Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W jakim pakiecie Inea posiada kanał Extreme Sports Channel?

 

Możesz sobie pobrać pliki i będziesz wszystko wiedział.

 

Plik w PDF

 

http://www.gg.pl/dysk/Khlnvxp3cFcLKxlnv ... 20INEI.pdf

 

Plik w Excelu

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

Tam możesz sobie porównać jakie są a jakie wypadły z nowej oferty

 

Linki zawsze takie same aktualizuję je tak jak coś się zmienia w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

INEA ma nowego właścieciela. Czy jest to zupełnie nowy właścieciel czy tylko jest to transakcja pomiędzy spółkami tego samego właścieciela tak jak sprzedanie przez spółki Solorza kanałów TV4 i TV6 Polsatowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA nie rozumiem, czy to niezrozumienie mojego pytania czy zwykła bezczelność !!!!!!!!!!!

Dobrze wiecie o co pytam prawda? Rozumiem, że "stary"abonent posiadający "stary" pakiet ekskluzywny w sieci INEA pozbawiony jest HBO OD i HBO GO nawet gdyby chciał za to dodatkowo zapłacić? Aby korzystać z tych dwóch opcji trzeba przejść na "petardę"? Proszę o odpowiedź TAK czy NIE?

 

Okej, aż takiej wyobraźni nie mamy, żeby ze zdania "Może tak i u nas? szczególnie myślę tu o HBO OD i HBO GO" domyśleć się, że chodzi o coś takiego.

A odpowiadając - tak. Jest to zmiana warunków umowy i w wypadku chęci uzupełnienia jej o HBO OD i HBO GO, musi nastąpić przejście na nowe warunki.

 

INEA ma nowego właścieciela. Czy jest to zupełnie nowy właścieciel czy tylko jest to transakcja pomiędzy spółkami tego samego właścieciela tak jak sprzedanie przez spółki Solorza kanałów TV4 i TV6 Polsatowi?

 

Z tym właścicielem niektóre portale trochę przesadziły. O zaangażowaniu funduszu Warburg Pincus informowaliśmy jakiś czas temu, do czego zresztą linkuje kunkore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @INEApl za przekazanie mojej sprawy odnośnie internetu mobilnego do BOK.

 

Dwie rady dla potomnych korzystających z internetu mobilnego:

 

1. Okazuje się, że jest możliwość założenia limitu kwotowego na internet mobilny przekraczający próg transferu wykupionego w abonamencie i wynosi minimalnie 10 zł. Limit taki trzeba sobie aktywować na infolinii.

 

2. Jeżeli krążycie czasami w pobliżu naszej granicy np. w trakcie wakacji ze swoim smartfonem z internetem mobilnym z INEA (w Świnoujściu można piechotą przekroczyć granicę nawet plażą) to wyłączcie sobie roaming na infolinii, bo tam to dopiero są ceny za każdy MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki, mam pytanie czy dostaliscie cos od inei w zamian za przedłuzenie umowy? Jeśli tak to co? Jakis program lojalnościowy mają? Co trzeba zrobić zeby takie coś dostac? Złożyć wymowienie? Jeśli mi nic nie dadzą to uciekam z inei. Zaznacze że jestem klientem od 4 prawie lat i nic z tego powodu nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic sie nie zyska na przedłuzeniu umowy? Nie podniecać się? Przenieść się gdzies indziej bez zastanawiania? Kolega po pierwszej umowie w CP dostał pół roku wszystkie programy odblokowane w cenie abonamentu.

 

JerzyK a jak cos takiego wysępiłes? Złożyłes rezygnacje? Bo jak pytałem na czatinfo to zaproponowali mi standardowy 2pak z oferty czyli to samo co moze sobie wziać pierwszy lepszy klient z ulicy nigdy nie powiązany z ineą.Taki miałem "przywilej" jako 4 letni abonent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wypowiadałem umowę z INEA MAX to nic nie zaproponowali a jestem z Ineą (KOMA) już ponad 13 lat. Więc jak coś liczysz że dostaniesz to ta tak jak kolega wyżej Ci napisał Petardę - o słabej ofercie (no może dobrej dla osób z pakietami Oszczędny i Standard). Po za tym nic. Ale próbuj może się uda.

 

Platformy cyfrowe zawsze coś zaproponują.

A w INEI możesz liczyć jedynie na otwarte okna i to zależy jaki masz pakiet bo jak będziesz miał teraz PETARDĘ to możesz na nic nie liczyć, chyba że przez 3 miesiące dostaniesz CINEMAXy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musiałem wysępić ponoć taką ofertę mają od kilku dni i sam mi zaproponował bo na początku chciałem 2-pak za 119 oczywiście 2-pak jest na 12 miesięcy a 4-pak na 24 więc chyba przejdę do nc+ gdzie w najniższym pakiecie jest więcej kanałów niż w standard hd (chodzi oczywiście o te które by mi odpowiadały - na sporcie mi nie zależy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w inei umowa kończy mi się 30 wrześnie więc się rozglądam i myślę że nc+ wygra do tej pory w inei mam pakiet ekskluzywny pvr + multiroom hd i sd ale obsługa dekodera ADB PVR doprowadza mnie już do szału czas jego reakcji to czasami 5-7sekund. Sprawdzałem ceny u innych operatorów i jakoś nc+ mi bardzo odpowiada konsultant sam mi zaproponował taką cenę oczywiście do tego trzeba doliczyć opłatę za multiroom niby twierdził, że to oferta ważna tylko tego dnia ale myślę że dzisiaj było by podobnie (rozmawiałem w zeszłym tygodniu) umowa oczywiście na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy dla przedłużających? Chyba nigdy czegoś takiego nie było. Wręcz przeciwnie. Jeśli miałeś kanały tematyczne i przedłużałeś umowę, nie dostawałeś np. 3 miesięcy na nie gratis, które dostawał nowy klient w ówczesnej promocji. Masz PVR, przedłużasz umowę - nie dostaniesz PVR 6 miesięcy gratis, jak każdy nowy klient w obecnej promocji, itp... Tak było zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś np. chciał 2-pak Standard HD+Internet to do tego nie możesz dokupić dekodera PVR w cenie 15 zł jaki jest oferowany w pakiecie dodatkowym bo takiej oferty nie ma w ich cenniku promocyjnym i musisz wybrać 4-pak przynajmniej taką informację uzyskałem na infolini i zamiast umowy na 12 miesięcy to umowa na 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...