Skocz do zawartości

CP czy Cyfra, czyli stosunek jakości do ceny.


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam CP, ale poważnie zastanawiam sie nad zmianą na Cyfrę. Cena abonamentu w CP rośnie, a jeżeli chodzi o Polsat Sport to nie ma żadnej dobrej ligi. I ogólnie największą atrakcją sa powtóki meczy z Premiership (z głosem angielskiego komentarzu w tle). Ja myślałem nad pakietem podstawowym oraz pakiet Canal+ w cyfrze.

Tylko teraz rezygnując z CP nie będe miał tyle kanałów. Odpadną Discovery, Travel Chanel, BBC Knowlage, kanały polsatowskie, które u mnie lubią być włączanel. Czy warto dołożyć tą kase i kupić Cyfre???

 

Nie ukrywam, że zależy mi na tych kanałach z pakietu Canal+ gdzie moge zobaczyc ekstraklase, lige hiszpańską i angielską na których mi bardzo zależy.

 

Jak wygląda sprawa z dekoderem? Opłaca się dawaxc to 10 zł/miesiąc czy moze cos kupic na własnosc?

 

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku nie warto brać Cyfry+.

 

Jeśli chcesz mieć Canal+ to warto wziąć sam multipakiet Canal+. W internecie mozna go kupić już za 493zł z dekoderem Mediasat 1430 na własność (umowa połatna z góry 12 miesięcy) - niestety znalazłem tylko sprzedawcę z Warszawy...

Odliczając cenę dekodera który mozesz sprzedać za 369zł Canal+ na rok wychodzi za okolo 130pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bralbym n-ke,masz przynajmniej (na n-sporcie tvp-sport i sport klubie ) lige mistrzow i PP, puchar ligi angielskiej oraz bundeslige, mecze ligii brazylisjskiej, rozgrywki Copa America, Copa Suda Americana oraz Major League Soccer,Primera División Argentina,czyli jakby nie patrzec najlepsze ropzgrywki i ligi swiatowe,a stosunek cena/jakosc najlepsza przy aktualnych promocjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP czy Cyfra ? oczywiście, że CP ale pod warunkiem, że nie zależy wam ja nowościach filmowych. Co do sportu, to w różnych platformach jest różnie, zależy kto lubi jakie dyscypliny.

I jeszcze dokumentu i muzyki - tego też w prorcji do ceny jest w Cyfrze znacznie więcej i na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...