Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to trzeba to zglosic do CP i wylaczą , wszyscy narzekaja na dla abonentow na 21 pozycji mi tez sie to nie podoba. ale zrobili tak bo kazdy konsultant przy wznawianiu sygnału mowi prosze wlaczyc na kanal 21 i czekac na wznowienie sygnalu. i czesc ludzi wlaczala na 21 kanal a nie bylo tam dla abonentow i sygnal sie nie wznawial , z tego co pamietam to kiedys przez travel tez wznawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

posiadam w/w dekoder oraz telewizor LG model 37lg5000.

Zarówno dekoder, jak i telewizor posiada pilota, który może obsłużyć oba urządzenia, jednak kody podane w instrukcji nie działają.

Ten problem był już wcześniej, ale z tego co widziałem nie został rozwiązany, więc przypominam:) Może ktoś jednak coś wie.

Przekopałem wszystko i nie znalazłem niestety odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot dekodera H370G obsługuje wyłącznie telewizory Samsung w podstawowym zakresie.Natomiast po ostatniej aktualizacji można obsługiwać dekoder również pilotem dostarczanym z dekoderami CPT. Opisywany problem nie jest wadą , podobnie z pilota LG nie można obsługiwać sprzętu SONY i wiele innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nie zrozumiała dla mnie rzecz w obecnym oprogramowaniu.w epg możemy zaznaczyć tylko jeden program w pewnym okresie czasu np: jeśli program trwa od 11 do 11:25 to nie da się zaznaczyć kolejnego programu który powiedzmy zaczyna się o 11:25 wyskakuje komunikat błąd timera. Na Discovery sd po wczytaniu jest cichszy dźwięk,a za 2-3 sekundy się podgłasza,bynajmniej przy podłączeniu po scart (cvbs)i na tv kineskopowym.

Podczas wczorajszej transmisji z mistrzostw w siatkówce, na Polsacie Hd, występowały co pewien czas białe cieniutkie linie okazujące się na 2 sekundy.podłączenie po hdmi,czy ktoś również to dostrzegł?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Panasoniku też kicha :/ działa przez Euro działa przez Componenta a HDMI czarny ekran, to samo co na Philipsach

Mam ten sam problem ale z kolei na tv Samsung 42C91H , zainwestowałem w nowy kabel i nic ...dzisiaj miałem zamiar przelutować nowe gniazdo HDMI ale to chyba zły pomysł. Może w końcu znajdzie się rozwiazanie ...zaraz dzwonię do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Panasoniku też kicha :/ działa przez Euro działa przez Componenta a HDMI czarny ekran, to samo co na Philipsach

Mam ten sam problem ale z kolei na tv Samsung 42C91H , zainwestowałem w nowy kabel i nic ...dzisiaj miałem zamiar przelutować nowe gniazdo HDMI ale to chyba zły pomysł. Może w końcu znajdzie się rozwiazanie ...zaraz dzwonię do CP.

Może wymień dekoder na inną sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dniu testów jestem zadowolony z nowego softu. Dla Abonentów na 21 zupełnie mi nie przeszkania i panika z tego powodu jest zupełnie niepotrzebna. Mam plazmę Panasa 42S10 i nie ma żadnych problemów z żadnymi kanałami, rozdzielczością itp. Pilotem dekodera oczywiście obsługuję bez problemu telewizor tak jak wcześniej, tzn. w okrojonym zakresie (głośność i inne drobiazgi) - sprawdzony kod do plazm Panasa 099. EPG duża poprawa- działa szybciej i można w końcu przejrzeć znacznie odleglejsze programy. Telegazeta w końcu działa po HDMI, chociaż i tak z niej prawie nie korzystam (czasami tylko jakieś tabelki sportowe przejrzę). No i oczywiście poprawa w HD- szczególnie Eurosporty w końcu nie krzaczą. Ogólnie soft godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do orien:

jak juz wczesniej pisalem bylem w APS tam mieli tv samsung, ale nie wiem jaki model i obraz po hdmi z mojego dekodera na ich tv smigal. W innym wypadku dekoder bylby juz podmieniony.

do tolkien: sprawa wizyty w APS i przypadku twojefgo SAMSUNGA dowodzi,ze problem jest jednak bardzo powszechny - ja juz myslalem ze przynajmniej SAmsnung z samsnugiem sie dogaduja a tu nawet drogie IHDMI nie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tolkien: sprawa wizyty w APS i przypadku twojefgo SAMSUNGA dowodzi,ze problem jest jednak bardzo powszechny - ja juz myslalem ze przynajmniej SAmsnung z samsnugiem sie dogaduja a tu nawet drogie IHDMI nie pomoglo.

tzn. nie próbowałem z IHDMI, początkowo myslałem ze coś z kabelkiem sie stało i zakupiłem nowy HDMI( teraz mam 2 dobre :/ ) . Nie wiemy czy PC w nowym sofcie uruchomił protokół HDCP, a z tego co sie orientuję tylko wtedy mógłby pomóc właśnie IHDMI. Pewne jest jedno cos zgrzane jest w nowym sofcie mimo że większości działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDCP było uruchomione i wcześniej, teraz - rzekłbym - przeszło swego rodzaju certyfikację, czyli zostało przetestowane na urządzeniach certyfikujących Simplaya (http://www.simplaylabs.com). Fakt, kilka poprawek weszło. To prawdopodobnie właśnie kwestia dogadania się HDCP-urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym pisze mayiv to prawda.

u mnie na początku (dekoder mam prawie 2 lata) był ten sam problem - po podłączeniu do amplitunera poprzez hdmi trzeba było wyciągnąć wtyczkę z gniazdka następnego dnia.

na szczęście znalazłem w swoim ampie magiczną kombinację klawiszy która spowodowała pokazanie się komunikatu HDCP OFF i od tamtej pory (niezależnie od wersji softu zarówno dekodera jak i ampa) nie ma żadnego problemu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam samsunga dekoder i telewizji na karte techniSat cos tam,od mometu wgrania nowego oprogramowania nie działa mi ten własnie TechniSat,Mam antene z jednym konwerterem dekodery das podłaczone pod rozdzielacz sygnałowy,wszystko było dobrze puki nie sciagłem sobie nowego softu Samsung DSB-H370G.samsung jest wyłaczony pilotem gdy właczam techniSat wyswietla sie brak sygnału.gdy odłacze dekoder polsatu.to TNK działa,moze ktos wie w czym problem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...