Skocz do zawartości

PlayStation Plus Video Pass


blend
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apple TV+ mam na jako apkę na TV LG (na ps5 nie instalowałem) - testowałem przez tydzień ale na razie nie ma aż tylu ciekawych pozycji dla mnie żeby wchodzić w kolejny abonament. 

Dla interesujących mnie filmów z Dolby Vision/Atmos korzystam z Rakuten TV (też na WebOS)

 

Edit.

Może chociaż dodadzą jakość 4k do Video Passa.

Edytowane przez novyrave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poprawić aplikacje (jest archaiczna),dodać jakość 4K i tym samym PlayStation Plus Video Pass, można by używać. Obecnie to ciekawostka, dla osób nie posiadających, usług w streamingu, a mających w swoich domach



a61e75dd770ee30714ae6f2d2e52e4f3.jpg

62f5d32503fa932a3514904a30f666fd.jpg

Ktoś z was posiadających usługę oglądał w niej film/serial? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na sekundę jakiś film... czcionka wielkości mrówki i to na środku ekranu. Dodatkowo przy każdej próbie "przewinięcia" wywalało mi aplikację...

... i powiedziałem dość. Mam Netflix, Amazon, HBO GO, ATV+ więc za tym nie będę płakał. Na PS5 widzę inny problem. Na 55MU7052 mam włączony ciągle tryb gry (szkoda ze nie ma funkcji auto) co nie sprzyja oglądaniu filmów to raz... a dwa to to że z konsoli włączone byle jakie VOD ma opóźniony dźwięk względem obrazu. Opóźnienie jest minimalne ale jestem na to strasznie wyczulony i wszystko odpalam z aplikacji w TV i jest super. 

Także tego... ja dziękuję... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa archaiczna, ale z potencjałem. Biblioteka Sony [tresci] ma ogromne, wrzucić do usługi w jakości 4K. I sukces murowany ;) 

To okres testowy, na Polskę[ do 22.04.22]. Ciekawe, czy po tym zakończy swój żywot, czy przejdzie metamorfozę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

PlayStation Polska właśnie potwierdziło, że klienci PS Plus mogą od dzisiaj zapoznać się z nowymi tytułami – dla fanów animacji i superbohaterów dodano „Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher” oraz „Iron Man: Technovore powstaje”. Widzowie otrzymają także dostęp do pierwszego sezonu serialu „Helix”.
 
Pełna lista filmów i seriali PlayStation Plus Video Pass, które są obecnie dostępne dla członków PlayStation Plus:
 
v1.jpg v2.jpg
 
 

 

d54ba9dcdc7c4bd283ce6b159a1a5daa.jpg

d640f231fe869556c5d98bbe9438f8bc.jpg

030150b3f42cf00d8de75ade41ff96a9.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...