Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście to? http://www.maverick.com.pl

Coś się może faktycznie ruszy, znalazłem kolejny artykuł: http://polskatimes.pl/gloswielkopolski/ ... ,id,t.html

 

ceny na tv maja wysokie

wypożyczenie dekodera zyxel sd 10 zeta w inotelu masz a 0.01

inotel zmienił dziś układ pakietów prawie wszystkie kanały są teraz w cenie 49zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się ruszyło mam nadzieje ze dowala Inei i spółdzielnią, które blokują nam klientom dostępu do konkurencji a co za tym idzie wolności wyboru.

 

:brawo::brawo::brawo:

 

youandi dziwisz się przecież cyt:

 

za mało klientów zgłasza nam zainteresowanie innymi programami

 

Patrząc, co robią inne sieci kablowe to Inea zostaje na szarym końcu.

No przecież my nie zgłaszamy im zapotrzebowania, więc, po co mają dodawać kanały.

 

:crazy::crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc o nagrodzie dla INEI pojawiła się na ich stronie prawie natychmiast, natomiast kończy się 2 listopada a w dziale promocje co widzimy? Promocje na Canal+,HBO,Filmbox waźne do 31 października!!!! Niech żyje INEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepsza sieć kablowa w Polsce :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sie dowiedzialem ze inea jak FIRMA nie odpowiada za strone internetowa -- zajmuje sie TYM zupelnie inna firma od dizajnu i danych na stronie

 

wiec sie znow wymigali suchym sianem haha

INEA jest tylko od kasowania oraz przyjmowania nagrod. Nowych kanalowmalo bo brak zgloszen od abonentow, brak canal sport2 to wina canal+, slaby sygnal to wina nadawcy, strona malo aktualna bo ... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy nasza wspaniała INEA odkoduje ?

 

https://satkurier.pl/news/50445/odkodowa ... sport.html

 

Odkodowany Lech Poznań - Ruch Chorzów w CANAL+ Sport

 

W sobotę, 21 listopada CANAL+ Sport przeprowadzi transmisję ze szlagierowego meczu Ekstraklasy Lech Poznań – Ruch Chorzów. Spotkanie w całości zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Dzięki temu mecz będą mogli obejrzeć także ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do oferty stacji.

Oprócz wszystkich abonentów CYFRY+ spotkanie zobaczą również posiadacze własnych anten satelitarnych oraz widzowie wybranych sieci kablowych.

Będzie to już trzecie spotkanie, które CANAL+ zaprezentuje w paśmie odkodowanym (Free-to-air). W ubiegłym sezonie stacja transmitowała w ten sposób inne hity Ekstraklasy, Legia Warszawa – Lech Poznań i Lech Poznań - Wisła Kraków.

21 listopada, już od 16.30 kibice będą mogli uczestniczyć w obszernym, półgodzinnym wstępie do meczu Lecha z Ruchem. W przerwie i po spotkaniu zobaczą też wszystkie wywiady oraz analizę ekspertów. Po godzinie 19.00 sygnał zostanie ponownie zakodowany i będzie docierał wyłącznie do abonentów CANAL+.

SOBOTA, 21 LISTOPADA

CANAL+ SPORT/ CANAL+ SPORT HD

16.30 wstęp do meczu

17.00 Ekstraklasa: LECH POZNAŃ – RUCH CHORZÓW

odkodowany sygnał od godz. 16.30 do około godz. 19.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu macie małe porównanie oferty INEI i Inotelu :D

 

Cena pakietu podstawowego w inotel: 49 zł (umowa na czes nieokreślony)

Cena pakietu podstawowego w INEI: 49,90 zł

 

kanały w pakiecie podstawowym Inotel, których nie ma w INEI:

Superstacja, BBC Entertainment, TCM (24H), Eurosport 2, Eurosport HD, Cartoon Network (24H), Patio TV, BBC Lifestyle, BBC Knowledge, MTV 2, MTV Hits, MTV Dance, Disney XD, Boomerang, Kids.Co, Kuchnia TV, Nat GEO Wild, Jetix Play, National Geographic HD

 

kanały w pakiecie podstawowym INEI, których nie ma w inotel:

WTK, Dom&Biuro TV, Mango 24, iTV, Anonse, Zone Reality, Zone Europa, Polsat News, Polsat Cafe

 

Ceny porównywalnych pakietów dodatkowych:

 

Pakiet Canal+:

Inotel: 29 zł (jest Canal+ Sport 2)

INEA: 39 zł (nie ma Canal+ Sport 2 !!!)

 

Pakiet HBO:

Inotel: 22 zł

INEA: 26 zł

 

Pakiet Cinemax:

Inotel: 14 zł (z HBO 7 zł)

INEA: 20 zł (z HBO 10 zł)

 

Polsat Sport HD:

Inotel: 5 zł

INEA: 8 zł

 

Pakiet Film:

Inotel: 7 zł (Filmbox Extra, Filmbox HD, Ale Kino, Kino Polska, Comedy Central, Fox Life, CBeebies, Nickelodeon)

INEA: 9 zł (Ale Kino, Kino Polska, Zone Romantica, AXN Crime, AXN SciFi, Comedy Central)

 

I jeszcze najciekawsze:

 

Internet w Inotel:

4Mbit - 59 zł

8Mbit - 64 zł

 

Internet w INEA:

256Kbit - 59 zł

1Mbit - 79 zł

2Mbit - 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deedrah co do internetu to tak to wygląda: :wink:

 

Inotel:

 

Internet 3 Generacji 4 M / 1024

cena: 59 zł

cena w pakiecie: 59 zł

 

Internet 3 Generacji 8 M / 1536

cena: 64 zł

cena w pakiecie: 59 zł

 

Internet 3 Generacji 20 M / 2048

cena: 109 zł

cena w pakiecie: 70 zł

 

Inea:

 

Classic

256 kbps/96 kbps

Cena brutto standardowa 59,00 zł

Cena brutto promocyjna 39,00 zł

 

Comfort

2 Mb/256 kbps

Cena brutto standardowa 99,00 zł

Cena brutto promocyjna 59,00 zł

 

Prestige

6 Mb/512 kbps

Cena brutto standardowa 138,99 zł

Cena brutto promocyjna 69,00 zł

 

VIP

8 Mb/640 kbps

Cena brutto standardowa 168,99 zł

Cena brutto promocyjna 99,00 zł

 

Progress

10 Mb/640 kbps

Cena brutto standardowa 189,00 zł

Cena brutto promocyjna 121,91 zł

 

W Inei trzeba podpisać cyrograf na 12 miesięcy a w inotelu chyba nie.

Lepiej wypada tutaj moim zdaniem Inotel.

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos nie dodawania kanałów przez INEĘ.

Mało że nie dodają, to jeszcze dziś nie jest dostępny Discovery ID.

Zakodowali czy jakaś awaria?

 

 

Sprawdziłem, i oczywiście zakodowali.

Program jest dostępny w jednym z pakietów.

Pewnie stwierdzili, ze bylo male zainteresowanie i zmuszeni byli umiescic go w pakieciku INEA CAFE za jedynie 8 zl lub mielismy MEGA PROMOCJE i moglismi go ogladac zupelnie darmowo tak dlugo.

Inna sprawa jest to, ze pakiety INEA sa mega popularne i wiekszosc i tak ma go nadal.

INEA prawie jak telewizja kablowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj przed chwilką "porozmawiałem" na LIVECHEAT - oto co wyszło

 

Dyspozytor2: Witaj Michał, Jak mogę Ci pomóc?

Michał: Witam mam pytań kilka oto one

Dyspozytor2: W czym mogę pomóc?

Michał: 1.Kiedy dołączycie jakieś nowe kanały tv - w tym roku trochę mało włączyliście. Może warto by było zrobić ankietę wśród abonentów i dołączyć ją do rachunków, a nie wypowiadać się że abonenci "nie chcą lub nie są zainteresowani" nowymi kanałami. Poniżej lista kanałów dostępnych na polskim rynku a nie ma w Inei:
SUPERSTACJA
TVN WARSZAWA
SPORTKLUB
SPORTKLUB +
HALLMARK
ONTV
TCM 24H
WEDDING TV
E ENTERTAIMENT
BBC ENTERTAIMENT
TV 1000 POLSKA
NATIONAL GEOGRAPHIC WING
BBC KNOWLEDGE
BBC CEEBEES
SCI – FI CHANNEL
UNIWERSAL CHANNEL
MOVIES 24
BABY TV
BBC LIFESTYLE
FOX LIFE
WOJNA I POKÓJ
ESKA TV
KOSMIKA TV
CANAL+ SPORT 2
FISHING & HUNTING
XXL
ESPN AMERICA
DISCOVERY HISTORIA
ADULT CHANNEL
THE HISTORY CHANNEL
AIRBOX TV
PATIO TV
NATIONAL GEOGRAPHIC MUSIC
CARTOON NETWORK 24H
ORANGE SPORT INFO
ORANGE SPORT
N SPORT SD
POLSAT FUTBOL
TRACE TV
TRACE TROPHICAL
POLSAT FILM
N SPORT
MGM HD
NATIONAL GEOGRAPHIC HD
HBO HD
EUROSPORT HD
HISTORY CHANNEL HD
EUROSPORT 2 HD
POLSAT HD
ANIMAL PLANET HD
NATIONAL GEOGRAPHIC WING HD

Można by dołaczyć jeszcze stacje radiowe nadające sygnał przez satelitę:
RADIO JASNA GÓRA
RADIO PIN 102 FM
ANTYRADIO
CHILI ZET

2.Może w telewizji kablowej INEA można by stworzyć grupkę ludzi która by czytała fora internetowe - WARTO.

3.Jeszcze jedna prośba jeżeli łącze się poprzez czat przed godz.21 i prowadzę rozmowę to proszę nie rozłączać - przerywać rozmowy - można było ją dokończyć. Trochę to niepoważne.

Pozdrawiam i oczekuję konkretnych odpowiedzi.
Nie chciałbym rozwiązywać umowy i przechodzić do jakiejś platformy satelitarnej.

Dyspozytor2: nie jestem w stanie odpowiedzieć kiedy będą dodatkowe kanały telewizyjne

Dyspozytor2: chat jest dostępny do godziny 22

Michał: Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego na kanałach POLSATU często pojawiają się stopklatki

Michał: ??

Dyspozytor2: przekażę informację o zainteresowaniu

Dyspozytor2: najwidoczniej jest to problem techniczny

Dyspozytor2: skoro taka sytuacja występuje

Dyspozytor2: czy chciałby Pan zgłosić usterkę?

Michał: Kiedy pojawi się forum na stronie INEI?????????

Michał: Usterki nie zgłoszę bo takie rzeczy powinni wycwycić technicy.

Dyspozytor2: wszystkimi problemami zajmujemy się na livechat, w chwili obecnej nie jest planowane założenie forum na stronie Inei

Dyspozytor2: jeżeli nie zgłosi Pan usterki technicy nie będą mięli o tym informacji że taki problem występuje na lokalu

Michał: rozumiem ale chociaż czy ktoś czyta w INEI fora internetowe ?

Dyspozytor2: tak

Michał: A co do kanałów nowych to nic nie chcecie dołączyć!!!

Dyspozytor2: to że nie jestem w stanie przekazać informacji na ten temat, nie oznacza że firma nie zajmuje się poszerzeniem usług

Michał: trudno trzeba będzie przejść na platformę cyfrową z bogatszą ofertą tv.

Michał: dzięki za info tylko nie wiem dlaczego oczekiwałem dowiedzieć się więcej od Inei.

Michał: Pozdrawiam i dziękuję

Dyspozytor2: pozdrawiam, proszę bardzo 

 

 

BRAWO :brawo::brawo::brawo:

 

Chyba się zatrudnię u Nich nauczysz się powtarzać te same formułki i pewnie 2000 zł mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak tragicznie nie patrzył na INEA...

 

Miałem styczność telewizja Inotel i niestety się krzaczyło. Wkurza fakt ze przelaczenie kanalu z jednego na drugi trwalo okolo 5s.

Poza tym obraz czesto mrozilo.

Teraz mieszkam na nowym osiedlu i mam do wyboru Inea i Echostar.

Wybrałem Inea bo zalezało mi na 10Mb ktorych Echostar nie mial.

Obraz telewizyjny jak żyleta i ani razu mi sie nie zmrozil - Mam dekoder HD Technisata.

Troche boli brak nowosci w kanalach (sport akurat mnie nie interesuje) ale innych takich jak NG HD, NGwild HD i inne gdzie naprawde mozna zobaczyc obraz HD ale miejmy nadzieje ze sie poprawią...

Zreszta czytalem w necie ze w I/II kwartale 2010 Inea wdrozy DOCSIS 3.0 co pozwoli na wprowadzenie szybszych przepustowasci jak UPC czy Asta-Net.

Na forum byla o tym mowa - ale powtorze ze na stronie inei znalazlem info ze szykaja dostawcy dekodera z HDD i opcja VOD co znaczy ze maja juz daleko posuniete prace z tymi uslugami. Bym sie nie upieral ze wszystko jest spoznione bo np., UPC tez nie ma jeszcze VOD, komórek...

W sumie to narzekam jedynie na CC za brak profesjonalizmu i ciezko sie do nich dodzwonic:/

Dla mnie z uwagi na zaawansowane wykorzystanie internetu pionierem na rynku kablowek bedzie ta firma ktora pierwsza wprowadzi uslugi oparte na technologii światłowód do mieszkania.

Po kablach koncentrycznych możemy mowic tylko o marketingu tych uslug.

Poczytajcie o pasywnych sieciach optycznych jakie daja mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak tragicznie nie patrzył na INEA...

 

Miałem styczność telewizja Inotel i niestety się krzaczyło. Wkurza fakt ze przelaczenie kanalu z jednego na drugi trwalo okolo 5s.

Poza tym obraz czesto mrozilo.

hehe pewnie mieszkałeś na piątkowie ;)

 

z przełączaniem programów to standard usług IPTV w tepsie się chwalą że udało się im zejść poniżej 2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność telewizja Inotel i niestety się krzaczyło. Wkurza fakt ze przelaczenie kanalu z jednego na drugi trwalo okolo 5s.

Poza tym obraz czesto mrozilo.

 

Jestem abonentem Inotelu i u mnie przełączanie kanału trwa ok. 1 sek. Jeżeli chodzi o zawieszanie obrazu, to zaraz po podpisaniu umowy miałem taki problem, że na Eurosporcie HD mniej więcej co 20 min zawieszał się obraz. Zadzwoniłem na infolinię i już na 2 dzień problem został rozwiązany o czym poinformowano mnie telefonicznie. Teraz wszystko śmiga bez zarzutu :D Jedyne co mnie trochę wkurza to dekoder (mam Motorolę HD). Trochę z opóźnieniem na wszystko reaguje, nie można posortować kanałów, a po wyjęciu kabla z gniazdka trzeba czekać 3 min aż zaloguje się do sieci. Pewnie to wina softu. No ale za to Inotel miażdży ofertą i cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak tragicznie nie patrzył na INEA...

 

Miałem styczność telewizja Inotel i niestety się krzaczyło. Wkurza fakt ze przelaczenie kanalu z jednego na drugi trwalo okolo 5s.

Poza tym obraz czesto mrozilo.

hehe pewnie mieszkałeś na piątkowie ;)

 

z przełączaniem programów to standard usług IPTV w tepsie się chwalą że udało się im zejść poniżej 2s

Ja czytalem o HBO HD w sieci INEA i na czytaniu pozostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność telewizja Inotel i niestety się krzaczyło. Wkurza fakt ze przelaczenie kanalu z jednego na drugi trwalo okolo 5s.

Poza tym obraz czesto mrozilo.

 

Jestem abonentem Inotelu i u mnie przełączanie kanału trwa ok. 1 sek. Jeżeli chodzi o zawieszanie obrazu, to zaraz po podpisaniu umowy miałem taki problem, że na Eurosporcie HD mniej więcej co 20 min zawieszał się obraz. Zadzwoniłem na infolinię i już na 2 dzień problem został rozwiązany o czym poinformowano mnie telefonicznie. Teraz wszystko śmiga bez zarzutu :D Jedyne co mnie trochę wkurza to dekoder (mam Motorolę HD). Trochę z opóźnieniem na wszystko reaguje, nie można posortować kanałów, a po wyjęciu kabla z gniazdka trzeba czekać 3 min aż zaloguje się do sieci. Pewnie to wina softu. No ale za to Inotel miażdży ofertą i cenami.

 

Witam,

 

ja mam zyxela hd i jest jeszcze gorszy, ale z tego co pisze w instrukcji motoroli to można zrobić listę ulubionych ;)

w poniedziałek maja mi dostarczyć właśnie motorole wiec zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...