Skocz do zawartości

Świat Według Ludwiczka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę temat o Świecie Według Ludwiczka,ponieważ chciałbym porozmawiać o tej kreskówce ,a nigdzie tutaj nie znalazłem takiego tematu. 

 

Serial Świat Według Ludwiczka jest amerykańskim serialem animowanym. Świat Według Ludwiczka ,to animacja , która opowiada o przygodach Ludwika Andersona, który jest ośmiolatkiem. Animacja ta została zrealizowana na podstawie opowiadań z życia amerykańskiego komika Louie Andersona . 

 

Jak byłem mały ,to lubiłem oglądać tą kreskówkę . To jest moja ulubiona kreskówka z czasów dzieciństwa. Ciekaw jestem,dlaczego ta świetna kreskówka nie jest obecnie emitowana w telewizji. Wiem,że parę lat temu,bo w 2014 była emitowana w TV Puls ,a więc to już trochę dawno było. Jakaś telewizja mogłaby wyemitować Świat Według Ludwiczka. Ciekawe,czy ta kreskówka powróci jeszcze kiedyś do telewizji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro istnieją płyty z tą kreskówką ,to chyba nie problem odzyskać wszystkie odcinki. Wiem z tego forum ,że jakiejś osobie powiązanej z TV Puls część odcinków udało się odzyskać. Kreskówka była dość popularna- można się też zwrócić do internautów, czy ktoś posiada jakieś nagrania- zapewne znajdą się takie osoby . Wtedy jeśli uda się pozyskać wszystkie odcinki z polskiej wersji można to przerobić na audio i ponownie zmontować z obrazem. Nawet domowymi programami można przerobić film na audio,więc pewnie żaden problem zrobić to profesjonalnie. Jeśli by już mieli wszystkie odcinki na nowo zmontowane ,to można to podnieść do rozdzielczości HD ,bo pewnie nie ma Świata Według Ludwiczka w wersji HD. Kto w ogóle ten Świat Według Ludwiczka wyprodukował- to Disney ? , czy Disney ,tylko przejął prawa do serialu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...