Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za swoje obiekcje dotyczące kanału WeedingTV. Niech sobie tam będzie na satelicie FTA może kiedyś jakaś fajna sąsiadka przyjdzie popatrzeć na niego :)

 

Za zagranie Polsatu w stosunku do abonentów pakietu MINI i to jak by nie było w pierwszy dzień Wakacji można było by nawiązując do trwających MŚ dać spokojnie żółta kartkę zolta.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale jakie zagranie? Mieli awarię to ją naprawili i tyle. Jakbyś ponosił straty też byś chciał usunąć tego przyczynę, a już nieważne czy to pierwszy dzień wakacji czy ostatni. Dla nich im prędzej tym lepiej.

Co innego, gdyby Ci zakodowali kanał, który jest w ofercie pakietu Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie sądzę, to pewnie od tych co się chcieli spytać ich ile potrwa to okienko Polsatu Play. Jeżeli oni by sprawdzali te posty w tym dziale, to by też zakodowali ten Wedding TV, bo o nim też jest mowa w niektórych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem taką ulotkę z informacją o dostępności programu Blue Hustler za prawie 10 zł, dzisiaj przeglądałem porównanie pakietów CP i widzę że posiadacze pakietu MINI I MiniMaxa nie mają tej opcji, w innym miejscu znów piszą że Blue Hustler jest dostępny dla wszystkich pakietów, więc jak to jest tak naprawdę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co! To prawda na stronie panuje chaos jak zresztą w całym CP.

 

A jeszcze nawiązując do dodatkowych pakietów to dominuje wyłącznie erotyka co jest jak dla mnie bezsensowne. Zrobienie dodatkowych pakietów z kanałami dostępnymi w Familijnym myślę była by tu dobrym rozwiązaniem i mogło by wypełnić 2 zadania.

Pierwsze to dodatkowe środki od posiadaczy MINI lub MINImax po drugie to zachęcenie posiadaczy wcześniej wymienionych pakietów do przejścia na pakiet Familijny. CP za jednym razem miał by dodatkowe pieniądze i promocje pakietu Familijnego.

 

Mogło by to tak wyglądać:

+MINIsport (Eurosport, Polsat Sport Extra) 9,99zł/miesiąc

+MINIbajka (Disney Channel, BBC CBeebies) 9,99zł/miesiąc

+MINIdokument (Discovery Channel, Animal Planet) 9,99zł/miesiąc

+MINIserial (Comedy Central, AXN) 9,99zł/miesiąc

itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje posiadacz Mini nie ma alternatywy na wzbogacenie pakietu, chyba ze zadeklaruje wejście na wyższy poziom. Pomysł z Blue Hustlerem, z którego można korzystać bez podpisywania umowy ( płacisz - oglądasz, nie płacisz - usługa wygasa, bo chyba tak to funkcjonuje), można by zastosować do "paczek" z dodatkowymi kanałami tematycznymi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie MINI do wyboru jest obecnie:

+ Pakiet Hustler 9,99 zł

+ Pakiet Rozrywka 20,00 zł

+ Pakiet XXX Xtreme 20,00 zł

no i oczywiście:

+ VOD 20.00 zł

 

Zadzwoniłem do CP pani na słuchawce poinformowała mnie ze dodatkowe pakiety są dostępne dopiero od Familijnego a tutaj mamy możliwość płatności elektronicznej już od Mini co jest grane ?? Czy ta firma możne mieć aż taki bałagan... szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie procują na tej infolinii to czasami :censored: szkoda słów! Jak można nie wiedzieć na 100% co klientowi można zaproponować do jego pakietu... To kto ma to wiedzieć jak nie osoba po drugiej stronie słuchawki??

Dzwoniłem tam już kilka razy w związku ze zmianą umowy i też spotkałem się z ciemnotą osób tam pracujących! Może oni zatrudniają tam osoby z łapanki ulicznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ciemnota człowieku, oni mają tak powiedziane, tutaj trzeba winić samo szkolenie pracowników. Raczej im gorszą ofertę dadzą, a klient ją zaakceptuje to tym większy zysk dla firmy, dlatego zapierają się rękami i nogami by nie dać lepszej oferty. To nie Cyfra+, że można jeszcze wynegocjować jeszcze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pracowałem na infolinii CP?

Większość konsultantów nie potrafi nic, wiedza zerowa, ale i tak żeby pracować należy na koniec każdej rozmowy wymówić magiczną formułkę : "zachęcam do skorzystania z usługi VOD, multioferty, oraz zmiany na opcję Premium" i za to masz punkty, niezależnie jakich [beep]ół nagadasz, jak tego nie będziesz mówił, to choćbyś wiedział wszystko i nigdy się nie mylił to i tak Cię zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Punktach nam to samo każą mówić:) ale kto mówi ten mówi... Infolinia CP to dno, dzisiaj walczyłem o klienta bo wymienił dekoder na HD a oni [beep]e kazali mu płacić za jeden miesiąc podwójny abonament, dwoch [beep]ow na info tak twierdzilo, aż w końcu okazało się że jedak jest inaczej. Masakra jakby zwykły człowiek zadzwonił to mu kazali zapłacić i basta. Dziadostwo Libicki z Solorzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej im gorszą ofertę dadzą, a klient ją zaakceptuje to tym większy zysk dla firmy, dlatego zapierają się rękami i nogami by nie dać lepszej oferty.

 

Chyba my rozmawiamy całkowicie o innych sprawach. Ja mówię o opcjach dodatkowych do najniższych pakietów (MINI MINImax) czyli VOD, Blue Huster, XXX itp. W tym przypadku chyba w ich interesie jest aby poinformować i ba zachęcić klienta na dodatkowe opcje, dobrze mówię??

 

Co do chwytów marketingowych jakie są dostępne na rynku i metodach ich wykorzystywania nie musisz mi wypisywać bo na studiach dość się tego nasłuchałem. Fakt faktem "sprzedaj drogo, tanią rzecz" to zasada nie tylko na rynku platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz normalną sprawą jest, aby zachęcić abonenta posiadającego niższy pakiet do dokupienia dodatkowych opcji. W CP jest dziwna polityka pod tym względem.

Ja osobiście poczułem sie skołowany, i coraz mniej podoba mi się to zamieszanie jakie panuje w tym wielokrotnie nagradzanej platformie cyfrowej. Co innego na panelu abonenta, co innego w infolinii, a punkty autoryzowane nie są pewne. Paranoja :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...