Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)

 

Czy orientujecie się jak to aktualnie jest z ofertą Inei jeśli chcecie wziąć od nich tylko neta ? Bez telewizji i telefonu. Pytam, bo właśnie znajomi chcieli wziąć samego neta, ale bez telewizji bo mają N ( instalacja kablówkowa oczywiście jest ) i w BOKu radośnie ich poinformowano że nie mogą wziąć neta bez telewizji :| No i nieco skołowani poszli do lokalnego operatora, którym jest Antech i tam powiedzieli że przysłowiowo " spoko, podłączą samego neta " .

Jak to z tym jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mozna mieć samego neta od INEI !!!!!!! Nie wprowadzajcie zamieszania, przecież na stronie www.inea.pl w zakładce internet jest cennik neta w pakiecie (czyli TV+telefon+internet) oraz cena poza pakietem, która wiadomo jest wyższa. Piszesz, że w budynku jest instalacja INEI, tak więc nie ma żadnych przeszkód aby zainstalować sam internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmienili nazwę z Comedy Central Family na VH-1

 

Czyżby mieli jednak włączyć wersję europejską VH - 1?

 

Może jednak w końcu coś się ruszy.(jedynie co pewne do włączenia to CZWÓRKA - RADIO NA WIZJI tylko nie ma konkretnej daty - może od 01.02)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wszystkich listach zamiast Comedy Central Family jest VH - 1

 

Dodatkowo od godzin porannych były zakłócenia w odbiorze na TVP INFO , TVP 2 od około 05.30 do 06.00 brak uprawnień do odbioru programu kodowanego :?::!:

Wieczorem na POLSACIE po 16.30 trzaski, skakanie obrazu, zaniki dźwięku :?::!:

 

Czyżby jakaś duża awaria się szykuje czy coś innego. Na czacie jak zwykle na pytanie czy coś będzie dołączone odp" na tą chwilę nie mamy takiej informacji" lub "ale Pana sugestie programów przekażę do odpowiedniego działu" :brawo: Znowu się dużo rzeczy dowiedziałem.Mam nadzieję że także Inea posiada jakieś osoby które czytają to FORUM i inne, mają możliwość się dowiedzenia co mają odpowiadać na czacie.

Mogli by na swojej stronie uruchomić FORUM, albo może lepiej nie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lechoo1899

Tego nie wiem ale jeżeli już mam coś załatwiać w Inei to mimo że na Polną mam bliżej wolę jechać na Owsianą - jest może mniej miejsc do obsługi klienta (3 najczęściej 2) ale za to obsługa bardziej kompetentna. Polną omijam z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy punkt jest w King Cross. Pojechałem tam żeby podpisać nową umowę,zrezygnować z pakietu i wymienić słabo działający dekoder. Na dzień dobry trafiłem na przerwę podczas której przeczytałem, że ten akurat punkt nie wymienia dekoderów. Podczas rozmowy wyszło, że przyjmą dekoder jedynie jeśli wezmę dekoder HD. Nie można tam również rezygnować z pakietów ani wypowadać umowy! Jacyś ludzie przede mną przyjechali z pełnomocnictwem od syna i kobieta nie chciała go przyjąć mimo, że klienci byli tam 1,5h wcześniej i zapewniono ich, że takie pismo wystarczy. Ja w ten sposób zrobiłem na Polnej i przyjęli pismo bez problemów.

 

Ludzi obsługiwały dwie osoby, ale jedna udzielała podczas przerwy jedynie informacji i nie miała w ogóle dostępu do systemu:)

 

Powinni na stronie Inei wyraźnie zaznaczyć, że można tam jedynie podpisywać nowe umowy, a żadnej innej sprawy się tam nie załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie natury technicznej ,czy za wysoki za silny sygnal na gniazdku tez moze powodowac pikseloze i mrozenie kanalow? zawsze myslalem ze im wyzej tym lepiej(gdzies czytalem ze przy analogu najlepszy przedzial to miedzy 60 a 80db) ale podobno przy dekoderach cyfrowych (mam adb bez twardego dysku) wcale to tak nie wyglada i sygnal musi byc odpowiednio ,optymalnie ustatawiony .pikseluja mi sie kanaly hd (z sd jest oki) czy to mozliwe ze wlasnie z powodu zbyt wysokiego poziomu sygnalu? adb pokazuje mi ze sila to 55 (na infolini inei poiformowano mnie ze najlepsza wartosc to okolo 30 -40 ) bardzo bylbym wdzieczny za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale nie wiem dlaczego powiedzieli Ci że najlepsza wartość jest między 30 - 40, ja posiadam TECHNISATA SD i poziom jest 55 - 61 jakość 100 i piksele się także pojawiały.Jeżeli masz problem na POLSAT-ach to był problem od dostawcy przekazu czyli Polsat(głownie kanały nadawane z transponderów wydzierżawionych przez Polsat na Hot Birdzie - jakość jest taka sobie).

Najlepiej zapisuj sobie na kartkach nazwę kanału rodzaj usterki oraz datę i godziny. Jeżeli dalej by się problem pojawiał zamów technika niech się pofatyguje z miernikiem oraz z nowym dekoderem aby dwa razy nie biegał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mam problem na wszystkich kanałach TVP, POLSAT, POLSAT 2, POLSAT FILM, COMEDY CENTRAL FAMILY, AXN, AXN CRIME, AXN SCI – FI,

KIDS CO, NICKELODEON, DISCOVERY WORLD, TLC, VIASAT HISTORY, MTV POLSKA, MTV DANCE,

MTV HITS, MTV ROCK, CNN, AL JAZEERA.

na kanałach powyżej wymienionych kanałach pojawia się, a po chwili znika i pojawia się napis „brak dalszych informacji EPG” ,lub się zawiesza lub jest tylko jedna pozycja, lub jest puste EPG.

 

Kiedyś co jakiś czas resetowałem tuner do ustawień fabrycznych - na jakiś czas był spokój, ale teraz to już nie ma sensu po dwóch - trzech dniach jest to samo.

 

Problem jest chyba z "pamięcią" dekodera - za szybko się zapycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od piątku posiadam w domu pakiet WYGODNY HD... był monter, wszystko cacy ale dzisiaj nie wiem czy cos nacisnałem na pilocie czy co bo na TVN HD mam dzięk ale nie mam obrazu nie wiem co to jest, dodatkowo na dekoderze świeci mi się koperta i nie wiem co to jest... i jeszcze jedno nie wiecie gdzie znajde pin do karty bo myśłąlem aby przywrócić ustawienia fabryczne ale nie moge pinu znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...