Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

250 Mbit jest w Inei tylko przez FTTH a tam chyba nie ma takich ograniczeń, o których piszesz?

FTTH w Inei działa w technologii GPON. Ta technologia dzieli na użytkowników pasmo DL 2,5 Gbps, UL 1,25 Gbps. Nie wiem jaki dokładnie splitt działa na porcie. Na pewno 1:32 lub więcej. Czyli mamy do podziału 1,25 Gbps na np. 32 userów. Praktycznie mogli być dać nawet 100 Mbps jako upload. Oczywiście biorąc pod uwagę, że pasmo nie jest gwarantowane (wtedy możemy mówić o agregacji ruchu).

Problem Inei zapewne leży w łączu zewnętrznym. W lokalnej sieci zapewne jesteście w stanie wyciągnąć prędkości maksymalne. Ale problem pojawia się jeśli łączymy się na zewnątrz.Trzeba zainwestować w lepsze łącze od IXów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderze jest już EPG

 

Czwartek 24.10.2013

19.50  LECH TV Online
20.00 Studio Bułgarska - LIVE
20.20 Studio Bułgarska - LIVE
20.40 Studio Bułgarska - LIVE
21.15 Lech Flesz
21.15 Lech TV Ekstra
21.30 Grałem w Kolejorzu
21.45 Pod Lupą
22.00 Lech Flesz
22.10 Studio Bułgarska - LIVE
22.30 Studio Bułgarska - LIVE
22.50 Studio Bułgarska - LIVE
23.10 Lech Flesz............

Dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to to pseudotechnicy rzucili wine na kabel. Nowy kabel nic nie zmienil puki skrzynce czegos nie zresetowali.

Przyszli geniusze, zmierzyli sygnał z klatki, od nich z puszki w bloku jest ok, podpięli też kilkadziesiąt metrów świeżego kabla do dekodera i było ok, ale z pominięciem wszystkiego co u mnie.

Stwierdzili że wina jest u mnie w instalacji i tyle ich widziano :)

 

Nie rozumiem, jak na kanałach typu TVN i Polsat w HD mam 70-80 siły sygnału i wszystko stabilnie, a TVP Sport czy nSport ma po 20-50(zależnie od dnia) i cała jakość skacze między 50 a 100 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze na lech.tv nie bedzie meczy na zywo.

 

Prawa do transmitowania meczów na żywo są w posiadaniu innych stacji. Zresztą meczów pierwszej drużyny live w kanałach klubowych zwykle nie uświadczysz - kanały budowane są na innych treściach.

 

Beda za to mecze rezerw na zywo :lol2:

 

i z pewnością sporo kibiców chętnie je obejrzy.

 

Inea.pl, czy możesz uzyskać informację, dlaczego jakość kanału TVP Sport jest tak słaba?

Podbijam pytanie, jest tak od zawsze.

 

Weryfikujemy temat. Jak widać po poście wyżej nie jest to jakiś standardowy i powszechny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...