Skocz do zawartości

Programy N-ki w jakosci HD


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna posiadam plazme panasonika 46pz85 i mam problem z ustawieniem tvn hd, prawie zawsze sa pasy z boku. Wyjatki sa filmy albo inne programy produkowane w formacie 16:9. Wydaje mi sie, ze wszystkie programy nie sa przetwarzane w jakosc HD. Prosze o opinie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn HD czesto nadaje w 4/3 i przesto sa te czarne pasy.

W prawdziwym HD sa seriale Kryminalni , 39 i pół , Twarza w twarz i Traz albo nigdy.

Od kilki dni TVN ma wóz do HD

i Beda nowe programy w HD:

Taniec z gwiazdami", "You Can Dance - po prostu tańcz!", "Mam talent", "Szymon Majewski Show", "Teraz My!" czy "Sopot Festival".

 

GG:990410 , 8769466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwsze: nie 3/4 tylko 4/3.

Po drugie: to nie prawdziwe HD, tylko jego namiastka.

 

Wszystko jest "przetwarzane" do HD, ale co to za HD? Nic nie warte. Musisz czekać aż więcej będzie materiałów przynajmniej w 16:9, ale powinni bardzo poważnie myśleć o HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to kanały które nadają nie w pełni w HD

Posiadają taką samą ramówkę co ich odpowiedniki w HD a jedynie kilka pozycji jest w prawdziwym HD reszta to upscal...

W ten sposób nadają w N kanały TVN HD, Eurosport HD, nSport

W pełnym HD nadają MGM, Discovery HD i Filmbox HD, a i chyba TVP HD też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to w HD na TVN HD, a nie w samym 16:9. Ja w tej chwili czuję się poszkodowany, że nie mogę odbierać TVN przynajmniej 16:9.

Nie wszystko było, jest i będzie nagrywane w HD, a przynajmniej 16:9, co prawda coraz więcej jest filmów/seriali/programów nagrywanych tak, ale jak widać taka wielka telewizja jak TVN nie jest w stanie sprostać wymaganiom, co na pewno się zmieni.

 

PS. Nie sądzę, aby jakieś brazylijskie, wenezuelskie czy indyjskie telenowele były kręcone w 16:9 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze ogladales TVP 1 / 2, TVP Sport na N.

Niestety to N niszczy jakosc tych kanalow! Na astrze te kanaly maja dosyc dobra jakosc. Obecnie po wprowadzeni TVP HD na transponder z TVP 1/2 to jakosc tych kanalow jeszcze bardziej spadla - chyba kanaly TVP z N maja najgorsza jakosc vs. Cyfra i CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze ogladales TVP 1 / 2, TVP Sport na N.

Niestety to N niszczy jakosc tych kanalow! Na astrze te kanaly maja dosyc dobra jakosc. Obecnie po wprowadzeni TVP HD na transponder z TVP 1/2 to jakosc tych kanalow jeszcze bardziej spadla - chyba kanaly TVP z N maja najgorsza jakosc vs. Cyfra i CP

 

Jakosci TVP w CP nie da sie chyba pobic... W N jest kiepsko, ale i tak duzo lepiej niz w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...