Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panie djclassic znowu odnosisz się do ogólu zamiast do konkretu. Przecież Ty piszesz ze Kate Ryan to eurodance, gdzie jest to określone jako muzyka dance/trance. Kate Ryan nigdy nie grała żadnego eurodancu jak to napisałeś, a teraz mi wyjeżdzasz z Arminem, sugerując coś co przypuszczalnie napiszę, a czego nie napisałem. Taka to Twoja mądrość. Jak troll z FB pisać byle pisać, żadnego argumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu przyznam racje, to już bardziej "papka" jeśli chodzi o nowsze dokonania Armina. Scooter działa o ile pamiętam od 1993 roku. No muzyka 2000+ z pewnością trochę się zmieniła. Ale ogólnie twór Scooter uważany jest/był za happy hardcore czy Rave.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rqacja był uważany i tego się trzymajmy. Jednak wiele się pozmieniało zarówno ze Scooterem jak innymi wykonawcami z połowy lat 90. Zaczynali od eurodancu/happy hadrcoru/ravu, grając pozniej np bardziej techno/trance/dance w zależnosci głównie od tego co było na topie w późniejszych latach. Wykonawcy kórzy grają grają tyle lat z każdego rodzaju muzyki pop/dance/rok na przestrzeni lat w większości zmieniali swój styl. Komercja robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djrafik napisał:

Armin i Scooter grają od ponad 20 lat, nie jest możliwe aby cały czas grali w jednym i tym samym stylu

Gdzie to jest zapisane, że jest to niemożliwe? Jakoś The Rolling Stones grają już ponad pół wieku i wciąż w tym samym stylu.

A Kate Ryan to oczywiście, że eurodance. Nawet sama kiedyś wypowiadała się chyba w Radiu Eska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo nie powiedziałem, że to niemożliwe tylko, że tak często bywa, a jeśli Kate Ryan to eurodance (LOL) to ja jestem Robert Lewandowski :)

.

Nigdy nie słyszałem, ani nie czytałem by kto ktolwiek tak ją określił, czy też sama z siebie. Z ciekawości, aż sobie wygooglowałem i widzę, że jeden portal podjął taką merytorykę. Nigdzie więcej nie ma o tym nawet wzmianki bo jest to nieprawda, to jakby pisać, że Britney była królową dancu. Zawsze znajdzie się ktoś, gdzieś coś nieudolny redaktor, który popełni gafę, ale litości jak można nazywać muzykę Kate Ryan eurodancem :|

Edytowane przez Tomkiszot
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomkiszot napisał:

Primo nie powiedziałem, że to niemożliwe tylko, że tak często bywa, a jeśli Kate Ryan to eurodance (LOL) to ja jestem Robert Lewandowski :)

.

Nigdy nie słyszałem, ani nie czytałem by kto ktolwiek tak ją określił, czy też sama z siebie

To Ty jeszcze wiele rzeczy nie wiesz z tego wynika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Electonic12 napisał:

Gdzie to jest zapisane, że jest to niemożliwe? Jakoś The Rolling Stones grają już ponad pół wieku i wciąż w tym samym stylu.

A Kate Ryan to oczywiście, że eurodance. Nawet sama kiedyś wypowiadała się chyba w Radiu Eska.

Wymień po tytułach najlepsze kawałki Eurodance po roku 2000 jak jesteś takim znawca tematu 😀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, djrafik napisał:

Lady Gaga to Eurodance?? 🤩🤣😂
Kylie i Kate też nie, La Bouche Ok 👍

Haha. Ekspercie jeden z drugim. To jaki rodzaj muzyki ma numer np. Kate Ryan – „Ella Elle L’a”. Dawaj, to się trochę pośmiejemy.:Phttps://culturadiversa.es/2019/11/mejores-canciones-eurodance-de-los-2000.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yolla napisał:

Haha. Ekspercie jeden z drugim. To jaki rodzaj muzyki ma numer np. Kate Ryan – „Ella Elle L’a”. Dawaj, to się trochę pośmiejemy.:Phttps://culturadiversa.es/2019/11/mejores-canciones-eurodance-de-los-2000.html

Przecież to jakiś niedouczony człowiek zrobił ten artykuł. Adres hiszpański, nawet Alice DeeJay zalicza do eurodancu i wiele innych które właśnie wymieniliście. Dla niego pewnie wszystko z tamtych lat to eurodance, a wy się tym sugerujecie i wykłócacie. Wstyd.

 

Kate Ryan – „Ella Elle L’a , to jak dla mnie POP/Dance mix.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe Eurodance'y zakończyły się pod koniec lat 90. a to co już po 2000 roku powstawało to była typowa muzyka dance i trance która właśnie wyparła eurodance. A Kate Ryan to się zgodzę z kolegą że to nie eurodance na początku tworzyła jedynie trance a później to już dance-pop.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, _Kapi_ napisał:

Prawdziwe Eurodance'y zakończyły się pod koniec lat 90.

Nic się nie skończyło. Tylko się lekko zmodyfikowała ta muzyka, ale nadal jest tylko,że nie powstają już takie hity jak kiedyś.

 

Tomkiszot. Daruj już proszę z tym "strzelaniem" w rodzaj muzyki:D

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie chodzi o żadne strzelanie. Taka Kate Ryan swoje płyty wydawała w różnych stylach, nie można sie sugerować że kiedyś to był trance i jak wyda po 5 latach, że dalej jest to trance, gdyż już bardziej poszła w muzykę pop dance, zresztą możesz to sobie sprawdzić na porządnych stronach typu discogs (które sam sugerowałes a teraz stawiasz się w roli ignoranta). Jesteś tak uparty, że nie potrafisz się pogodzić z tym, że nie masz racji. Tak jak napisał kolega wcześniej, eurodance dogorywał w końcówce lat 90tych. W 2000 latach piosenki eurodance można policzyć na palcach. Te zespoły, które grały eurodance albo sie rozpadły, albo zaczęły tworzyć to co było akutalne na czasie, czyli edm, trance, dance, house. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...