Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

frostbite spróbuj jeszcze raz przeszukać Google :google: lub wysłać maila z zapytaniem do obu producentów sprzętu.

 

i kolejne pytanko związane z oglądaniem fta... czy nawet jeśli karta byłaby wymagana w tunerze do oglądania fta to czy musi być opłacona czy nieaktywna karta też da możliwość oglądania fta??

Co znaczy nieaktywna ? To co znaczy, czy miałeś na myśli skończoną umowę ? Jeśli to ostatnie, to możesz oglądać kanały FTA bez żadnego płacenia, pod warunkiem, że na karcie nie ma żadnych zaległości finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot ze znalezieniem transpordera na Astrze 11 362 MHz , u mnie wyszukuje tylko 11 317 MHz i 11 479 MHz

czyli ,, 11 362 MHz ,, jest pomiędzy nimi , a ja nie mogę dojść jak go ustawić.

Na tym transporderze jest Arte HD i nie mam możliwości go wyszukać. Mam natomiast z Astry 2 przepisze dokładnie parametry ~~ Astra 2 -- 10 743 MHz, 2200 Ks/s, auto, Pozioma.~~ i tam mi wyszukuje :

1.Eins Extra

2.Eins Festival

3.Arte

4.Phoenix

Wiem , że z monoblocku nie mogę odbierać Astry 2 , ale tak mi pokazuje tuner. I teraz mam pytanie , czy to ARTE HD to jest to samo co z transpordera 11 362 MHz.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu, Instalacja (PIN 0000), Skanowanie Transponderów. Wybierasz Astra 1, Użyj TR ustawiasz na "Nowy", częstotliwość wpisujesz 11362. Następnie cztery pola niżej masz Modulation nastawioną na DVB, przestawiasz na DVB-S2 i masz. Naciskasz "OK" i wyszukuje Ci kanały z tego transpondera. Kanały te, będą dodane do listy "ULUBIONE: Wszystkie" na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy nieaktywna ? To co znaczy, czy miałeś na myśli skończoną umowę ? Jeśli to ostatnie, to możesz oglądać kanały FTA bez żadnego płacenia, pod warunkiem, że na karcie nie ma żadnych zaległości finansowych.

 

tzn chodzi mi o taki scenariusz, ze kupuje ten tuner z karta na miesiac free, nie kupuje nic i nic nie podpisuje i teraz czy bedzie to dzialalo bez karty czy tylko z karta;) chyba ze wystarczy sama aktywacja karty i po tym miesiacu znikna mi kanaly polsatu ale fta zostana na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz mirko1801. Czasem wystarczy trochę poczytać instrukcję obsługi, czasem poeksperymentować, ale najlepsze jest Forum :smile:

 

LuHash FTA zostanie. Czasem może zostać więcej. Wcześniejsza sytuacja z MTV i VH1. Mi ostatnio na tunerze FTA, jak go podłączyłem, to działały Polsat, Polsat 2, TV4, Polsat Play i Cafe, z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja - powiem Ci co masz zrobić - jak to zadziała to sam sobie taki kupię ;]

 

Kwestia dekodera - są 2 opcje:

1) dekoder posprzedażowy - od APSów które nie rozliczyły się ze sprzedaży dekoderów w opcji 'Euro 2008' do 4 listopada 2008r. - teraz sprzedają taniej bo CP nie zabierze sprzętu od nich i nie wiadomo czy nie posiadają statusu ZABLOKOWANY :( - NIE JESTEM PEWNY tego co napisałem (statusu), ale to jest jedna z możliwości.

2) dekodery dodawane do zestawów telewizyjnych za dodatkową opłatą - krótko mówiąc - pozostałości.

 

Jak aktywować:

- infolinia - 0801080808 - wybrać odpowiedni numer -------> wklepać z klawiatury numer karty i czekać na aktywację pakietu mając włączony dekoder na kanale 21 'Dla Abonentów'

- kolejna opcja - pogadać z kilkoma konsultantami - zobaczyć co powiedzą

 

Jak zauważyliście nie jest to pełnoprawny APS - tak poważnie to takiego dekodera nie ma na stanie w żadnym magazynie, czy też w bazie danych - stąd trudności z aktywacją.

 

Daj znać czy udało się aktywować. W razie problemów we wtorek zadzwonię na naszą infolinię i popytam kompetentne osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej infolinii którą podałeś(0801080808) to można tylko pogadać z konsultantami więc nie wiem gdzie mam co wklepywać :/

Ale na 0801080508 zadzwoniłem, wybrałem 1, wpisałem numer karty powiedziano mi że aktywacja zakończyła się pomyślnie i żebym poczekał.

Wątpię żeby to coś dało. Postaram się skontaktować z innymi osobami które na allegro kupiły ten dekoder od tej samej firmy i popytać się czy też maiły problemy.

Czy jeżeli nie będzie dało się w żaden sposób aktywować mogę domagać się zwrotu pieniędzy od sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...