Odradzam usługi tej firmy, chyba że masz nóż na gardle. Nie wiem w jakim rejonie Strzeszyna będziesz mieszkać. Nie mam wprawdzie doświadczeń z WiMaxem ( ale też Strzeszyn ), ale jesli chodzi o ewentualne awarie lub rozwiązywanie problemów to jest to DROGA PRZEZ MĘKĘ. :shock: Z własnego doświadczenia to piszę. Ogólnie ostatnio myślałam, że to tylko ja mam zwyczajnie pecha... Ale moja 93 -letnia (!!! ) Babcia postanowiła w związku ze zmianą zabytkowego telwizora na duuży LCD przejśc z analogu na wygodny HD. Warunek był jeden - musi być dekoder ADB. Inaczej dziękujemy. Oczywiście co ? Oczywiście nie ma sprawy, a realia ? : Kurier wjechał z dekoderem Technisatu, pani na CC oświadczyła, że jak babcia chce ADB to ma iść do Punktu Obsługi Klienta ( przypomnam starsza pani 93 lata ) to może jej wymienią . Po mojej lekkiej irytacji Pani z CC miała przysłać kolejnego kuriera z własciwym dekoderem. Czekamy tydzień i ani telefonu, ani kuriera ani dekodera :)

 

O swoich przypadkach nie będę sie powtarzac, zerknij w poprzednie moje posty. Trzeba mieć dużo nerwów do tej firmy. No i szerszy portfel :lol2:

 

P.S.

Ja mam jeszcze w domku Tepsę - nie ma problemów, często Blueconnect - też łapie ok , chociaż pamietam że bywały problemy z prędkością - ale to przynajmniej w moim przypadku zamierzchłe czasy. Wiem, że można wziąc teraz Blueconnect na miesiąc na próbę bez zobowiązania - i to sugeruję zrobić żeby sprawdzić jak działa. Ineę STANOWCZO odradzam :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no ale niestety INEA to monopol i nie ma jakos na nich bata , jedyna reakcjs to ABONENCI ... kiedy bylem z ta siecia , teraz oddalem ten caly FUN siostrze , ona za duzo tv nie oglada ale pvr jej sie przydal , wygodny pvr i ani grama wiecej zarobic , net 25 mb i SPOKO , najgorsze ze konsultanci dzwonia i wciaz proponuja pakiety , ale najlepsze ze w zwyklej cenie bez promocji heh , no i wlasnie brak promocji dla staych abonentow , taniej tylko dla nowego ...

 

moje historie z tym operatorem tez byly ciekawe i drogie , bo INEA jest droga albo i najdrozsza !!

 

pozdrowki ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie jak podłączyć TV(1x HDMI,1x EURO)TV SAT (2x EURO,1X HDMI) nagrywarka DVD (2x EURO) dekoderem ADB z INEI - tak aby była możliwość szeregowo podłączenia, wszystkich urządzeń, głównie nagrywarki DVD.

Jak na razie nie mogę sobie poradzić.

Po podłączeniu ADB z TV SAT i TV poprzez EURO niestety brak MENU jest obraz ale dopiero jak włączony jest dekoder od TV SAT - po wyłączeniu dekodera obraz znika. Gdyby ktoś mógł mi jakoś pomóc, byłbym wdzięczny.

 

Prośba do moderatorów o usunięcie POSTA przeniosłem go do działu Sieci kablowe: pytania techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba była jakaś przerwa, albo moja wypowiedź byla niewygodna dla INEI. A więc jeszcze raz.

cytat:

"Od 18 marca oferta Telewizji Cyfrowej UPC została wzbogacona o kolejny kanał HD - Canal+ HD. Tym samym klienci Telewizji Cyfrowej UPC są pierwszymi abonentami kablowymi, którzy będą mogli go oglądać. Canal+ HD dostępny będzie dla abonentów posiadających Pakiet Canal+ z opcją HD obejmujący dotąd Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD."

Podobnie jest w satelitarnym odbiorze CYFRY+. Jakoś nasza INEA się z tym nie kwapi. Dodam, że dodatkowo zrezygnowano z haraczu 6 zł. za kanały HD. Tylko jedna opłata 39 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mam internet i telewizje w poznaniu wlasnie z INEI mam problem poniewaz nie moge stawiac serwera w grze w ktorej bym chcial moj router to Cisco EPC3925 czy ktos moze mi dac wskazowke co robic??? odblokowac porty czy jak??? dziekuje

Toż to zwykły router - zaloguj się do niego i sobie albo odblokuj porty wszystkie, albo wybrane.

192.168.0.1 albo 192.168.1.1 (nie pamiętam).

login: homeu

hasło: homep

 

Dodatkowo możesz sobie tam włączyć WiFi ;)

 

Jak masz dodatkowy router podpięty pod ten CISCO to EPC3925 ustaw jako transparentny (będzie się wtedy zachowywał praktycznie jak zwykły modem). Jeśli to Twój jedyny router to po prostu tylko odblokowuj te porty, które chcesz (będzie bezpieczniej niż odblokować wszystko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak to odblokowac????juz probowalem przez jakis program ale pojawial mi sie jakis blad :/ mam jeden router i korzystam z wifi na dwa konmputery. napisales ze mam sie do niego zalogowac i odblokowac porty ale jak to zrobic bo ze trzeba je odblokowac to wiem. aha i co to za ip co podales i haslo??????? sorry ze tak truje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...