Skocz do zawartości

Jaki dekoder pod karty Cyfra Plus


wini_007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. chcę sobie kupić kartę cyfry samą. I swój prywatny dekoder do tego. Jaki byście mi polecali ? Najlepiej żeby miał jakieś już lepsze funkcje. Nie musi to być HD. Ale np. kodowanie w Nagra Vision, Konax, Viassat itp. czy też odalenie karty N, polsat cyfrowy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma Konax, jest Conax

2. Nie ma Viassat, przypuszczam, że chodzi o Viaccess.

3. Karta n działa TYLKO z tunerami n (na reszcie uruchomi się kilka kanałów z całej oferty, a chyba nie po to się płaci przykładowo 48 zł, żeby z oferty kilkudziesiąciu kanałów oglądać ze 4 - tylko tuner n działa w pełni z kartą n)

4. NagraVision ma karty parowane z tunerami/modułami, z czego wynika, że:

a) nie obejrzysz Cyfrowego Polsatu z samej karty - najwyżej jak kupisz zestaw karta + moduł

B) nie obejrzysz nic w NagraVision - najwyżej jak kupisz zestaw karta + moduł z danej platformy

 

Jeśli tuner pod samą Cyfrę - wystarcza Ferguson FX6600 lub nawet Globo 7010CX (tańszy), natomiast jeśli w przyszłości będziesz chciał zakupić Cyfrowy Polsat - lepiej kupić Fergusona FX7600, czy Golden Interstara GI-S 780 CRCI Xpeed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. A coś poleciłbyś mi pod laptopa ? Najlepiej żeby było pod USB (ewentualnie expresscard) Takie do 200zł. Od razu mówię że nie chcę samego tunera telewizyjnego TV. Chcę normalny taki na karty. O ile jest taki do 200zł. Widziałem po 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, podepnę się pod ten temat co by nie zaczynać nowego

 

Poszukuję odbiornika do Cyfry+ HD, który:

 

1. czyta kartę Cyfry bez konieczności dokupowania modułu CI

2. ma możliwość podłączenia HDD po USB lub eSata

3. przechodzą w nim co miesięczne uprawnienia karty Cyfry+

4. menu PL

5. EPG - PL, z ogonkami

6. napisy wyświetlane podczas oglądania filmów na Canal+ film/Sport - PL, z ogonkami, wyświetlane na dole ekranu po środku na przeźroczystym tle :!:

7 cena - do 1300PLN

poza tym fajnie by było jakby się nie zawieszał, nie grzał, szybko zmieniał kanały, dawał ładny obraz SD.

 

Jest wogóle na rynku takie cudo :?: , czy mam zbyt duże wymagania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty od 5 i 6 mogą być problematyczne, bo reszta jest umiarkowanie łatwo osiągalna, łącznie z ceną - odbiorniki HD semi PVR z jedną głowicą są w przedziale 700 - 1100 PLN. Przykładowo Globo HD S1 ma polskie ogonki w EPG, ale nie odczytuje pełnego EPG Cyfry+, a z napisami radzi sobie ogólnie słabo (na czarnym tle, od lewej na ekranie, czasami nie działają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam, tu sie podepne, co by nie zakładać nowego wątku.

Moj Topek mi padł i szukam nowego dekodera pod C+.

Minimalne wymagania to zlacze HDMI i ew. Lan. HDD by sie przydał, ew współpraca z pen drive via USB.

czy ma sens HDMI w momencie gdy nie mam zadnych kałów HD (jeszcze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...