Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pilot od dekodera HD nie będzie w niczym przeszkadzał, nawet jak masz telewizor Samsung. Ja pilotem tym steruję telewizorem Sony. Na pilocie masz przyciski TV i STB służące do sterowania telewizorem, bądź dekoderem. Trzeba włączyć przycisk STB i pilot nie będzie sterował telewizorem (oprócz przycisku TV STANDBY/ON)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot od dekodera HD nie będzie w niczym przeszkadzał, nawet jak masz telewizor Samsung. Ja pilotem tym steruję telewizorem Sony. Na pilocie masz przyciski TV i STB służące do sterowania telewizorem, bądź dekoderem. Trzeba włączyć przycisk STB i pilot nie będzie sterował telewizorem (oprócz przycisku TV STANDBY/ON)

Ooo, a ja myślałem o tv Samsung... W zależności od modelu tv mogą się zakłócać, ale niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację po naciśnięciu STB pilot obsługuje tylko dekoder. Źle jest jednak że zaraz po włączeniu dekodera pilot ustawia sie na telewizor. I trzeba wciskać STB. ALE OGÓLNIE TO NAJLEPSZY DEKODER JAKIM DYSPONUJE POLSAT I WARTO GO MIEĆ . A co do jakości HD To niczym polsat nie ustaje reszcie jeśli chodzi o jakość HD . N wcale nie ma lepszej jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym znanym portalu aukcyjnym obecnie można dostać ten tuner za 170 zł z miesiącem pakietu Relax Mix. Potem można podpisać umowę, albo płacić jako pre-paid. To ile ten tuner jest faktycznie wart? Coś mi się wydaje, że kroi się jakaś promocja z tymi tunerami, bo w zeszłym tygodniu było jeszcze 50 zł drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wart jest tyle, za ile sa się go sprzedać ;)

a tak na poważnie - mam wrażenie, że mamy do czynienia z rzutem dekoderów, które trafiły prepaidowo na rynek przy okazji Euro2008 - opłata prepaidowa się skończyła i spora część ludzi rezygnuje / sprzedaje sprzęt / przechodzi do N-ki skorzystać z promocji za 38pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym znanym portalu aukcyjnym obecnie można dostać ten tuner za 170 zł z miesiącem pakietu Relax Mix. Potem można podpisać umowę, albo płacić jako pre-paid. To ile ten tuner jest faktycznie wart? Coś mi się wydaje, że kroi się jakaś promocja z tymi tunerami, bo w zeszłym tygodniu było jeszcze 50 zł drożej.

Teraz ten dekoder można kupić za sto trzydzieści złotych.

Ciekawe! Czy już ktoś ma w tym jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię i mi koleś powiedział że nie ma czegoś takiego jak pre-paid tylko mogę podpisać umowę już zgłupiałem teraz:) na aukcjach są już te dekodery za 119zł. To jak się wpłaca kasę bez umowy jakieś do każdego tunera dołączone jest konto jak w TNK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...