Skocz do zawartości

Kodi


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, salva napisał(a):

W przypadku C+online nadal lipa?

tak i nic nie zapowiada się aby było lepiej bo co chwilę kod źródłowy zmieniają. Byłem dziś w galerii i pytałem się gościa dlaczego c+online działa tylko w SD na telefonie z L1 i odpowiedział, że temat jest mu znany i zgłaszał już to obsłudze technicznej 😅 i dodał, że chodzi o walkę z nielegalnym streamem 😅

P.S. więcej poczytasz o tej wtyczce na githubie

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

tak i nic nie zapowiada się aby było lepiej bo co chwilę kod źródłowy zmieniają. Byłem dziś w galerii i pytałem się gościa dlaczego c+online działa tylko w SD na telefonie z L1 i odpowiedział, że temat jest mu znany i zgłaszał już to obsłudze technicznej 😅 i dodał, że chodzi o walkę z nielegalnym streamem 😅

P.S. więcej poczytasz o tej wtyczce na githubie

 

To jest cyrk. Legalnym użytkownikom ograniczają po to żeby walczyć z nielegalnymi streamerami. To po co cały ten serwis?

P.S. Czy są jakiekolwiek urządzenia, na których to C+ działa w HD? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, michael112 napisał(a):

 

To jest cyrk. Legalnym użytkownikom ograniczają po to żeby walczyć z nielegalnymi streamerami. To po co cały ten serwis?

P.S. Czy są jakiekolwiek urządzenia, na których to C+ działa w HD? :D

Chodzi zapewne o walkę z IPTV. Z tego co widziałem w dziale c+online to musiałbyś mieć apke sprzed 2-3 miesięcy aby na telefonie mieć 1080p i jej nieaktualizować 😉

HD na pewno działa w przeglądarkach Chrome i Brave na Windows 11 ale tylko 720p.

Na tizenie 4k.

Na android tv aka Google Chromecast 4k napewno 1080p. Jak będę w domu to zobaczę czy 4k jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam na aplikacji już grubo ponad rok temu, L1, a 480p jedynie. Po prostu za bardzo podnieśli zabezpieczenia, nie ogarniają tematu i opowiadają klientom niestworzone rzeczy, nie jest to temat nowy, to stało się dawno temu i wiele osób pisało o tym w temacie C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Z tego co widziałem w dziale c+online to musiałbyś mieć apke sprzed 2-3 miesięcy aby na telefonie mieć 1080p i jej nieaktualizować 😉

Na tizenie 4k.

Jeśli chodzi o oryginalną apkę to na swoim telefonie, po aktualizacji z 23.07. nadal te 1080p mam, więc nie jest tak jak napisałeś ;)

1080p również na nowszych tabletach, jednym na iOS, drugim na androidzie

4k jest mam na webOS (tv C9), na androidzie (fire cube 2, fire cube 3, nvidia shield 2019 pro) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Delta21 napisał(a):

Jeśli chodzi o oryginalną apkę to na swoim telefonie, po aktualizacji z 23.07. nadal te 1080p mam, więc nie jest tak jak napisałeś ;)

Nie chce mi się szukać w dziale c+online ale ktoś pisał, że zainstalował wcześniejszą wersję aplikacji na androida i ma 1080p. Być może dotyczy to telefonów ponad rocznych albo serii Samsung Galaxy A :?:

 

28 minut temu, Zuzia napisał(a):

Ja tak miałam na aplikacji już grubo ponad rok temu, L1, a 480p jedynie

U mnie problem wystąpił jakieś 2-3 m-ce temu na 1.5 rocznym telefonie. Wcześniej było ok. Działało 1080p 8mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Kodi, wtyczka jest nieaktualna z innych przyczyn niż restrykcje na jakość na certyfikowanych urządzeniach. Raczej nie wróci do dawnej funkcjonalności, chyba, że coś się ze strony C+ zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Na prawie 3letnim LG Velvet 5G jest lepsza jakość mimo, że jest "tylko" L3

Widevine Level nie jest tu ważny, też mam Flix TV Box i tam jest w 1080p, a na smartfonie z L1 540p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, dziwna sprawa. Posiadam smarfon i tablet Samsunga z identycznymi bebechami. Identyczny procek, identyczna ilość RAM i pamięci na dane. Smarfon 1080p w aplikacji, tablet max SD 960x540. Wszystkie inne serwisy zero problemu na owym tablecie, na dedykowanych aplikacjach. Co najśmieszniejsze, C+online na tym tablecie ale nie przez aplikację tylko przeglądarkę w 1080p. Tak jest od lat. [beep]e. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2023 o 12:27, Zuzia napisał(a):

Odświeżam spis wtyczek do legalnych serwisów udostępniających darmowe treści. Sprawdzone pod KODI 20.2, działające, podaję według repozytoriów. Nazwa wtyczki oraz adres serwisu, którego dotyczy. 

Repozytorium mtr81: link

Repozytorium mbebe: link

Z innych ciekawych.

  • CAM (Kamerki online) - kamery na żywo z wielu miejsc w Polsce: link do wtyczki

Do repozytorium mtr81 dodano:

Jest tam także nowa wersja wtyczki POLSAT BOX GO oraz PLAY NOW (beta).

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Peja88najpierw zainstaluj KODI a potem rób wszystko tak jak tu opisali: https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-polsat-box-go-w-kodi-19-poradnik-krok-po-kroku/

 

gdyby wtyczka wywalała taki błąd logowania to przeczytaj ten temat https://github.com/mbebe/blomqvist/issues/973

P.S. poza tym 1080p powinno Ci działać na google chrome

u mnie jest opcja FHD

Zrzut-ekranu-2023-09-12-213230.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wtyczka do POLSAT BOX GO jest w repozytorium mtr81, opis instalacji repozytorium: https://github.com/mtr81/kodi_addons

 

Po zainstalowaniu trzeba wybrać, czy logowanie ma być za pomocą danych abonenckich (opcja iPolsat Box), czy danymi z subskrypcji bezpośredniej (inne dane).

 

Polsat-Box-Go.jpg

PS. IPolsat Box to dawniejszy ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć.

Mam tablet Samsung Galaxy Tab S5e. Jakiś czas temu w aplikacji viaplay transmisje sportowe przestały mi wchodzić na najwyższy profil obrazu (pomimo, że taki był ustawiony). Pomogło logowanie przez przeglądarkę, niestety obecnie również tutaj obraz jest kiepski. Zainstalowałem wtyczkę kodi ale nie bardzo wiem, jakie powinny być ustawienia, żeby aplikacja działała prawidłowo. Zaznaczę, że wszystkie inne aplikacje streamingowe na tym tablecie (w tym Canal+ online) działają bez problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matemistrz wtyczka Viaplay wg.poradnika, a co do samego Kodi, podaję swoje ustawienia dla wersji Nexus/Omega, wybór profilu jakościowego ręczny, dzięki temu jest zawsze pewność, że będzie to ten najwyższy dostępny.

 

ISA.jpg

 

Ustawienia będą miały wpływ na wszystkie wtyczki.

 

W dniu 30.12.2023 o 13:28, dawidek12390 napisał(a):

nawet na kodi we wtyczce Viaplay obraz szarpie

Ustaw sobie tak.

 

Refresh.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...