Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich osob majacych problem z odnalezieniem programow TVP z tr.10.862 Astry polecam zmiane LOF konwentera -DOLNE PASMO,na 9.760.U mnie po tej zmianie programy chodza bez problemu i wlaczaja sie bardzo szybko.Wczesniej musialemczekac ok.3 sekund zanim pojawil sie obraz .

Tak z ciekawości. Jak Ty to ustawiłeś ? :shock: Dostępne są następujące wartości: 0, 5150, 9750, 10000 ... ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HD, szczególnie Eurosport HD przełączają się szybciej. Paczka TVP działa i to bez zarzutu :D Strzał w dziesiątkę z tym dolnym oscylatorem :smile: Polecam sobie ustawić...

 

Edycja: ... albo i nie. Na niektórych kanałach z Astry skacze pasek sygnału. Ale fakt. Kanały HD z HB przełączają się szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów.

Z uwagi na fakt, żem całkiem nowy i niedoświadczony w pisaniu na publicznym bądź co bądź FORUM z góry

Waćpaństwa upraszam o wybaczenie twierdzenia teoryji niestosownej.

Ale do konkretów.

Jestem szczęśliwym :?::!: posiadaczem tunera HD CP. Dzięki :brawo: Szanownemu gremium, po lekturze

foruma udało mnie się bez większych problemów zainstalować zeza na Aterkę i odbieram sobie paczkę TP w pełnej krasie.

Pani z POLSATU nagabuje mnie propozycjami na wszelakie sposoby cobym zechciał pozostać przy pakiecie (familijnym)

kusząc mnie wymianą tunera na HD (który to przecie już posiadam na własność) czy też darmowym odbiorem wyższego pakietu

przez 6 m-cy bylebym tylko podpisał :read: cyrograf na 24 m-ce. Jakby nie spoglądać na ten fakt, nie jest to oferta

zbytnio atrakcyjna (przynajmniej dla mnie). Nurtuje mnie jednakowoż jedna rozterka. Czy po upływie okresu umowy

tak całkiem przypadkowo, bez niczyjej złej woli nie zaczną się problemy z odbiorem konkurencyjnej bądź co bądź

oferty programowej TVP mimo, że jest ona FTA. Szczęśliw będę niezmiernie jak by któryś z Szanownych forumowiczów

mógł rozwiać te wątpliwości, bo jakoś nie bardzo mam wiarę w tej kwestyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o pomoc!

mam zestaw HD Polsatu, antena 80 + DSB-370G. Zachęcona postami tu na forum kupiłem Monoblock InvertoBlack (przeznaczony do anteny 80cm).

http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=27&id=1348. Lewy konwerter (patrząc od strony czasy anteny) zamontowałem w uchwycie gdzie był standardowy konwerter pojedyńczy GI. Po ustawieniu .. instalacja-->Ustawienia LNB--> Hotbird jako DISeqC A, oraz Astra 1 jako DiSeqC B, tuner znalazł mi wszystkie standardowe kanały CP tak jak miałem do tej pory. Niestety po wejsciu w skanowanie transponderów i wyborze Astra 1 sygnału mam 0%. Sygnał z Hotbirda mam na około 80%. Nie pomogło krecenie monoblockiem w uchwycie by zmienić ustawienie konwertera od astry. proszę o pomoc co jeszcze powinienm ustawic by ten sygnał astry złapać?

 

Z góry dziekuję za pomoc

 

Pozdr Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem DOKŁADNIE to samo (kupiłem ten sam monoblock) co Ty i bez problemu odpaliłem platformę TVP.

 

Więc albo masz jednak niedokładnie ustawioną antenę, albo masz wybrany zły transponder.

 

Dajesz instalacja-Astra1- nowy transponder i wpisujesz sztywne dane- transponder 10862, polaryzacja zostaje jak była i przestawiasz modulację na DVBS2. U mnie zadziałało bez najmniejszego problemu i bez żadnego ruchu anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sceptyk - zależnie od modelu, serii, na jednym będzie działać bez karty, na innym nie.

 

Po zakończeniu umowy będziesz miał nadal dostęp do wszystkich kanałów FTA (o ile oczywiście wszelkie kwestie biurokratyczne i finansowe będą uregulowane). Po zakończeniu umowy karta również zostaje u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ku mojej wielkiej radości udało mi się złapać kanały tvp z transpondera 10.862 :brawo:

przy zmianie uchwytu konwertera ( pękł przez moją zabawę w jego obkręcanie ) okazało się, że mam zardzewiałą końcówkę kabla antenowego, odciąłem końcówkę, podłączyłem i znalazłem sygnał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy to prawda, że H370H mogą odbierać

kanały FTA bez karty CP w paszczy? Gdzieś to chyba pisało w necie, ale nie mogę znaleźć. Mój ma

program w wersji 1.6 (sprzęt z listopada 2007) i bez karty jest martwy.

Wejdź w menu: Ustawienia Systemowe > Informacje Systemowe. Jeśli Twoja wersja loader'a to 1.8, to możesz odbierać kanały FTA bez karty. Jeśli 1.6, to niestety nie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb1976

 

Ja mam niestety 1.6 i zagwozdkę co będzie jak padnie karta.

 

Bo oświadczyłem CP, że nie przechodzę na umowę na czas nieokreślony...

Bo nie wierzę w możliwość wymiany karty na sprawną po zakończeniu umowy...

Bo a nuż po 15 grudnia przydałaby się kieszeń na kartę TVP na kanały aktywowane po jednorazowej opłacie...

 

Bo żem jest zrzęda jakich mało :lol2: ...

 

A nie ma przypadkiem możliwości jakiegoś upgradu co by temu zaradzić?

Pytanie tylko czy warto......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest sedno sprawy. Dwa lata wstecz zainwestowałem w tuner na własność, bo chciałem

mieć w miarę dobry sprzęt na zaś. Jak zwykle nie dopatrzyłem się malutkiego "ale".

Ech...

Z drugiej strony nie jest tak źle. Są dobrzy ludzie piszący na forach i dzięki temu mam odbiór

podstawowych kanałów TV w całkiem niezłej jakości.

A Tobie pitter dzięki za pozbawienie złudzeń - WIEM JUŻ NA CZYM STOJĘ albo przynajmniej

tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dwa lata wstecz zainwestowałem w tuner na własność, bo chciałem

mieć w miarę dobry sprzęt na zaś. Jak zwykle nie dopatrzyłem się malutkiego "ale".

Ech... ...

No i masz, ale do odbioru platformy Cyfrowy Polsat i niekodowanych kanałów. To chyba logiczne ! Nie wiem czego oczekiwałeś. Za pomocą tego dekodera nie ma szans na odbiór platformy TVP, N czy Cyfry i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślał ja, co wystarczy zmienić kartę i będzie inny pakiet.

Tera to ja już cały mądry, ale trochę późno...

Nie ma czego żałować, ceny pójdą pewnie w dół to się coś dokupi albo wymieni.

A może konkurencja coś tam wymusi i POLSAT da możliwość wyboru pojedynczych kanałów.

Grunt to się nie przejmować, w ciasnych butach nie chodzić, mieć co zjeść, gdzie spać....

I z teściową nie mieszkać :lol2::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o pomoc

Męczę się nad złapaniem paczki TVP HD 10861 H 22000 DVB -2S. Robiłem różne kombinacje na wskazanych parametrach transpondera brak sygnału.

W zestawie sprzętowym mam monoblockera White Tech Universal IDLP -40MONO. Co robię źle w ustawieniach tunera? wersja oprogramowania 1.8. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...