Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

OJ gorąco

 

Mnie sie juz oczy otworzyly , bylem slepy od roku gdy wprowadzili PVR HD , i poszerzyli rok temu oferte programowo ale , dowalili cennik jak z kosmosu :twisted::twisted:

 

wytrzymalem rok i podziekowalem za kilkanascie dobrych lat bycia wiernym psem tej kablowki i zero szacunku dla stalego klienta klientow

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg regulaminow czy to w kablowce czy na platformie jesli kanal zmienia sie w inny ale NADAL pozostaje na wizji nie ma mocy prawnej na zerwanie umowy ,

gdyby ten kanal zniknal z oferty wtedy moznaby zrywac umowy w okreslonym czasie , niestety trzeba do tego podchodzic bardzo rozwaznie i lepiej dowiedziec sie co i jak niz byc rozczarowanym gdy operator naliczy kare umowna

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ gorąco

 

Mnie sie juz oczy otworzyly , bylem slepy od roku gdy wprowadzili PVR HD , i poszerzyli rok temu oferte programowo ale , dowalili cennik jak z kosmosu :twisted::twisted:

 

wytrzymalem rok i podziekowalem za kilkanascie dobrych lat bycia wiernym psem tej kablowki i zero szacunku dla stalego klienta klientow

 

 

:)

A ile razy w ciągu roku rezygnujesz z kablówki w inea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o odp. bo już całkiem zgłupiałem. Co prawda nie jestem abonentem ineii ale po operacji przyszło mi spędzić trochę czasu u rodziców. Ojciec ma dekoder pvr z nagrywarką przystosowany do vod. Moje pytanie czy to vod komukolwiek działa? Patrząc na stronę inei i na kanał informacyjny vod wydawałoby się, że wszystko dawno hula. U ojca nie, facet na infolinii powiedział, że w krotce zacznie działać. O co tu chodzi, te reklamy z vod sa już kupę czasu, a to jeszcze nie działa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o odp. bo już całkiem zgłupiałem. Co prawda nie jestem abonentem ineii ale po operacji przyszło mi spędzić trochę czasu u rodziców. Ojciec ma dekoder pvr z nagrywarką przystosowany do vod. Moje pytanie czy to vod komukolwiek działa? Patrząc na stronę inei i na kanał informacyjny vod wydawałoby się, że wszystko dawno hula. U ojca nie, facet na infolinii powiedział, że w krotce zacznie działać. O co tu chodzi, te reklamy z vod sa już kupę czasu, a to jeszcze nie działa???

 

Tak jak pisze powyżej youandi, ma to nastąpić jutro, tj. 8 marca. Zostanie udostępnione nowe oprogramowanie, które prawdopodobnie (w tej sieci nic nie jest na 100%) będzie się automatycznie pobierało przez dekoder, tak jak to było na przełomie stycznia/lutego, kiedy naprawili min.wyłączanie wentylatora (dekodery wreszcie przestały sie gotować). Oby nowy soft nie popsuł czegoś

 

W dniu dzisiejszym zaczęły nadawać HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax2 HD, kiedy w INEI?????? pewnie nieprędko, a jesli już to pewnie za sporą kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzis jak dzwonilem w sprawie awarii internetu z ciekawosci wspomnialem o vod dla pvr

 

dosc kumaty pomocnik informator w rozmowie udzielil informacji ze jutrzejsza data startu VOD w inea dla PVRhd znow jest zawieszona z braku odpowiedniego SOFTU do dekoderow ktory mial byc przeslany w nocy z 7-8 marca do deko PVRhd

 

czyli kolega ANDI mial racje nic pewnego duzo gadania :) i tlumaczenia kolejna wtopa inei :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, usługa zwana VOD wystartowała z dniem 8 marca na dekoderach z PVR, u mnie działa ,a pewnie u niektórych użytkowników występuje błąd jak się wchodzi w zakładkę vod. Bez komentarza.

Nie ma co rozpisywać się o jakości filmów bo jest po prostu kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA po zmniannach dzisiejszej nocy przeinstalowałem liste kanałów na PVR i ku mojemu zdziewieniu znikneły mi wszystkie kanały z mojej listy kanałów wcześniej tak niebyło to jakiś "błąd" to samo z zapisanymi na dysku filmami co za z[beep]a..... dekoder chodzi szybciej a moje kanały i nagrania znikneły bezpowrotnie BEZXNADZIEJA NAGRANIA I LISTA KANAŁÓW PRZEPADŁA trzeba od nowa układać :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM , prawdopodobnie zle przeinstalowales dekoder , w ustawieniach jest opcja powrotu do ustawien fabrycznych ale mozna zachowac nagrania i one nie znikaja z dysku ,

natomiast zawsze ustawienia fabryczne usuwaja listy kanalow tworzonych przez siebie samego , tak dzis wlasnie tworzylem cuda z pvr bo wciaz wyskakuje blad E3 ustawienia nic nie pomogly wiec TECHNIK sepcial edition ma cos tam sprawdzic

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie u mnie wszystko ok, ustawienia modemu (włączone), ustawienia sieci (konfiguracja automatyzna) VOD działa, spróbowałem wejść w film za 0 zł (jakość mierna).

 

Niepokoi mnie natomiast fakt, że minimalnie pogorszył się obraz na programach SD i HD, mam nadzieję, że to tylko wrażenie i może zbieg okoliczności (nadawany materiał jest minimalnie gorszej jakości). Będę obserwował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm odnośnie VOD....

 

Byłam dziś przelotem w King Crosie i odwiedziłam stoisko Inei... nie ukrywam , że wylałam kilka żali na tematy powszechnie znane i wiadome. Ale... dowiedziałam się, że w usłudze GPON VOD działać nie będzie z racji.... uwaga .... zastosowanej technologii ;) A ja jeszcze trzymam ten popcorn co mi przysłali z pismem, że super hiper już od stycznia będzie Pani mogła sobie pooglądać ;) hyhy :D

Jeden plus - panowie z obsługi stoiska bardzo mili ;) Chociaż pewnie w myślach czekali kiedy już sobie pójdę i skończę zrzędzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no ja rozumiem i wiem co i jak skonfigurowac w pvr by dzialalo , automatycznie tez wywala blad i sugeruje ustawienia reczne a w info nie wiedza jak ustawic to recznie bo to ma dzialac odrazu z automatu , ponoc mam jakis problem na sieci , kanale zwrotnym i beda sprawdzac ...

 

 

zapewne skonczy sie wizyta w domu znajac te przypadlosci INEA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co w tym VOD jest takiego pasjonującego, że poświęca się temu tyle uwagi. Przy obecnych łączach w INEII to szybciej można ściągnąć film w HD, niż oglądać tą pikseloze, widziałem kanał testowy i przypomina mi to zwykłego xvida, jakiś dvdrip mieszczący się na płycie cd, do tego płatny. Kwestia pobrania pliku podobnej jakości to 3-4min. max.

Skąd więc ta afera? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fatalnie rwie net. Daj Boże konkurencję na Ratajach to oleje tę bandę oszustów.

 

Co gorsza mimo wyroku UOKIK Spoldzielnia nadal blokuje konkurencji działalność...w takim kraju żyjemy. Ja wziąłem w lutym 25Mbit na pół roku bo już nie mogłem wytrzymać z rwącym się netem i też mam niestety zonka.

 

Router Thomsona nie ma opcji przekierowania portów, nie wiem czy włączenie DMZy coś pomoże, mam drugi router wifi ale jak na złość nie posiada opcji bridge :/

W sumie jestem na razie zadowolony ale jednak funkcjonalność sprzętu mogłaby być większa.

 

Daj Boże Maverick może w koncu ruszy [beep]e, mysle nie beda mieli problemu ze znalezieniem klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...