Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pamiętajcie, że nigdy nie osiągniecie pełnej mocy na speedtest.net i tym podobnych serwisach sprawdzających przepustowość łącza...

50Mbit/s nigdy nie będzie 50, również 100Mbit/s nie będzie nigdy pełnym 100 tylko zawsze mniej, co wynika ze specyfiki samego protokołu TCP/IP... :D

Wyniki prezentowane w powyższych postach można uznać za bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat w inei nie działa i jest stworzony chyba tylko po to by część ludzi, przy jego pomocy zniechęcić do dalszych kontaktów. Sam proponowałem jakiś czas temu INEApl aby zamknąć ten fikcyjny kanał komunikacji.

Nie wiem czy zauważyliście jest to chyba jedyny chat na którym domyślnie nie wyświetlają się informację pozwalające ustalić czasowo przebieg rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony obok dyskietki musisz wcisnąć ikonkę wtedy będzie Ci pokazywać czas. Zmienili coś jak w ubiegłym roku robili czat.

 

Czyżby jakieś problemy się pojawiały z tv? Dziś po 22.15 występowały kilka razy stop klatki - zakłócenia!!!!! :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem jak Wy to "robicie' ale ja na łączu 100Mb/s po WiFi mam takie wyniki i ani drgną.

 

2424720701.png

 

Pobieranie pliku z serwerów INEA.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/442/pliko.jpg/

 

Coś tu chyba jest nie tak jak być powinno. Oczywiście Nasz kochany operator twierdzi, że tak ma być.

A może by tak na n sie polaczyc na wifi ?

Bo podejrzewam ze masz polaczenie na mix bg to wiecej niewyciagniesz..

tylko na n do 150mb to mozesz ok 100mb wyciagnac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem jak Wy to "robicie' ale ja na łączu 100Mb/s po WiFi mam takie wyniki i ani drgną.

 

2424720701.png

 

Pobieranie pliku z serwerów INEA.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/442/pliko.jpg/

 

Coś tu chyba jest nie tak jak być powinno. Oczywiście Nasz kochany operator twierdzi, że tak ma być.

A może by tak na n sie polaczyc na wifi ?

Bo podejrzewam ze masz polaczenie na mix bg to wiecej niewyciagniesz..

tylko na n do 150mb to mozesz ok 100mb wyciagnac ..

 

Nie za bardzo wiem o czym do mnie rozmawiasz, niestety.

 

Załączam screen z ustawień karty http://imageshack.us/photo/my-images/28/kartaip.jpg/, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiu

Sprawdzałeś okablowanie? Bywa, że taka najprostsza rzecz bywa przyczyną.

 

@michał

Weryfikujemy Twoje zgłoszenie odnośnie zakłóceń z FB

 

@skylla1

Będzie więcej za mniej :) Będą też pewne nowości (choć głównej atrakcji nie udało się do wejścia nowej oferty niestety dopiąć, ale co się odwlecze...), część kanałów też w nowej ofercie odpadnie. Szczegóły tuż tuż, jeszcze odrobina cierpliwości - najpierw muszą się dowiedzieć o niej wszyscy wewnętrznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...