Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie widać poprawy, właśnie oglądam kanał 100 I piksele co jakiś czas sie pojawiają. Niedawno bo jakieś 3 godziny temu tj ok `17 oglądałem eurosport HD powtórka skoków, Pikselowalo co 1 do 3 minut czasami( Okresowo) częściej,przełączyłem na euro sport 2 HD leciał jakiś mecz troszkę mniej cielo ale jednak,

Kurde sam niewiem co robić bo kolega mayiv pisze ze nie powinny występować ze osobiście nie zauważył aby coś się działo a tu jednak jest problem i wielu z nas o tym pisze.Ustawienia mam nadzieje poprawne są jeśli nie niech ktoś napisze jak powinno być (Typ sygnału video- HDTV->HDMI/DVI podpięty kabelek HDMI 1.3) 1.8 metra

wersja loadera 1.6 sprzętu 1.6 1 lista kanałów ulubionych ok 6 pozycji lista kanałów wszystkich 1387 odbiór z dwóch satelit hot berd z twina samsunga a astra na diseq-u z konwertera sharpa czasza 100 sygnal na zielonym paskau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tylko straszna kicha ze obecnie występuje problem z Polskimi znakami,co mnie dziwi bo przecież zarówno ITI jak i Polsat wysyłają epg na tej samej zasadzie ,czarna owca dotąd byla C+

w wersji 223 jesli dobrze pamiętam nie bylo problemu z polskimi znakami,ale widać coś za coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Już nie mogłem wytrzymać z tym szatkującym softem 233 i dokonałem downgrade'u do wersji 226 i znów cieszę się niczym nie zakłóconym odbiorem Eurosportu HD. Nowe wersje softu mogą sobie wsadzić....wiadomo gdzie. No chyba że to celowa polityka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, odkąd dekoder ściągnął te aktualizacje, wzajemnie, jak gdyby, wyklucza się z magnetowidem. Gdy oglądam coś z magnetowidu, nie ma głosu, żeby był głos, muszę włączyć dekoder. Tak samo jest na nagraniach na nagrywarce DVD - można nagrywać to, co leci z magnetowidu, ale bez włączonego dekodera nie będzie głosu. To troszeczkę denerwujące. Magnetowid, telewizor, nagrywarka DVD, dekoder i jeszcze kablówka analogowa UPC są połączone ze sobą misterną kombinacją różnego rodzaju kabli, niestety nie wiem dokładnie jak to wygląda, okablowaniem tego sprzętu nie ja się zajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już, tak jak przdmówców, szlag trafia z tym tunerem. Samsung .... wszystkie sprzęty jakie miałem dotychczas tej marki (podkreślam słowo WSZYSTKIE) wcześniej czy póżniej trafiły na śmietnik zepsute. Uważam tę markę za największy gniot na rynku i niestety po raz kolejny utwierdzam się w swoim przekonaniu że jest to koreański szmelc nie warty ani złotówki. Niestety nie miałem alternatywy i musiałem wziąć Szajsunga (HD, włąsne listy kanałów) i od pierwszego uruchomienia tego sprzętu zastanawiam się kiedy, dochowując tradycji, sprzęt się zepsuje.

 

Moj co prawda jeszcze działa (o dziwo), ale mam inny ciekawy problem - od jakiegoś czasu, co kilka dni mam taki objaw, że jak włączam rano tuner to przez HDMI jest czarny ekran i nic więcej. Wystarczy wyjąć wtyczkę z gniazdka na kilka sekund i i tuner wraca do życia, ale po włączeniu do sieci przez pół dnia EPG jest dziurawe jak ser szwajcarski.

 

Porażka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacimy abonament za kanały HD i kurde nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej aktualizacji dekodera do poprawnego odbioru HD.. ciągle cos jak nie tak.,, za co placimy..!! najlepszym rozwiazaniem jest chyba własny dekoder na moduł, a nie te ich chinskie dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników Samsungów DSB-H370G, mogę zapewnić,że przycinanie obrazu i dźwięku na Polsat HD występuje również na innych odbiornikach.

Identyczne problemy mam na Topfildzie 7710 HD PVR z modułem CAM. Sygnał, siła 99% jakość 99%, antena 90cm.Problemy nie występują np. na Eurosport HD.Przyczyna jest po stronie nadawcy a jaka, to już powinni wiedzieć inżynierowie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...