Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I i znowu nie jest różowo.

1. Polska 11 21 ptk

2. Finalndia 11 19 ptk

3. Portugali 9 16 ptk (pewnie dziś wygrają będą mieli 19 ptk po 10 meczach)

4 Serbia 9 15 ptk ( a tutaj po 10 meczach)

 

Musimy wygrać z Serbami przy remisie mamy 28 Finowi25 ( Przy remisie z Portugalią 26) 25, Portugalia, 31( przy remisie z Finami 29) a Serbowie tyle co my 28.

 

Na niespodzianki nie ma co liczyć bo można się przeliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ani Serbia, ani Finlandia ani my nie zasługujemy na Euro2008.

Wolałbym zobaczyć w Euro Chorwację, Rosję i Anglię (te 3 drużyny walczą o 2 miejsca).

Ten facet w studio dobrze powiedział - z Finlandią zgarnęliśmy 1 pkt. To za mało.

 

Trochę to niepatriotyczne, ale przynajmniej szczere :)

Będziemy taką Łotwą 2004... Bo to, że awansujemy to jestem pewien - rywale nam tak pomagają, że nie da się nie wyjść z tej grupy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładni też tak to widze :lol: nawet gdyby Finlandia wygrała z Belgia to i tak przegra z Portugalia.

Tak samo jak przegrała w 1 meczu z Portugalią albo z nami.

I wcale nie był bym pewny, że przegrają. Ale nawet przy remisie szanse mają minimalne na awans. Bynajmiej ostatnia kolejka będzie bardzo ciekawa i znowu mi się wydaje, że awans stracimy w ostatniej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia rozniesie Serbię. Nie będą mieć 2 razy w ciągu 4 dni takiego pecha, że mając 70% posiadania stracili 2 gole po 3 strzałach.

Czyli już dziś odpadnie z walki Serbia.

A czeka nas jeszcze mecz Portugalii z Finlandią, gdzie ktoś (w domyśle Finowie) straci punkty.

 

Awans jest bliski no chyba, że Kazachstan nas pokona :lol: To będzie jak zwykle trudny i niewygodny dla Polski rywal :lol:

 

Nasz dorobek to śmiech na sali. 21 pkt na 11 meczów (mając 1 outsidera w grupie więcej niż grupy B,C,D,E,F,G).

Liderzy:

A - Polska - 11 meczów - 21 pkt

B - Francja - 8 - 19

C - Grecja - 8 - 19

D - Niemcy - 8 - 22 (mają więcej pkt mając 3 spotkania mniej :lol:)

E - Chorwacja - 9 - 23 (patrz wyżej :P )

F - Szwecja - 8 - 21

G - Rumunia - 8 - 20

 

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest piłka nożna, każdy ma szanse wygrać, pozatym mamy dość wyrównaną grupe Portugalia wydawałoby się że bezproblemwy awans, Polska, ?Finlandia i Serbia, no i niewygodni i egzotyczni "słabeusze", poztym widze że Polakowi zawsze źle mnie szczerze mówiąc [beep]o interesuje czy mamy 21 czy 17 punktów jak awansujemy to będzie bardzo fajnie.Pozatym weżmy pod uwagę to że nigdy żaden slecjoner nie potrafił wprowadzić Polski do ME, a taki Beenhakker nieznający w ogóle polskiej piłki i zawdników, musiał zaczynać od zera miał oczywiście asystentów ale to nei to samo, więc dla mnie jest gościu bardzo dobrym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mimo 4 punktów z Portugalią to straciliśmy z innymi aż 10 punktów w meczach które powinniśmy wygrać.

 

Nie potrafimy zagrać 2 równych meczy za Beenhakkera. I jego defensywny styl gry. Z lepszymi się sprawdzam ale z maruderami jak Armenia czy Azerowie czy Kazachstan mamy problemy z akcjami ofensywnymi. Już nie mowie o solidnych zespołach jak Finlandia czy Serbia i w szczególności u finów widac angielski styl który nam nie leży/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet w studio dobrze powiedział - z Finlandią zgarnęliśmy 1 pkt. To za mało.

 

Podczas przerwy meczu, zerknąłem na dosyły dla TVP2. Oczywiście było słychać "luźne" rozmowy komentatorów, tekst jednego z nich powalił mnie na kolana, a brzmiał on mniej więcej:

Straszną bryndzę gramy.

:lol:

 

Szkoda tylko, że sygnał był słaby i zrywało dźwięk, pewnie wychwyciłbym więcej tekstów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mimo 4 punktów z Portugalią to straciliśmy z innymi aż 10 punktów w meczach które powinniśmy wygrać.

 

Nie potrafimy zagrać 2 równych meczy za Beenhakkera. I jego defensywny styl gry. Z lepszymi się sprawdzam ale z maruderami jak Armenia czy Azerowie czy Kazachstan mamy problemy z akcjami ofensywnymi. Już nie mowie o solidnych zespołach jak Finlandia czy Serbia i w szczególności u finów widac angielski styl który nam nie leży/

 

Nie powiedziałbym że powinniśmy zdobyć te 10punktów, ale nieważne szkoda niepotrzebnie sie spierać, poprostu zauważ ile Beenhakker miał czasu, na zbudowanie drużyny, pzred eliminacjami miał TYLKO 1 mecz towarzyski, jeżeli PZPN skończy współprace z nim gdy Polska nei awansuje to beędzie to potwierdzeniem że w Polsce nie da się nic zbudować i zawsze chcemy wszytsko mieć odrazu, a tak się nei da tymbardziej w tym przypadku, ja i tak wize bardzo dobrą prace Beenhakkera gramy dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest piłka. A budowanie reprezentacji przez iles tam lat nic nie daje. Przykład Austria. Praca z kadra jest łatwiejsza niż w klubie bo to tylko selekcja. Pierwsze mecze przegrane były złą selekcją. Nie powiedziałbym, że gramy dużo lepiej.

 

Wadą tej kadry jest atak pozycyjny i stwarzanie sytuacja. Dziś to Finowie byli lepsi tzn mieli więcej sytuacji i gdyby nie Boruc to byśmy przegrali. Tak nie da się ciągle grać. Gramy zbyt defensywnie i Beenhakker zaczyna powielać błędy poprzednich to jest stawanie na tych samych graczy nie będących w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat? ledwo rok , zresztą zobaczymy co będzie dalej, tak na marginesie dlaczego ty Mad nie idziesz na trenera? przecież z tego co ty piszesz z jaką łatwością opowiadasz co robimy źle co tzreba zmienic kogopowałac kogo ne, pzrecież z toba bylibyśmy mistrzami świata :lol: niema to jak siedzieć pzed monitorem i udawać najmądrzejszego.Jedyne co mi się nei podobało to że nie było Jelenia i obecność Rasiaka, a tak pozatym to im tu grać jak nasi w wiekszej zceści siedzą u siebie wklubie na ławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat? ledwo rok , zresztą zobaczymy co będzie dalej, tak na marginesie dlaczego ty Mad nie idziesz na trenera?.

A skąd wiesz, że nie idę?

Łatwo można to zauważyć. Co ci da wymiana defensywnego pomocnika na kolejnego defensywnego? Nic. Zobacz na Wisłę która gra dwoma defensywnymi pomocnikami a stwarza sobie owiele więcej akcji w ofensywie.

Po raz kolejny się potwierdza tak samo TT na mundialu, że zespoły Benhakkera grają defensywnie i prawie wogole nie stwarzają sobie akcji ofensywnych. O ile z Portugalią to nam pasuje i możemy grać z kontry ale z Finamy czy Armenią to my musimy atakować.

Teoretycznie gramy diamentem. W Polsce jeden trener tak naprawdę umie ten system i jest to Urban. Momentami jego zespół gra to perfekcyjnie ale jak narazie tylko momentami.

Co do Rasiak to jego obecność jest zasłużona przynajmniej strzela gole w klubie i gra jako jedyny napastnik w przeciwieństwie do reszty (Żurawski, Matusiak, Saganowski i Piszczek)Jak my mamy atakować i strzelać gole skoro wiecznie powołuję się tych połamańców nie grających gdzie Brożek czy Wichniarek, Mięciel swego czasu imponował formą jak grał w Grecji.

Enegel odrazu powołał na mundial tych samych Janas obudził się gdy było już za pózno i dopiero coś zamieszał a miał tyle czasu. Beenhakker robi to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rasiaka to zgody nie ma. Co z tego ze ten facet strzela w klubie? Przeciez jego gra w reprezentacji to totalna porazka, poza meczami towarzyskimi gosciu nic naszej kadrze nie dal. Nie chce abyscie zaraz mi zaczeli zarzucac ze Zurawski i Matusiak rowniez nic nie graja bo to kazdy widzi. Chcialbym jednak zebyscie zwrocili uwage na to jak on porusza sie po boisku, calkowicie unika kontaktu z pilka tak jakby sie czegos bał. A podniecanie sie tym ze przez caly mecz facet 2 razy wygral glowke {powtarzam glowke bo o przyjeciu pilki w jego przypadku nie ma sensu rozmawiac} jest moim zdaniem nie na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale za Janasa czy Engela to ja wiedziałem, że jak jest mecz z Armenią czy San Marino to są 3 pkt.

Dzisiaj tej pewności nie mam...

 

Edit:

11 minuta. Simao i 1-0 dla Portugalii.

Ja 3 pkt wtedy w Armenii nie widzialem :roll:

Rasiak to taki Gucio Warzycha.W klubie strzela w kadrze wcale.Brozek snajper?Dajcie mi zagrac w Wisle mecz ligowy,nastrzelam tyle samo,pomimo iz pilki pewnie z rok juz nie kopalem.Zdrowie mam wystarczajace,moze lepsze od cwierci naszych ligowcow.On nie ma za grosz skutecznosci.Na tyle co mial sytuacji,to strzelil moze 20% tego co powinien.Zurawski i Matusiak sa w kadrze za zaslugi z przeszlosci,tylko dzieki polskim asystentom..Aby osiagac przyzwoite wyniki wystarczzyl jakikolwiek trener z zachodu,nie zwiazany z polskim szambem....

Por-Ser 1:1 87 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mniej osiagnie,ale co tamten takiego osiagnal,oprocz mistrzostw Grecjii i statusu gwiazdy w klubie?W kadrze byl tak samo beznadziejny.To jest kwestia psychiki,a nie umiejetnosci.To co ich laczy,to to ze obaj nigdy sie do kadry nie nadawali.

Ja o zadnym sukcesie nie mowilem,tylko ze aby cokolwiek osiagac z polskimi reprezentacjami wystarczy zagraniczny trener,w przypadku pilki koniecznie z zachodu,a nie jakis Czech,czy Slowak.Siatkowka i inne dyscypliny potwierdzaja te teze.Polscy trenerzy tez sa niezli,ale nie pasuja do naszej mentalnosci.

Scolari nie wytrzymal presji :D o malo nie dal w morde Dragutinovicovi.Kolejna farsa w Lizbonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...