Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety , ale bierność abonentów w sprawie nowego softu do Samsunga H370G jest tylko na rękę CP . Brak lawinowej ilości maili do CP na temat nowego softu i wadliwego odbioru kanałów Eurosport HD , skutkuje właśnie taką nieciekawą sytuacją . Tylko my abonenci możemy monitować w tej sprawie , im więcej listów / telefonów / maili do CP , tym może będzie szybszy odzew i naprawią ten problem .

Polacy to taki naród , że nie potrafi się zorganizować , a li narzekać tylko i czekać na cud . Chcę powiedzieć , że cudów nie ma i nie będzie .

 

 

Tu nagrałem jak wyglada ta pixelizacja

http://rapidshare.com/files/419993883/P1020059.MOV

 

i wysłałem do CP na dowód

 

czy też tak macie jak na tym moim filmiku ??

 

pozdr Leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z regulacją głośności kanałów nadających dźwięk w ac3 (m.in foxlife hd, axn hd). Nie ma możliwości "ściszenia" (pilotem dekodera) głosu na tych programach. Siła głosu na nich jest o wiele większa niż na innych kanałach. Dekoder mam podłączony kablem hdmi do tv oraz kablem optycznym do kina dom. Czy jest na to jakiś sposób. Z góry dzięki za pomoc.

 

U mnie ten sam problem występuje na programach TVN i TVN7. I również mam podłączone kino domowe. Niestety nie wymyśliłem nic oprócz oczywistej rzeczy tj. używania do ściszania pilota od kina domowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena w tym przypadku nic nie zmieni , jak na mniejszej antenie masz sygnał 70/80% mocy to jest ok.

To jest sygnał cyfrowy i albo jest , albo go nie ma . Różnica pomiędzy 99% , a 50% mocy będzie widoczna tylko przy bardzo złej pogodzie - śnieg , ulewa .

Musi być nowy soft .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat przy zmiania oprogramowania powinien poprawić jakość na wejściu SCART jednym i drugim , ponieważ jak ustawia się na RGB w dekoderze to obraz jest za bardzo jasny , a jeśli ustwi się na inne to obraz jest OK , ale są zakłócenia (szmery na ekranie) i to nie jest wina kabla nagrywarki czy TV , a i jeszcze przydały by się napisy tak jak są na HBO czy innych kanałach , Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mial taki przypadek w wersji z włacznikiem z tyłu, że przy wyłączaniu telewizora do czuwania badź całkowitego - dekoder w tym czasie jest standby dekoder sie blokuje? połączenie z telewizorem przez HDMI telewizor Philips LCD? Trzeba wyłączyć i właczyc ponownie dekoder z przysicku z tyłu.

Na jakiś czas pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych. No ale niestety trzeaba wtedy od nowa tworzyć własna listę programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nikt nie zauważył - na swoim blogu mayiv umiescił w poniedziałek nowy wpis:

 

"Wersja 260

 

Jest pewna szansa, że wersja softu o numerze 260 dla 370ki pojawi się na satelicie w czwartek. To jeszcze nie jest do końca dogadane, jeszcze nie na 100%, ale szansa jest."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś do mnie napisali cyt:

Szanowny Panie

 

W odpowiedzi na skierowane drogą elektroniczną zgłoszenie uprzejmie informuję, że do końca bieżącego tygodnia zostanie zaktualizowane oprogramowanie, które wyeliminuje poniżej opisany problem. Aktualizacja nastąpi automatycznie.

 

Jednocześnie prosimy o podanie aktualnego numeru telefonu kontaktowego. Wówczas skontaktujemy się z Panem w celu weryfikacji poprawności działania dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...