Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych długów - dekoder dostałem razem z tv samsunga z 1 miesiącem pakietu relaxmix gratis, jak miesiąc minął spakowałem go aby czekał na lepsze czasy. A że właśnie jest okazja pozbyć się marnej niestety "nki" (sporo kanałów w tym hd ale nie ma tak naprawdę czego na nich oglądać - zwłaszcza sport kuleje) no to chciałem go odpalić. No nic wezmę go pod pachę i pójdę do APS-u niech tam "fachowcy" sprawdzą co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest nieaktywna,więc może być takie info jak jest włożona do gniazda.

W innym temacie była taka rada na problem z kartą:

Masz włączony dekoder. Robisz brutalny krok polegający na wyciągnięciu wtyczki z gniazdka z prądem (przy włączonym dekoderze).

Wyjmujesz kartę, przecierasz suchą szmatka chip, wkładasz z powrotem chipem w dół w stronę dekodera i podłączasz do prądu.

Jak nie zadziała sprawdź czy w Menu się wyświetla nr karty -> pewnie się nie będzie wyświetlał i dekoder pójdzie do APS na serwis.

Ale raczej przeczyszczenie karty pomoże.

ale Twojej to raczej nie dotyczy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić tak: zadzwonić pod partyline Polsatu: 0801080808 iść za wodzącym głosem automatycznej sekretarki (czyż nie ma zniewalającego gło0su? :mrgreen: )do reaktywacji sygnału z satelity - pod zadnym pozorem nie łączyć się z bokiem :mrgreen: konsultantem po\prostu sam podajesz automatowi nr karty no i powinno przez miesiąc Ci śmigać wszystko prócz Hbo i Hustlera, bez HD poza Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak to jest?

 

 

Twój dekoder ma prawdopodobnie wgrane inne oprogramowanie ( lepsze ) od tych kupionych w CP.

Dekoder kupiony na Allegro powinien odbierać kanały FTA nawet po wyjęciu karty , Twój był dodany do telewizora i ma też takie oprogramowanie .Problem ten był opisany wcześniej na tym forum , poszukaj . Tak więc nie przejmuj się , wszystko z Twoim tunerem jest ok. Zobacz na stronie 36/37. tam jest opisane dokładnie.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od wczoraj dekoder Samsung DSB-H370G i powstały dwa problemy. Jeden to po podłączeniu tego dekodera do mojego TV Sharp xl8e kablem Component (taki na razie posiadam) nie ma w\ogóle sygnału video. Czy w dekoderze jest jakiś przełącznik, żeby wysyłał sygnał po tym kablu? i drugie pytanie, fajna jest możliwość sterowania telewizorem z pilota do dekodera, tylko żadne z podanych kodów nie pasuje do mojego TV. Może zna ktoś jakiś kod na którym będzie działał Sharp xl8e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od wczoraj dekoder Samsung DSB-H370G i powstały dwa problemy. Jeden to po podłączeniu tego dekodera do mojego TV Sharp xl8e kablem Component (taki na razie posiadam) nie ma wogóle sygnału video. Czy w dekoderze jest jakiś przełącznik, żeby wysyłał sygnał po tym kablu? i drugie pytanie, fajna jest możliwość sterowania telewizorem z pilota do dekodera, tylko żadne z podanych kodów nie pasuje do mojego TV. Może zna ktoś jakiś kod naktórym będzie działał Sharp xl8e?

 

Najprościej jest podłączyć najpierw przez scart, tv powinien sam się przełączyć, potem wchodzisz w menu dekodera i ustawiasz w parametrach wyjście component, przełączasz tv na wejście component i wsio gra.

 

ps. pamiętaj przełączyć rozdzielczość w dekoderze na 1080i, bo fabrycznie jest ustawione na 576p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to RESOLUTION, P.SIZE. Masz rację co do kabla. Kabel może być uszkodzony.

Najprościej jest podłączyć najpierw przez scart, tv powinien sam się przełączyć, potem wchodzisz w menu dekodera i ustawiasz w parametrach wyjście component, przełączasz tv na wejście component i wsio gra.

Bez sensu. Mój dekoder SCART'A nie widział (przynajmniej przez pierwsze miesiące) i wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zdaje mi się, że się to dzieje co kilka dni. Znam ludzi, którzy nie aktualizują swojej listy kanałów, ale jednak mają na niej pojawiające się nowości. W menu masz opcję "Ustawienie Transponderów Bazowych", gdzie wprowadzasz parametry transponderów CP.

Są tam do wyboru trzy transpondery to który należy wybrać, aby lista automatycznie się aktualizowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...