Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

kanałów polsatu i tvnu też nie da się oglądać same reklamy porażka ja na zwykłym polsacie oglądam Wiadomości i Kiepskich i nic więcej a na TVN to tylko TVN Turbo ,po

prostu płacimy za tragiczną ramówkę która nie jest wart tych naszych pieniędzy .

 

NO i TVN 24 jeszcze a filmy to na bez reklam tylko ... :beer::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o promocję Canal+ Silver do 3 miesięcy gratis (do cyfrowego domu v9). W październiku kończą mi się darmowe 2 i trochę miesiąca. Co dalej? Wiem, że mogę do bodajże 25.10 wypowiedzieć pakiet. Jeśli tego nie zrobię to co? Na stronie Inea nie widzę regulaminu tej promocji. Na jak długo przedłuży się pakiet i jaka będzie jego cena? Cennikowe 49zł za 2 (słownie "dwa") kanały Family 1i 2 to cena IMHO absurdalna, bo są tam tylko niektóre filmy, niektóre mecze Ligi mistrzów, nie jestem pewien co do naszej ekstraklasy, bo początkowo były jakieś mecze, ale ostatnio już nie było... ? Czy to w ogóle za jakąkolwiek cenę jest oferta watra zastanowienia (bo za 49zł na pewno nie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów dotyczących testowania aplikacji mobilnej ( + dostępu do tv webowej, w przeglądarce :) ). Ważna kwestia - w tej chwili testujemy aplikację Andoridową, ale bez obaw, wersja iOS wystartuje równolegle. Aplikacja będzie dostępna do testów 10.10, na tę chwilę dla 25 osób, a testowanie zakończy się mini-ankietą/oceną.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na PW (potem przerzucimy się na komunikację mailową/telefoniczną) z następującymi informacjami:

 

Imię i nazwisko

Adres świadczenia usługi

Pakiet TV posiadany

Pakiet Internetu (jest niezbędny do dostępu webowego)

Sprzęt i wersja oprogramowania (telefon - producent i wersja Androida) + (dla wersji webowej wersja windowsa i przeglądarka)

Adres mailowy i numer telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobilki a mieliscie taka sytuacje ze nie wyswietlało wam sie zadne menu? niby pilot działa ale nic nie widac np. nie widać paska voluminu, paska odtwarzania podczas nagran, menu nie widze, paska informacji ktory to program, epg nic totalnie sie nie wyswietla. Pewnie dekoder do wymiany? ABD dekoderek u mnie z nagrywarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...