Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno od razu pojawić się w archiwum, tak robią wszystkie liczące się zagraniczne serwisy sportowe, to nie wynalazek VP. Szczerze powiedziawszy, nawet nie brałam pod uwagę, by śledzić zmagania naszych rodaków w Canal+, czy Polsacie, bo nigdy nie wiadomo, czy obejdzie się bez przykrych niespodzianek. Poza tym tenis bardzo fajnie ogląda się bez komentarza, tylko z odgłosami z kortu. Tak chyba nikt u nas nie udostępnia jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali na zgłoszenie, że muszę napisać do działu reklamacji xd. Medrkowali prawie trzy tygodnie nad tym. Ma ktoś do nich adres do tego działu reklamacji? Można to mailem załatwić?

Kurde narzekałem na Play, ale widzę że można dużo gorzej upaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aandin napisał(a):

W Polsce komentarz tenisa to moim zdaniem bełkot

nie zawsze, ale generalnie tak jest. Mój ojciec mówił, że brakuje mu głosu komentarza pana Bohdana Tomaszewskiego - miał on specyficzną barwę nie do podrobienia i mówił, że szkoda, że Piotr Fronczewski nie komentuje sportu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2023 o 12:05, k05 napisał(a):

ATP - podobno Polsat ostatni rok

WTA - do 2026r. włącznie 

 

16 godzin temu, aandin napisał(a):

Mam nadzieję,że tak będzie. Nie widzę jednak żadnego sensownego serwisu w Polsce,który by to ogarnął. Jedynie TVP ze swoim streamingiem.

 

14 godzin temu, Pawop napisał(a):

C+ mógłby kupić. Dobrze by to wyglądało: ATP i WTA tylko w C+
 

TVP raczej dałoby radę, ale z kolei C+ ma multiview, który, bardzo przydaje się przy nakładających się interesujących meczach. Także chyba lepiej, aby całość była w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że C+ ma multiview jak pokazują tylko jeden mecz w tym samym czasie, a czasami dwa. Pewniakiem pokazującym wszystko jak leci jest Eurosport Extra. Mają prawa do ATP w innych krajach, wiec może u nas też powalczą.

https://www.atptour.com/en/tournaments/tv-schedule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Co z tego, że C+ ma multiview jak pokazują tylko jeden mecz w tym samym czasie

A 2 ostatnie kolejki ekstraklasy to co?

Albo ostatnia kolejka fazy zasadniczej w lidze żużlowej. Wtedy multiview jak najbardziej się przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma już WTA więc dobrze, aby ATP było w jednym serwisie, w ramach jednej opłaty.  A jak weźmie ktoś inny znowu dodatkowe koszty, aplikacja i przełączanie się. Jeśli pokazują góra dwa mecze, to dobry multiview i na 2 ekrany. Choć powinni więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z multiview to akurat mało ludzi skorzysta. Jak działa na TV z Androidem nie wiem, ale na boxach z Androidem za 300 zł działa źle. Na Tizenie brak multiview, a czy jest na webOS to nie wiem. Co do opłaty to połowiczna zgoda, bo Eurosport ma 3 z 4 turniejów Wielkiego Szlema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nvidia Shield też 4 ekrany w Full HD idą płynnie. Bardziej mi chodzi o to, że multiview C+ w ogóle ma więc przynajmniej teoretycznie da się skorzystać. Że nie na wszystkim, to już inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ostatnio się zmieniło. Teraz sprawdziłem na Chromecast. Jak włączę 2, to tak na oko jest jakieś 35 kl./s. Jak włączę 3, to jest 30. Jak włączę 4, to jest 25. Trochę się poprawiło, bo kiedyś był w ogóle problem z uruchomieniem 3 lub 4 jednocześnie i działały tylko 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

TVP powinna ograniczyć prawa sportowe, do niezbędnego minimum

A właśnie wręcz odwrotnie powinni kupować jak najwięcej, żeby można było sobie oglądać w aplikacji bezproblemowo na terenie kraju. Bez potrzeby płacenia extra za coś co w innych krajach jest standardem dostępnym bez płacenia. U nas się przyjęło że za wszystko trzeba super płacić i dla wielu to jest szok że jednak nie trzeba :)  Skowyt się już zaczął jak przejęli prawa do PP oraz 1 i 2 ligi piłki nożnej. To co jest normalne dla nas jest nienormalne (tak jesteśmy wytresowani przez koncerny)   

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zuzia napisał(a):

C+ ma już WTA więc dobrze, aby ATP było w jednym serwisie, w ramach jednej opłaty.  A jak weźmie ktoś inny znowu dodatkowe koszty, aplikacja i przełączanie się. Jeśli pokazują góra dwa mecze, to dobry multiview i na 2 ekrany. Choć powinni więcej. 

Niby tak, ale musieli by rozbudować streaming do poziomu takiego jak w Viaplay plus porządna biblioteczka z meczami i skrótami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jednak ostatnio się zmieniło. Teraz sprawdziłem na Chromecast. Jak włączę 2, to tak na oko jest jakieś 35 kl./s. Jak włączę 3, to jest 30. Jak włączę 4, to jest 25. Trochę się poprawiło, bo kiedyś był w ogóle problem z uruchomieniem 3 lub 4 jednocześnie i działały tylko 2.

Ja kiedyś próbowałem obejrzeć dwa mecze piłkarskie jednocześnie. Jeden na kompie, drugi na tv. Efekt taki, że nie wiedziałem co się dzieje w obu. To nie dla mnie. Wole obejrzeć jeden, a pozniej drugi w ramach backward epg lub coś w tym stylu.

 

Co do działania apki C+ Online, to mniej więcej od wersji 5.13 stała się zauważalnie lżejsza, więc możliwe że dlatego więcej transmisji działa jednocześnie. A przykładowo wersje od 5.6.0 do tak powiedzmy 5.8.0 to był prawdziwy dramat. Muliły okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Jeśli pokazują góra dwa mecze, to dobry multiview i na 2 ekrany. Choć powinni więcej. 

Teraz transmitowane są 2 mecze jednocześnie na streamach dodatkowych bez reklam.

2 godziny temu, aandin napisał(a):

Niby tak, ale musieli by rozbudować streaming do poziomu takiego jak w Viaplay plus porządna biblioteczka z meczami i skrótami.

Niech oni chociaż pokażą połowę meczów na WTA 1000, tym mniejszym od 1/32 jak ten co teraz się odbywa, to będzie już coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...