Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem SMS - dostałem zwrotke ze dodzwonią i cisza juz ponad dobe

 

Z piątku na sobotę i na początku tygodnia mieliśmy problemy z VOIP, które mogły też wpływać na tę usługę. Jeśli wciąż nie nastąpił kontakt prosimy o PW z jakimiś nr telefonu, z którego był wysyłany sms. Być może jest jakaś inna przyczyna techniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty przestan wkońcu się przybierd...lać. wszystkiego co napisze. po co [beep]likat tvp sport nic tam ciekawego nie leci wszystko co ważne jest na głównych stacjach. lepiej niech poprawia jakość tvp sport by dało się oglądać. a są lepsze kanały, których brak w wersji sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty przestan wkońcu się przybierd...lać. wszystkiego co napisze. po co [beep] tvp sport nic tam ciekawego nie leci wszystko co ważne jest na głównych stacjach. lepiej niech poprawia jakość tvp sport by dało się oglądać. a są lepsze kanały, których brak w wersji sd.

 

Może wyjaśnijmy sobie, parę spraw:

 

Po pierwsze bez powodów nie przyp.... się do Ciebie, ale do głupawych komentarzy typu:

 

Niepotrzebny ten kanał w he.

 

Bo inea ma Nas gdzieś. A czy nowe dekodery beda lepsze watpie w to.

 

inea.pl rzuca slowa na wiatr dobrze, ze nie wypowiada sie.

 

raczej z ruskim, ktorym budke spalili:p teraz inea nie ma gdzie siedziec:p . Ze internet nie dziala to nic nowego inea ma to gdzies napewno powie sprawdz kabelki he he. Softu tak nie ma jak nie bylo przyklad wiarygodnosci naszego kata inei.

 

Oj inea inea nie wiem po co ty tu jestes. Odpowiadasz na to co pasuje badz probujesz obrazac tymi docinkami. A faktow zadnych nie potrafisz podac.

 

nic nowego ta idea nie wniesie. widać że nie biorą pod uwagę zdania abonentów... a idea tania nie jest. miało z nowa oferta tyle kanałów dojść. a zmienili ofertę by więcej zarobić za mniej i mieć na.nazwę stadionu. listopad wirtuoz brak a miałbyc do końca miesiąca.

 

hotspot w autobusie 1254 nie dziala. Juz miesiac temu zglaszalem a inea nic nie zrobila z tym. Pazdziernik sie konczy a softu do adb brak. Chcialbym rano sie obudzic i sie dowiedziec ze inea to tylko zly sen. Zycze wam bankructwa, by ludzie zmadrzeli.

 

chodzi o puste slowa wpierw soft w lipcu mialbyc potem koniec wrzesnia potem pazdziernik chodzi o fakt bo mi soft wisi bo dekoder działa. Ale nie lubie jak ktos mowi puste slowa tyle. A apki nawet nie pobieram. Wole apke od wp.pl i iple.

 

Jak byscie zbanczyli to napewno lepsza kablówa przyszła. Wkoncu gorszej juz byc nie moze. Co do lech.tv pisaliscie ze bedzie w calej inea a nie tylko inea poznan, wiec wprowadzacie abonentów jak i media w błąd by pokazac jak to cudowni jestescie.

 

Inea powinna zbanczyc czego im życzę

 

i wiele innych, które przez admina zostały przeniesione do kosza.

 

Po drugie: Jeszcze nikt nie powiedział ani nie potwierdził, że TVP Sport HD będzie w INEA !!!!!!!!!

 

Po trzecie: To, że Tobie nie pasuje TVP Sport, nie oznacza, że inni abonenci z chęcią go oglądają.

 

Po czwarte: (to tak na marginesie), jeśli zwracasz się do innej osoby to wypada Ty czy Tobie napisać z dużej litery :)

 

Jesteśmy na tym forum parę lat i warto utrzymywać jego zawartość merytoryczną na pewnym poziomie.

 

Na koniec, nic do Ciebie nie mam, nie jestem również pracownikiem INEI, jak zauważasz, często też krytykuję posunięcia tego operatora ale robię to w kulturalny i sensowny sposób. Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu cyrk, na większości kanałów siłe sygnału mam wysoką, ADB określa ją średnio na 60-80, niestety notuję zarówno na Inteku jak i ADB Pvr spadki jakości objawiające się poziomymi kreskami przechodzącymi przez ekran, zrywaniem dźwięku, obrazu i pikselozą. Im gorsze warunki pogodowe, tym sytuacja się nasila, mimo, iż zamontowany jest wzmacniacz sygnałowy aktywny z zasilaczem. Jest ktoś w stanie pomóc na odległość, co może niedobrego dziać się w tej chwili z instalacją? Siła na dobrym poziomie, natomiast jakość jest niestabilna potrafi znów skakać 30-100, tylko że chwilowo, trzeba dobrze się przypatrzeć w mierniki sygnału obu dekoderów, by to zobaczyć.

 

Znajomy ma obecnie wszędzie siłę 25-40 i obraz jest prawidłowy bo jakość cały czas stabilna na poziomie 100 bez żadnych wahań. Nie mam już na to siły, podobnie objawy miałem u siebie gdy sygnał był zbyt słaby, wzmocniłem go i ... wszystko się nasiliło, skala usterki jak i częstotliwość występowania. Uprzedzając pytania: "technicy" są bezradni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...