Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel się wczoraj nudził i sobie z super czatem pogadał za jego zgodą wstawiam rozmowe aż miło się czyta :lol2::lol2::lol2:

 

Dyspozytor:

Witaj FAN, Jak mogę Ci pomóc?

 

FAN:

Witam

Mam pare pytan moge ??

 

FAN:

Po pierwsze kiedy Będzie HBO HD ktore reklamowaliście w grudniu mamy już marzec ??

Po drugie kiedy canal plus sport 2 ??

Po trzecie kiedy nowe kanały HD bo jak narazie to jest bardzo cieńko ??

 

Dyspozytor:

niestety nie jestem w stanie określić w jakim terminie usługa nowych kanałów HD byłaby dostępna

 

FAN:

A czy dołączycie canal plus sport 2 ??

 

FAN:

A HBO HD pięknie TEN KANAŁ reklamowaliscie w grudni i co z nim ??

 

Dyspozytor:

nie jestem w stanie przekazać bardziej szczegółowej informacji

 

FAN:

to inaczej czy wogole cos planujecie ??

 

Dyspozytor:

są plany wprowadzenia nowych kanałów, ale dokładniejszej informacji nie jestem w stanie udzielić

 

FAN:

ale jeszcze w tym roku ??

 

Dyspozytor:

powtarzam po raz kolejny, nie jestem w stanie udzielić szerszej informacji

 

FAN:

i jeszcze jedno pytanie kto ustalal cennik tych kanałów są one najdrozsze w polsce ??

 

Dyspozytor:

niestety nie znam ofert innych firm, dlatego nie jestem w stanie potwierdzić tej informacji

 

FAN:

w innych sieciach kablowych są one w standarcie a u was to jakiś koszmar np tvp hd mozna odbierać ze śremu w wersji testowej za darmo o u was za to trzeba placić czemu ??

 

FAN:

Widze że na to pytanie nie otrzymam odpowiedzi to może na kolejne kiedy będzie sprzed z twardym dyskiem ??

 

Dyspozytor:

ceny ustalane są przez dział marketingu i sprzedaży, jeżeli chodzi o TVP HD, był ten program oferowany w wersji testowej w grudniu i styczniu

 

Dyspozytor:

oczywiście bezpłatnie

 

Dyspozytor:

obecnie świadczony również bezpłatnie jest kanał POLSAT SPORT HD do końca czerwca

 

FAN:

no i co dalej ?? to się zaraz skończy

 

Dyspozytor:

teraz jest jako oferta dodatkowa do pakietu Podstawowego Cyfrowego HD

 

FAN:

o to co było nie pytam ale 8 zł za coś co jest za darmo przesada niesądzi pan / pani

 

FAN:

no dobra ale od czerwca za 5 zł tylko tvn hd a reszta za ciezka kase ??

 

Dyspozytor:

pytał Pan o wersje testową więc taką informację Pan otrzymał

 

Zostałeś transferowany do: Dyspozytor2

 

FAN:

prosze o odpowiedz na moje pytanie

 

Dyspozytor2:

jakiej odpowidzi Pan/i sie spodziewa?

 

FAN:

czemu pobieracie oplate za kanał telewizji publicznej który jest za darmo ze sremu dla całego poznania ??

 

Dyspozytor2:

Mnie zastanawia jak dlugo bedzie za darmo, poniewaz sa testy kodowania w nocy. Poza tym nie ma problemu zeby mogl Pan korzystac z tego przekazu jesli posiada Pan odpowiedni sprzet.

 

FAN:

bedzie caly czas bo bedzie w pakiecie nr 1 dvb-t który bedzie za darmo zreszta ustawowo jest zagwarantowane ze kanaly tvp sa za darmo po oplaceniu abonametu radiowo telewizyjnego czy nie sadzi pan/pani ze jest to lekka przesada z państwa strony ??

 

FAN:

Nie uzyskałem tez odpowiedzi od dyspozytora nr. 1 odpowiedzi na to pytanie :

 

T może na kolejne kiedy będzie sprzed z twardym dyskiem ??

 

Dyspozytor2:

Nie mamy informacji o wprowadzeniu sprzetu z dyskiem

 

FAN:

a odp na pierwsze pytanie ??

 

FAN:

i nie sadzicie ze powinno wam zalezec na tym aby odbierac przez was a nie przez srem ??

 

Dyspozytor2:

czyli C+2?

 

FAN:

na to tez nie otrzymalem odpowiedzi

 

FAN:

na co drugie nie otrzymuje

 

Dyspozytor2:

no wie Pan... Sprzet do HD to koszt jakies 400-700zl wiec moze Pan odbierac ze Sremu lub korzystac za 8zl miesiecznie i tego sprzetu nie kupowac

 

FAN:

wystarczy tuner dvb-t do komputera juz za okolo 50 zł

 

FAN:

ale doslzy mnie plotki ze wy w chwili obecnej nie posiadacie dekoderow hd to prawda ??

 

FAN:

a dopowiedz o C+2

 

Dyspozytor2:

jesli chodzi o C+ to nie posiadam informacji na jakim etapie sa rozmowy

 

FAN:

a odpowiedz na to :

 

ale doslzy mnie plotki ze wy w chwili obecnej nie posiadacie dekoderow hd to prawda ??

 

Dyspozytor2:

nie jestem osoba ktora przeprowadza rozmowy z nadawcami, konstruuje sprzet czy ustala cennik... tylko osoba ktora posiada ulamek informacji ze strony osob decyzyjnych

 

Dyspozytor2:

prawda

 

FAN:

czyli kiedy beda dostepne ??

 

Dyspozytor2:

pod koniec maja

 

FAN:

za 2,5 miesiaca ?? to chyba zart serio ??????

 

Dyspozytor2:

za pozar w fabryce dekoderow tez nie odpowiadam...

 

Dyspozytor2:

za pozar w fabryce dekoderow tez nie odpowiadam...

 

FAN:

no to czemu nie pomysleliscie o alternatywie ??

 

Dyspozytor2:

ale zapewne Pan o tym problemie wie bo jest pan FAN-em

 

Dyspozytor2:

myslimy. Zapewne widzial Pan informacje ze szukamy dostawcy dekoderow. Byc moze sie pojawi nowy sprzet

 

FAN:

z tej samej firmy sa dekodery to platformy N i oni nie maja problemu z płynnościa dziwie się ze wy tak

 

Dyspozytor2:

z tego co mi wiadomo rowniez maja

 

FAN:

tu wiem na 100 % ze nie

 

Dyspozytor2:

ale nie chcialbym rozmawiac o logistyce bo tez sie tym nie zajmuje. Bardzo mi przykro.

 

FAN:

dobra kolejne pytanie

 

czy rozmawialiscie z adb o poprawie softy w dekoderach HD ??

 

FAN:

przepraszam miało być softu a nie softy

 

Dyspozytor2:

Z tego co mi wiadomo-tak. Pojawi sie na pewno z nowym sprzetem, no i z wczesniejszych informacji powinien byc rowniez dostarczany do dekoderow juz znajdujacych sie u klientow

 

FAN:

ale tez pewnie dopiero w okolicy maja ??

 

Dyspozytor2:

Niestety odpowiedzi nie znam na to pytanie.

 

Dyspozytor2:

Ale myslac logicznie zapewne najpozniej w maju

 

FAN:

dobra kolejne pytanie czemy TVN pomimo ze wiekszość kanło jest nadawana w formacie 16/9 wy nie nadajecie lub nie ma mozliwosci zminy ???

 

Dyspozytor2:

nadajemy dokladnie w formacie dostarczanym przed TVN

 

FAN:

hmmm to czemu nie mozecie pogadac aby bylo w 16/9 tak jak np tvn24 ?? wiadomo nie wszystkie programy ale choc te ktore sa ??

 

Dyspozytor2:

jest w 16/9

 

FAN:

no tvn24 tak ale zwykly tvn

 

FAN:

wiekszosc programow realizuja w 16/9 i tak nadaja a wy nie i nie ma mozliwosci zmiany ktos ma stary dobiornik do ustawia format 4/3 kto ma np plazme ustawia 16/9 nie da sie tego zalatwic ??

 

Dyspozytor2:

przekaze ogolna informacje na stacje czolowa zeby bylo to sprawdzone. Wprawdzie jest to sprawdzane na biezaco 24 godziny na dobe 7 dni w tygodni przez inzynierow znajdujacych sie w Centrum Nadzoru, ale moze cos przeoczyli.

 

FAN:

no caly czas tak jest w zwyklym tvn-ie

w dekoderze mam ustawione 16/9 i taki mam tv a syganla w 4/3 i jest tak u wszystkich moich znajomych

 

Dyspozytor2:

przekazalem do odpowiednich osob

 

FAN:

a powroce do pierwszego pytania o HBO HD po co reklamowaliscie w grudniu go jak po 3 m-c nadal go nie nadajecie ??

 

Dyspozytor2:

zapraszam do przeczytania moich pierwszych odpowiedzi

 

Dyspozytor2:

a tak przy okazji Pan z forum??

 

FAN:

ale to nie logiczne i nieładne z waszej strony szczujecie ludzi fajnym kanałem ludzie lecą po dekodery hd bo za chwile będzie hbo hd a wy ich olewacie no nie ładnie chyba mam troszke racji ???

 

FAN:

przepraszam z jakiego forum bo nie bardzo łapie ??

 

Dyspozytor2:

przepraszam

 

Dyspozytor2:

rozmawiam z innym klientem odnosnie news.icpnet.pl

 

Dyspozytor2:

pomylilem okna

 

Dyspozytor2:

niestety rozmowy z HBO sie wydluzaja, ale tez nie mam na to wplywu bo sie tym nie zajmuje

 

FAN:

a jest jakies forum że tak przy okazji spytam ??

 

FAN:

jak już padło hasło forum ?? tzn o was czy jak ??

 

FAN:

hallo jest pan mi wstanie odpowiedziec ??

 

Dyspozytor2:

news.icpnet.pl. Serwer newsowy na ktorym sa informacje odnosnie roznych spraw dotyczacych naszej firmy

 

FAN:

ale pan mowil i pytal o forum a pisze pan o serwerze ???

 

FAN:

hallo ??

 

Dyspozytor2:

prosze Pana nie dotyczy to tej rozmowy

 

Dyspozytor2:

rozmawiam z kilkoma klientami

 

FAN:

acha dobra na dzis mi informacji wystarczy choc było ich bardzo mało szkoda

dowidzenia

 

Najbardziej podoba mi się to:

 

Dyspozytor2:

a tak przy okazji Pan z forum??

 

Chyba nas czytają.

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie pomysłowości INEA na samym końcu :jupi:

 

Dyspozytor: Witaj Pic, Jak mogę Ci pomóc?

 

Pic: chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie włączony canal+ sport2

 

Dyspozytor: Witam,na dzień dzisiejszy nie planujemy wprowadzenia do naszej oferty wyżej wymienionego kanału

 

Pic: a dlaczego?

 

Dyspozytor: niestety nie odpowiem na pytanie dla czego nie ma w ofercie tego kanału i dlaczego nie ma informacji na dzień dzisiejszy na temat jego wprowadzenia

 

Pic: a dlaczego pan nie odpowie

 

Pic: ?

 

Dyspozytor: warto podkreślić, że nie jest tylko od nas uzależnione czy ten kanał wejdzie w skład naszej oferty

 

Pic: a od kogo jeszcze? i nie odpowiedział mi pan na moje pyatnie

 

Dyspozytor: ponieważ nie wiem kiedy możemy włączyć ten kanał i czy w ogóle on będzie u nas dostępny

 

Pic: a drugie pytanie?

 

Dyspozytor: również od samego nadawcy kanału

 

Pic: zgadza się ale canal + na pewno nie ma zadnych przeciwskazań

 

Pic: ja dzwoniłem do nich udzielili mi informacji że wszystko zależy od operatora tv kablowej

 

Dyspozytor: niestety umowa jest dwustronna, więc jej warunki muszą być odpowiednie dla obu stron

 

Dyspozytor: jest zależne od nas jak i od nich

 

Pic:East west czy tesat dużo ,,mniejsze'' sieci kablowe jakoś nie mają z tym problemu a nasza ,,Wielka'' Inea nie może się dogadać z firma canal + proszę mi nie opowiadać jakie to trudne i że cieżko

 

Pic:wszędzie nazwa canal+ premium = canal+ , canal+ film , canal+ sport , canal+ sport a tylko inea jest jakimś wybrykiem powinni państwo zmienić nazwe na canal+ ,,prawie'' premium chyba

 

Pic: tak miało być:

wszędzie nazwa canal+ premium = canal+ , canal+ film , canal+ sport , canal+ sport 2 a tylko inea jest jakimś wybrykiem powinni państwo zmienić nazwe na canal+ ,,prawie'' premium chyba

 

Dyspozytor:ja nie podkreślam ze jest to trudne działanie, ale proszę rozumieć każdy chce podpisać na korzystnych warunkach umowę, my również

 

Dyspozytor: jeśli podpiszemy umowę z Canal+ na warunkach, na które później nie zgodzą się nasi abonenci bedzie to działanie bezpodstawne

 

Pic:no ale z tego wynika że mimo bardzo wielkich zysków ze strony INEA( ceny najwyższe w Polsce albo prawie) nie stac na zapłacenie określonych kwot za sygnał canal + sport2 a mniejsze sieci maja na to fundusze?

 

Pic: INEA canal+ premium 39 zł

east west 39 zł + canal+ sport

tesat 39 zł + canal + sport2

 

Dyspozytor: widocznie inne stacje otrzymały korzystniejsze warunki niz my

 

Pic: czyli kwote nie może być taka zabójcza

 

Dyspozytor: proszę zwrócić uwagę na fakt, że każda umowa między operatorami jest traktowana indywiduklanie

 

Dyspozytor:jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat terminu podłączenia tego kanału proszę skierować pismo do naszego Działu Marketingu

 

Pic:ale panswto wogóle sie tym nie intersują mogli by państwo zapytac chociaz klientów o to czy chcieli by canal+ sport 2 za niewielka dopłata no ale nawet tego pańswto nie zrobil

 

Dyspozytor: pismo mozna złożyć w BOA lub przesłać na Klaudyny Potockiej 25

 

Pic: ale ja już wysłałem tam 5 maili otrzymałem na chat-cie od pana kolegi jakiegoś nawet nie łaskaw nikt odpisać

 

Dyspozytor:bo nie świadczymy tego kanału, nie mamy podpisanego porozumienia z Canalem+ wiec na jakiej podstawie mamy oferowac Państwu ten kanał

 

Dyspozytor: dlateog prosze o złożenie pisma w wyżej określonej formie

 

Pic: ale ja napisałem że nawet pańswto nie zainteresowali się tym by zapytac klienta o to czy chcieli by taki kanał

 

Dyspozytor: bardzo mi przykro, ale takich ankiet nie przeprowadzamy

 

Dyspozytor: prosze zatem w piśmie zawrzeć jasno informacje ze jest Pan bardzo zainteresowany tym kanałem

 

Pic: a ma pan informacje ile klientów sieci INEA korzysta canal+?

 

Pic: dlaczego tak wolno pan odpisuję?

 

Dyspozytor: nie nie mam takich informacji, do takich danych ma dostęp Dział Marketingu

 

Pic:a ten canal+ jest bardzo ważny dla klientów ponieważ z jakieś 90% jak nie więcej osób które zakupiły canal+ premium zrobiły to dla sportu

 

Pic: a teraz tak naprawde płace za coś co miałem PODOBNO mieć możliwość oglądania a tak naprawde nie mam!!!!!!!

 

Pic: no to jest raczej w pewien sposób oszukiwanie klienta przed podpisaniem umowy

 

Pic: byle podpisał umowe a później już nieważne co myśli

 

Pic: ponawiam pytanie dlaczego tak wolno pan odpisuje>

 

Pic: ?

 

Dyspozytor: nie w momencie kiedy była podpisana umowa przez Państwa warunki jak i wykaz kanałowy był dla Państwa znany

 

Dyspozytor: ponieważ rozmawiam nie tylko z Panem

 

Pic: tak ale na stronie INEA jest napisane mecze ligi francuskiej

 

Dyspozytor: to nie jest powiedziane ze cały czas te mecze będą leciały

 

Pic: z tego co widze i wiem w zeszlym tygodniu transmisje były na canal+ sport 2 i w tym tygodniu tez na canal+ sport2

 

Pic: czyli wprowadzacie państwo klienta w błąd

 

Dyspozytor: nie jesteśmy odpowiedzialni za wykaz programowy jaki oferuje Canal+, jesteśmy operatorem przekazujacym sygnał telewizyjny

 

Dyspozytor: a gdzie otrzymał Pan informację, że cały czas puszczane są mecze ligi francuskiej

 

Pic: ale informacje są państwa na stronie a nie canal+ wieć nie możecie zganiac wszystkiego na canal+

 

Pic: ale narazie nie ma żadnych

 

Pic: meczy francuskiej ligi

 

Dyspozytor: dobrze ale gdzie dokładnie jest informacja ze 24 h na dobe puszczamy mecze ligi francuskiej

 

Dyspozytor: ??

 

Pic:czyli chce pan powiedzieć ze wystarczy że bedzie jeden mecz pokazany na runde i panstwp czują się czyści wobec klienta z wszystko jest ok

 

Pic: tak?

 

Pic: a ja nie powiedziałem ze 24 h bo tego nikt by nie chciał

 

Pic: ale wolno pan pisze czy ja mam iść spać?

 

Dyspozytor: proszę Pana mecze są emitowane

 

Dyspozytor: to że nie jest Pan usatysfakcjonowany ich ilością umożliwia Panu skorzystanie z opcji reklamacji

 

Pic: ja chce skorzystac z opcji ,,włączcie canal+ sport2'' tylko to mnie interesuje

 

Dyspozytor: nie ma takiej mozlwiości

 

Dyspozytor: nie oferujemy takiego kanału

 

Dyspozytor: bardzo mi przykro

 

Pic: czyli delikatnie daje mi pan do zrozumienia że mam się przenieść na platforme cyfra+ tak?

 

Dyspozytor: nic nie daje do zrozumienia przekazuję tylko fakty

 

Pic: bo z tego co pan pisze to INEA co się szczyści że jest największa w WLKP ale z tego wynika że jest najgorsza

 

Dyspozytor: a co o tym przesądza

 

Dyspozytor: tylko fak ze nie mamy kanału Canal+sport 2

 

Dyspozytor: tak??

 

Pic: brak canal+ sport2

drogie i mało kanałów HD

 

Pic: brak dekoderów HD

 

Pic: wadliwe dekodery HD

 

Pic: ceny

 

Pic: mam jeszcze wymieniać?

 

Pic: jeszcze pełno ich jest

 

Dyspozytor: kanały HD wprowadzamy, wiec nie jest powiedziane ze w przyszłości nie będzie ich więcej

 

Pic: a dekodery?

 

Dyspozytor: nie są dostępne. zapasy, które miały wystarczyć do maja niestety skonczyły się wcześniej, czekamy na kolejna dostwę

 

Pic: no właśnie jak można do czegos takiego dopuścić tym bardziej że inea jedna z ostatnich tv wprawdziała HD

 

Pic: a po za tym ludzie kupuja pakiet HD w którym maja tylo TVN SD/HD a po za tym głos co chwile ucieka jak sie podłaczy przez HDMI

 

Dyspozytor:to jest zdarzenie losowe, gdybyśmy wiedzieli, że będzie większe zainteresowanie tymi urządzeniami na pewno nie dopuścilibyśmy do takiej sytuacji

 

Pic: to ja kupie pakiet HD i mam go z napisami ogladać

 

Dyspozytor: taka jest w tej chwili opcja

 

Pic: jaka opcja że mam ogladać kanały HD z napisami?????????

 

Dyspozytor: niestety

 

Pic:w tym momencie to już jakis bełkot z pana strony radze przeczytac jeszcze raz jakie rozwiązanie pan daję klientów dzieki którem ma pan prace to jest głupota doszczetna

 

Dyspozytor: bardzo mi przykro, że uważa mnie Pan za takiego człowieka

 

Pic: żadnych mądrych informacji już nie uzyskam do pana widzę dowidzenia pora zmienić siec na platforme satelitarna i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja tu widze ze WY sie wzieliscie za INEE a zwlaszcza za pseudo konsultantow :) haha

 

 

z tych konwersacji mozna jasno wyczytac formuly ...

 

- nie ma

- nie wiem

- moze bedzie

- to nie nasza wina

- za kilka miesiecy

- nieprawda

- nie widomo mi nic ...

 

itd itd SZOK ...

JA juz jestem bez stresu :) z INEA

przesiadlem sie na CYFRE+ i wsumie place dzierzawe za dekoder ale opcja kanalow WYPAS jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co się trudzić " inea " i tak forum nie czyta bo i po co , zmieni się dopiero wtedy jak skończy się ich monopol.

 

... ja tu widze ze WY sie wzieliscie za INEE a zwlaszcza za pseudo konsultantow :) haha

 

 

z tych konwersacji mozna jasno wyczytac formuly ...

 

- nie ma

- nie wiem

- moze bedzie

- to nie nasza wina

- za kilka miesiecy

- nieprawda

- nie widomo mi nic ...

 

itd itd SZOK ...

JA juz jestem bez stresu :) z INEA

przesiadlem sie na CYFRE+ i wsumie place dzierzawe za dekoder ale opcja kanalow WYPAS jak dla mnie :)

 

Takie teksty to i pracownicy platform mówią bo tak mają mówić

 

Ja miałem C+ i jak dzwoniłem kiedy jakieś kanały dołączą to konsultanci odpowiadali dokładnie tak samo.

 

Więc nasza kablówka nic nowego nie wymyśliła. Mi już nie chce się z nimi gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie wytrzymam i podłączę się do wątku "CANAL+ Sport 2"

O 21:55 na C+Sport 2 leci mecz, który chętnie bym obejrzał Atl.Bilbao-Real Madryt. I co? d...

Moja sieć ma mnie i tysiące innych abonentów w d... płacąc za paczkę C+Multipleks HD 45 zł !!!!!!!!!!!!!! nie mam możliwości obejrzenia meczu na oficjalnym kanale C+. Powiem tak, SKANDAL !!!! Przecież przy okazji dołączenia kanałów HD (Film HD i Sport HD) INEA na pewno negocjowała nowe warunki. Nie można było zadbać o C+Sport 2 ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy " bralem" pod ostrzal KONSULTANTOW nie mialem takich problemow ...

 

pytalem o wszystko i bylem calkiem OKEY zaskoczony jak koles operowal slownictwem fachowym ...

twin , splitter , multiroom , quad , monoblock, upload , bitrate , konwerter , itd itd ...

 

wyjasnial co trzeba , i jeszcze abonament wzbogacil mi o dodatkowe kanaly przez cala umowe :):D

 

szok and szoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAN:

z tej samej firmy sa dekodery to platformy N i oni nie maja problemu z płynnościa dziwie się ze wy tak

 

Dyspozytor2:

z tego co mi wiadomo rowniez maja

 

Troche racji jest w tej wypowiedzi bo zgodnie z http://media2.pl/media/48626-ruszyla-wy ... row-n.html platforma N zaczela wymieniac dekodery klientom ktorzy nie mogli odebrac wczesniej sprzetu z dyskiem. Wymiana zaczela sie wczoraj... a same dekodery byly zamawiane wiele miesiecy wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że popełniamy błąd oczekując od konsultantów odpowiedzi na pytania z niniejszego wątku. Pracownicy obsługi klienta w każdej firmie (nie tylko kablówkach) mogą nam powiedzieć coś na temat tego co teraz istnieje - czyli tutaj ile kosztuje program X, jak podłączyć dekoder, jak ustawić połączenie internetowe, co zrobić żeby podłączyć tv, zmienić pakiet, na ile podpisuje się umowę o net itp.

Natomiast konsultant nigdy nie wie, jaki kanał się pojawi i kiedy, bo nie może tego wiedzieć - po prostu negocjacje z C+ prowadzi zarząd, a szeregowy pracownik takiej informacji nie otrzyma do czasu, gdy kanał faktycznie nie zostanie wprowadzony; nikt nie nie będzie pisał nam na czacie, co usłyszał w środę na korytarzu, jak mijał członka zarządu.

 

Zaznaczam, że nie jestem konsultantem INEI - po prostu pracuje w firmie produkcyjnej i wiem jak wyglądają kwestie oferty, cen i dostępności produktów w przeciętnej firmie - kto to ustala i co się mówi szeregowym pracownikom. Tak samo kwestia cen - nie ma sensu pytać ich na czacie "dlaczego tak drogo?" - oni za to nic nie mogą. O tym, że firma dała ciała (i to niewąsko) z dekoderami HD też nie warto pisać, bo oni to już wiedzą i śmieje się już pewnie z tego ich cała konkurencja. Zawinił dział planowania/prognozowania sprzedaży - no i co taki konsultant ma nam teraz powiedzieć? Nie wytrzaśnie nagle stu sztuk z rękawa.

 

Myślę, że największy efekt możemy uzyskać pisząc pisma do działu marketingu INEA. To ten dział wymyśla, co warto dodać, jakich zmian w cenniku dokonać, aby było lepiej. Z doświadczenia wiem, że sto razy większy efekt wywołuje pismo wysłane pocztą, listem poleconym, podpisane odręcznie, niż nawet najlepiej napisany, wypasiony mail. Żyjemy niby w XXI wieku, ale niestety realia się jeszcze nie zmieniły za bardzo. Nie dręczmy więc konsultantów na czacie tylko piszmy o tym C+Sport2, o kanałach HD, o drożyźnie, o tym, że konkurencja ma taniej i że rozważamy odejście z INEI. Tylko takie konkrety napisane kulturalnie, całymi zdaniami, z konkretnym porównaniem kto ma co za ile w konkurencji, mogą przynieść efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością masz wiele racji w tym, co piszesz. Konsultanci rzeczywiście wiedzą tyle, ile informacji im przekażą i rzeczywiście to, że są niekompetentni nie jest ich winą. To wina Zarządu Inei, który nie przywiązuje wagi do kontaktu z klientem. Ale należy zauważyć, że to właśnie konsultanci są osobami wyznaczonymi do kontaktu z nami i oni powinni przekazywać poszczególnym komórkom nasze oczekiwania. Tak to jest skonstruowane, że do osób decyzyjnych nie dotrzesz (to system ogólnoprzyjęty, nie dotyczy tylko Inei), wszystko skupia się na tym szarym pracowniku, który ma się użerać z klientami (przykładem choćby kasjerki w supermarketach, które zbierają za wszystkie grzeszki sieci handlowych).

Inna sprawa, czy informacje od abonentów rzeczywiście są przekazywane i dalej analizowane przez kogokolwiek. Szczerze wątpię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoczynam rozmowy z uokik - nie chcą włączyc canal+ sport 2 to powinni obniżyć opłatę za ten pakiet, w pozostałych kablówkach w poznaniu w tej cenie dostaje się pełny pakiet (jeżeli wiecie że gdzieś jest inaczej proszę o info), nie zostawię tego tematu, mam nadzieję że wam też sie jeszcze chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO !!!!

 

Aby w inei byl PELEN pakiet CANAL+ inea musi sie wywiazac z umowy ktora zawarla z canal+

 

mianowicie by kablowka miala dostep do pelnej oferty INEA musi nalapac PEWNA liczbe abonentow PAKIETU CANAL+

 

wowczas w ramach umowy zostanie takze dodany canal +sport2

 

taka klauzula obowiazuje akurat TE umowe i inea BYLA swiadoma tego co robi

 

CO z tego ze pakiet obejmuje wszystko z canal+ ale ZABEZPIECZYLI SIE tym wlasnie czyli LICZBA osob odbierajacych PAKIET canal+

 

 

czyli KASA KASA KASA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...