Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj wieczorem ze zdziwieniem zauważyłem, że nie świeci mi żaden kanał, nawet FTA. Na każdym kanale jest komunikat "szukam sygnału" i zero obrazu. To samo przy wyszukiwaniu stacji i skanowaniu transponderów. Domyślam się, że może talerz mi się nieco przesunął, bo wszystko inne na pozór wygląda ok., ale zeby to stwierdzić muszę gramolić się na dach. Podpowiedzcie proszę, czy może być jakaś inna przyczyna takiego stanu rzeczy ? Dodam, że jestem użytkownikiem pre-paida, ale to chyba nie ma wiele do rzeczy, skoro nie świeci mi żaden kanał?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś sprawdzał, jak ze sterowaniem DiSEqC 4/1 w tym najnowszym oprogramowaniu. Poprzednie wersje firmware nie obsługiwały LNB3 i LNB4, pomimo ustawienia w dekoderze wszystkich parametrów i testów z wieloma DiSEqC 4/1. Chodzi o sterowanie czterema konwerterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, jak się ociepli to jeszcze spróbuje :D

 

Dekoder już nie występuje już w ofercie CP. Jest jednym z najlepszych na rynku. Bardzo szybki, można tworzyć do 8 list ulubionych, kanały ustawiamy sobie dowolnie z tym, że na 21 pozycji wstawia na sztywno kanał info Polsatu (po grudniowej aktualizacji) Tym dekoderem można wszystko jak zwykłym dobrym tunerem FTA. Wszystkie satelity, skanowanie sieci, transpondera. Bardzo dobry dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dekoder płatnych telewizji jaki miałem.

U mnie działał bezawaryjnie.

Miałem go jakiś czas i powiem że jedyną wadą tego sprzętu był fakt zbyt mocnego nagrzewania się ,szczególnie w gorących miesiącach letnich.

Moja wersja była z wyłącznikiem z sieci z tyłu obudowy.

Wczoraj widziałem jeden egzemplarz w APSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na infolinii przed chwilą powiedzieli mi, że jest jeszcze oferowany więc pewnie by go gdzieś dorwał, ale lipa trochę, że kanałów nie można ustalać po swojemu ;/

 

Źle przeczytałeś, w nim można ustawiać po swojemu, to jedyny dekoder HD w polsacie z taką możliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...