Skocz do zawartości

Polsat Box - aktualizacja oprgramowania (evobox-d56at)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy wy tez widzicie tej bajzel? Polsat miał fajny intuicyjny soft - szybkie ULUBIONE, fajnie ukazany program (źle przeskakiwała data, ale można się było przyzwyczaić - rozumiałem zamysł programisty), fajnie przypomnienia - ogólnie bylem bardzo zadowolony (pilot działał slabo, bo trzeba było wcelowywać, brak ustawienia czasu wyświetlania i przeźroczystości menu OSD, ale to był pikuś).

 

Ale to co wprowadzili po aktualizacji softu woła o pomstę do nieba. Takiego syfu to na żadnej platformie nie widziałem (fakt, ze nie było ich wiele bo telewizji nie oglądam, no może wieczorem leci coś tam w tle jak grzebie w sieci - załatwiłem to tylko dla mamy aby łykała tą  papkę, bo lubi i taka już jest). Soft jest nieintuicyjny, nie można ustawić opcji, podwójne potwierdzenia, błędy... to jest tragedia.

 

Jest jakiś myk aby powrócić do poprzedniego softu? Bo jak mam się męczyć z tym, co jest obecnie to wole rozwiązać umowę (muszę uczyć mamę obsługi a sam nie wiem jak ustawić).

 

Ten kto zaakceptował tą "aktualizacje" powinien wylecieć z roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spamator12 Nie da się wrócić do poprzedniego oprogramowania. Oprogramowanie dekoderów Evobox Lite zostało ujednolicone i jest teraz takie same jak w pozostałych dekoderach Evobox. Oprogramowanie jest o wiele lepsze po zmianach według mnie. Nikt nie narzekał do tej pory na to oprogramowanie w innych dekoderach Evobox, w których ten soft jest już od długiego już czasu. Jeśli masz jakieś pytania, problemy jak co zrobić/ustawić w nowym oprogramowaniu, to zapytaj o to w odpowiednim wątku, który dotyczy tego dekodera. Link poniżej.

 

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...