Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dyspozytor4: Witaj qwerty, Jak mogę Ci pomóc?

qwerty: witam kiedy beda wprowadzone nowe kanaly

Dyspozytor4: witam

Dyspozytor4: na dzień dzisiejszy nie planujemy wprowadzenia nowych kanałów, jeśli tylko będzie jakakolwiek informacja na ten temat zostanie umieszczona ona na naszej stronie

qwerty: a co z hbo hd i discovery hd

qwerty: na stronie bylo napisane ze beda

Dyspozytor4: dotyczy to zmiany formatu nadawanych programów na HD

Dyspozytor4: będą, ale narazie realizacjia jest w toku

qwerty: to inea poprostu chce zmienic format jak takie kanaly istnieja

qwerty: i maja inna ramowke]

qwerty: np.discovery hd

Dyspozytor4: nie my nie zmieniamy tego formatu to będzie dodatkowy kanał emitowany przez dostawcę i niekoniecznie ramówka programowa będzie inna

Dyspozytor4: może być ale nie musi 

 

no to INEA idzie na łatwizne w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, czy ktoś z Was próbował podłączyć drugi dekoder i rozdzielić kartę na dwa dekodery?

Rozdzielacz np.: Spliter WiFi SMARTWI - serwer i 3 karty

lub inny.

W inei powiedzieli mi, że jak chcę mieć drugi dekoder, to muszę podpisać drugą umowę i płacić drugi abonament. :crazy:

Mam dekoder HD technisata. Trochę lepszy obraz na kanałach SD sądzę, że ze względu na połączenie z TV przez HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w:

siemka czy pojawi sie kiedys c+ sport 2

 

Dyspozytor:

niestety nie posiadam takiej informacji rozmowy z Canal+ nadala trwają

 

w:

acha no i kiedy bedzie discavery hd i hbo hd ?? jeszcze teraz podczas wakacji czy dopiero po ??

 

Dyspozytor:

co do tych dwóch kanałów otrzymaliśmy informacje że maja zostać aktywowane w przeciąg miesiąca max od września

 

w:

cos jeszcze sie pojawi poz tymi dwoma kanalami ??

 

Dyspozytor:

zapewne tak ale nie posaidamy żadnycj konretnych danych na ten temat

 

w:

ale to cos pojawi sie razem z tymi hd ?? czy pozniej ??

 

Dyspozytor:

zapewne tak ale nie posaidamy żadnycj konretnych danych na ten temat

 

Czyli wszystko jasne wróciły do sprzedaży dekodery hd więc, aby ludziska rzucili się na nie to było trzeba, czym poszczuci naiwnych. Potem wiadomo sprzedaż siadzie to włączą je, aby następnych skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko kupiłem mieszkanie na poznańskim osiedlu i ze ściany wystawał kabel TV po podpięciu okazało się że jest tam sygnał z kablówki INEA z tego co wiem sprzedający dawno rozwiązał umowę a sygnał jest. Jaka jest szansa na wykrycie tego faktu przez pracowników INEA i czy mogą to sprawdzić zdalnie, czy analog jest nie do wykrycia ? Oczywiście nie grzebałem w żadnych szafkach, skrzynkach po prostu sygnał był i jest analog. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko kupiłem mieszkanie na poznańskim osiedlu i ze ściany wystawał kabel TV po podpięciu okazało się że jest tam sygnał z kablówki INEA z tego co wiem sprzedający dawno rozwiązał umowę a sygnał jest.

a masz wszystkie kanały czy tylko podstawowe?

spółdzielnie muszą zapewnić dostarczenie sygnału ogólnopolskich i lokalnych programów do wszystkich mieszkań i może zamiast montażu anteny zbiorczej podpisali umowę z kablówką aby ta dostarczała podstawowe programy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...