Skocz do zawartości

Ferguson, Globo oraz nbox HDTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam już antenę satelitarną oraz posiadam tunery Globo 6010CR i Ferguson AF-3318SE na których odbieram kanały FTA, w dniu dzisiejszym zamówiłem sobie n. Chciałbym się dowiedzieć czy da się połączyć nbox HDTV z którymś z wcześniej wymienionych tunerów, tak bym nie musiał ciągnąc kolejnego kabla z dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają przelotkę, czyli wyjście sygnału z tyłu dekodera to bez problemu będziesz mógł podłączyć, niestety są dwa "ale":

1. Nie wiadomo czy nBox nie uszkodzi, któregoś z tunerów, tak jak miało to miejsce przy Fergusonach 8800/8900.

2. Jeśli będziesz oglądał coś na nBox'ie, to dekoder, do którego będzie podłączony nie będzie mógł byś w tym czasie używany, czyli: nBox działa, Ferguson nie (przy założeniu, że podłączysz przez Ferdka). Używasz jednego nie możesz używać kolejnego.

 

Najlepiej byłoby gdybyś dał jeszcze jeden kabel (albo dwa jeśli masz recordera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jak w temacie mam Fergusona fx6600 i chce przejść do "n"-ki czy po połączeniu przelotką nie uszkodzi mi ferdka lub nboxa?

Czy BOK lub w punkcie dystrybucyjnym "n"-ki będą wiarygodni przy udzielaniu tej informacji?

i jeszcze jedno czy ktoś już oddawał sprzet do "n"-ki?

Czy robią problemy tak jak "Polsat Cyfrowy" z osławioną klapką w Sagemach?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś się orientuje jak na dzień dzisiejszy wygląda praca nboxów z fergusonami?

Planuję zakup enki, z Nboxem (zwykłym), oraz zakup fergusona (jakiś SD, możliwe że 7600 lub 6600)

Od razu mówię, że nie mam możliwości podłączenia twina, nie dam rady przedostać się przez 3 pokoje do mnie, nie niszcząc paneli itp)

 

Z tego co się orientuję, podłączenie nboxa przez przelotkę w 8800HD, uszkadzało ferdka, zaś podłączenie przez przelotkę nboxa, narażało na uszkozdzenie obydwu dekoderów.

 

Czy istnieją jakieś rozwiązania, aby z tym problemem sobie poradzić? (twin odpada jw.)

Czy problem ADB vs. Ferguson istnieje nadal, czy został on już rozwiązany, czy nbox uszkadza także inne fergusony, czy tylko 8800/8900?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...