Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak widać są kody i olewki niema z żadnej strony. :D

Oczywiście nikogo nie bronię. To poprostu wymiana poglądów.

A co do LG to jest to samo co z samsungiem. Są podane kody ale również nie działają.

 

:arrow: Paranoja. Toż to nówki sprzęty a nic się nie pokrywają.

 

:idea: W instrukcji mojego pilota LG 37LG3000 podany kod to 123 dla Samsungów HD STB.

Może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, poprzez e-mail, sprawę wyjaśniłem bardzo szybko.

W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie

dziękujemy za kontakt.

W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

 

Pilot do dekodera DSB-H370G nie ma możliwości zaprogramowania obsługi

telewizora marki LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HA :brawo:

 

8) Poważna firma, a wciągu paru dni daje nam rozbieżne odpowiedzi poprzez email (mój kawałek odpowiedzi również zamieściłem powyżej) jak i również zaprzeczają wydanej przez siebie instrukcji. To chyba nie jest normalne.

 

:read: Instrukcja DSB-H370G zapraszam na stronę nr: PL-34 (18/22 w PDF) Goldstar(LG).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać są kody i olewki niema z żadnej strony. :D

Oczywiście nikogo nie bronię. To poprostu wymiana poglądów.

A co do LG to jest to samo co z samsungiem. Są podane kody ale również nie działają.

 

:arrow: Paranoja. Toż to nówki sprzęty a nic się nie pokrywają.

 

:idea: W instrukcji mojego pilota LG 37LG3000 podany kod to 123 dla Samsungów HD STB.

Może się komuś przyda.

 

Kolego ja też mam telewizor LG te kody co są w instrukcji nie działają u mnie działa na 049 u ciebie może też zadziała daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:? No niestety ten kod 049 nie działa ani na pilocie od TV LG ani na tunerze Samsung DSB-H370H.

No chyba że źle coś robię z ustawieniem kodu na tunerze ???

Bo na TV wiem że wprowadzam kod bo lampka miga i w instrukcji jest dokładnie opisane jak to robić a na pilocie tunera nic takiego niema.

 

:idea:Na tunerze: Trzymam przycisk select-TV i jednocześnie wyciskam kod.

 

Ale raczej dobrze robię bo ten kod 049 zadziałał mi na TV Daewoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz dlaczego ustawiasz kod na tunerze ? Masz ustawić kod na pilocie od tunera i nim sterować TV. Ja tak steruje pilotem od samsunga TV Sharp i nie mam z tym problemów. jedynie co mnie wkurza to że ten pilot nie pamięta kodów więc po wymianie baterii wklepuje kod jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:/ Przepraszam. Wkradł się mały błąd z mojej winy: na pilocie tunera.

 

Ustawiam kod na pilocie od tunera.

 

Poprawiam swoje zdanie:

:? No niestety ten kod 049 nie działa ani na pilocie od TV LG ani na pilocie tunera Samsung DSB-H370H.

 

Próbowałem każdy kod podany w instrukcji od Goldstar(LG), oczywście zakończony niepowodzeniem. TV wcale nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot od TV LG nie ma tu nic do tego, to na pilocie od tunera Samsung masz ustawić kod i nim sterować TV LG. Jeśli znalazłbyś prawidłowy kod TV LG powinien automatycznie się wyłączyć ( rozumiem że ustawiasz kod przy włączonym TV LG i pilot jest skierowany w kierunku telewizora), jeżeli po wpisaniu kodu nic się nie dzieje to znaczy że jest to nieodpowiedni kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:> Oj , akurat dobrze programuje (chciażby wcześniej napisałem że kod 049 zadziałał mi z telewizorem starszej marki Daewoo) i wiem że trzeba skierować pilota w kierunku TV :D

A pilot od LG też ma znaczenie ponieważ posiada obsługę urządzeń STB lecz ani kody z pilota LG ani z tunera Samsung nie działają.

 

:idea: Proszę o przeczytanie moich kilku postów do tyłu.

Jasno i wyraźnie staram się opisać co zrobiłem.

Ale książkowe kody obu urządzeń nie działają.

a sprawdzenie w każdym z pilotów po 999 x 2 to udręka :(

 

:arrow: Może ktoś znalazł jakiś inny kod od innej marki który podpasował do tych modeli 37LG3000 - DSB-H370G :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:( Niestety, żaden z podanych kodów nie działa na żadnym z pilotów.

O kodzie 123 już wcześniej pisałem. Również nie działa.

 

:idea: Model pilota do Samsung DSB-H370G: 00298A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawdziłem. Bez rezultatu. :(

 

8) Serdecznie dziękuję.

 

:shock: Proszę również o podrzucanie pomysłów lub już może gotowe rozwiązanie.

 

Jeśli sam to rozwiąże to również podzielę się tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pmóżcie!

 

Od kilku godzin jestem "szczesliwym" posiadaczem pakietu fam. i relax mix- wziąłem dekoder Samsung H370 (nie mam telewizora HD, ale tam gdzie kupowalem nie bylo juz Samsunga SD, a Echozłoma nie chcialem).

Do rzeczy- tak jak mowil Pan w sklepie, podpiałem dekoder i wlaczylem na kanal 21. Po ok. 30 minutach włączył się odbiór, sprawdzalem i wszystkie kanaly chodza tzn jest OBRAZ ale NIE MA DZWIEKU!!!

 

Dzownilem do sklepu gdzie go kupowalem i nie wiedza co jest grane, podpinalem kable audio pod tv, pod dvd i NIC- CISZA!!!

 

Ludzie pomóżcie- macie jakiś pomysł co to może być, bo chyba nie wada NOWEGO dekodera :(

 

Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mirko!

Nie nie mam glosy na stacjach radiowych, sprawdzalem. Sygnal mam nawet bardzo dobry- tak na oko ok. 80%

Wchodzilem w ustawienia systemowe cos tam zmienialem i tez nic :(

 

Robilem tak jak mowil tez Tomek 1976- dalem na wylacz i dalej nie ma glosu :shock:

Panowie, teraz juz nawet odlączylem kable audio, ale ztreszta chyba przez kabel scart idzie i obraz i dzwiek tak? Wiec kable audio moge ew. podpiac do dvd? Co juz uczynilem i dalej glosu nie bylo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOmek 1976- przełaczalem kanalami mute i audio i nic.

Co masz na mysli mowiac ze vtv moze byc uszkodzony?

Dodam ze mam SAMSUNG 29, kineskopowy. Kabel Scart podlaczony jest ok- bo mam b. dobry obraz :(

 

Panowie co możecie zaporponowac- zrobic mu "restarta" do ustawien fabrycznych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem przez inny kabel scart- dostarczony wraz z dekoderem- niestety to samo- brak dziweku :crazy:

W Tv mam tylko wejsce AV, RGB i z boku video i S-video (ale tym to raczej tego dekodera nie podepne)

 

Zrobie mu za chwile restart i zobaczymy- jak nie ruszy w pon. od razu do serwisu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...